Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
z małymi piersiami bez stanika nie ma problemu, jak najbardziej wygodnie, praktycznie i nie zwraca zbytnio uwagi. Pod jednym warunkiem - u nas niestety koniecznym - żeby sutki się zbytnio nie uwadaczniały. To uwagi na chodzenie na codzień. Z sylwestrem jest zupełnie wyjątkowo. Kobieta chce wyglądać efektownie, zwracać uwagę, dawa ć swojemu facetowi powody do dumy z jej wyglądu, seksowności. Kobiety z dużym biustem zwykle w jakiś sposób eksponują dekolt. Dla równowagi pochwalić sięmałym biustem można w zasadzie tylko śmiałą prezentacją bez stanika. Tak żeby pokazać zarówno jędrność i kształtność tego co się ma jak również śmiały sposób jego prezentacji. Na początek można założyć jakiś żakiecik, bolerko, sweterek lub tunikę. W odpowiednim momencie pozostać w topiku, np koszulkowym, śmiało prezentującym delikatność kształtu sutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No jak sutki nie stercza to bardzo łatwo je ukryć ;) No chyba ze nagle zimny wiatr zawieje wtedy wracają do pionu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Ja jak narazie to się nigdy nie przejmowała i nie zwracała uwagi na to czy mi stercza sutki czy nie bo uwazalam ze skoro mam male piersi to nikt nie bd na nie patrzył :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Noe przejmowalam i nie zwracałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
65C wiec bardzo mały mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie w chodzeniu bez stanika są dwie atrakcje dla facetów - widoczność naturalnego miękkiego kształu biustu w jego naturalnym kołysaniu się i zarys sutek. O ile to pierwsze przy b. małym biuście występuje w mniejszym stopniu o tyle wyraźne zaznaczenie sutek jest bardzo atrakcyjne. Może być widoczne nawet w biustonoszu, jeżeli ma miękkie miseczki. I jest to naprawdę ekstra wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Jestem szczupła drobna i niska :P Ale mało kto patrzy na takie rzeczy, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No ale nie przy takich kruszynkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
A kiedy biust jest taki "do raczki"? Znaczy jak chwyta się biust żeby tak go określić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No czasami tak bywa jak jestem sam na sam z chłopakiem i jestem strasznie podniecona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Ja od jakiegoś czasu dziewicą nie jm jeśli o to ci chodzi nik_ldz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko - nie doceniasz swoich atutów. Mówi się, że faceci lubią obfite biusty. Może tak, ale nie wszyscy. Są tacy, i ja do nich należę, że bardziej cenią postawę, śmiałość kobiety niż same czysto fizyczne walory. A w to świetnie wpisuje się swobodne zachowanie, również codzienne, chodzenie bez stanika co znakomicie ułatwia właśnie mały biust i czyni naturalnym. Moja dziewczyna ujęła mnie kiedyś swobodą polegającą na tym że w wokoło domowych sytuacjach nie zakładała stanika i nosiła często luźne koszulki. Przy zwykłych czynnościach, pochylaniu się czy unoszeniu rąk biust często był po prostu widoczny. Na mój (początkowy) gest zdziwienia wyjaśniła - mi nie przeszkadza, tak wygodniej i przecież są ładne. Mam nadzieję, że ci nie przeszkadza, w każdym razie moja rodzina, bliscy, sąsiedzi i znajomi ze sklepiku już się przyzwyczaili i nie robią problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
U mnie to nawet nauczuciele się przyzwyczaili :P no ale w szkole nie chodze w luźnych koszulkach tylko ciasniejszych i na to czasami bluzka z suwakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Czemu mylne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No jak lekko przykryje bluza to nic nie widać ze chodze bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmiala to ty pewnie jestes jak spisz i to tylko wtedy gdy spisz sama :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No on jest moim pierwszym we wszystkich dziedzinach :) A jesteśmy prawie rok ze sb :) A tak to zawsze i jest tak do tej pory ze jak widzę jakiegoś obcego chłopaka albo grupkę to się wstydze przy nich przejść i ide na około xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Dopiero od niedawna zaczelam chodzić w spodenkach i pierwszy raz od 8 lat byłam nad jeziorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×