Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

a ja zazdroszczę tym babkom , które mają małe biuściki i moim zdaniem jak najbardziej powinny chodzić bez biustonosza ;) oczywiście do pewnej granicy wiekowej ;) bo potem to już .... niesmacznie wygląda ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No w jakieś koszulce to mogę wstawić ale dopiero wieczorkiem jak bd w domu :) Jaka jest granica wiekowa chodzenia bez stanika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No może akurat bd sterczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię następujące cechy kobiety w aspekcie biustu: - śmiałe prezentowanie w sposób dostosowany do okoliczności - umiarkowana wielkość, ale przynajmniej taka żeby w ruchu biust się kołysał a nie sterczał sztywno - duże sutki fajne jest też szerokie rozmieszczenie na klatce piersiowej, żeby biust rozkładał się szerzej niż reszta sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka Myślę, że wiek nie gra roli:) Jeżeli jest ładny biust , to i starsze panie mogą chodzić bez stanika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Powyżej czy poniżej 50-ki :P Jak zawieje zimny wiatr to nie bd musiała się starać :P bd wtedy stać jak żołnierze na zbiórce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 To fotkę zrób przy otwartym oknie, by staly, jak żołnierze na zbiórce w pozycji "na baczność":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gość De - może masz rację , że wiek nie jest przeszkodą ale wielkość biustu tak ;) no chyba, że ktoś ma silikony i chirurg ładnie zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No jakby było na nago to by napewno ustały bo trochę zimno jest bez góry ale w koszulce tez bd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 A ja myślę, że Tobie to nawet teraz te suteczki sterczą, chociaż nie jest Ci zimno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka A jakie Ty masz piersi.....opisz je i napisz, czy podobają Ci się, czy może byś chciała mieć inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De ;) to ja już wypowiedziałam swoją opinię na temat małych piersi i stwierdzam , po zapoznaniu się z wszystkimi wypowiedziami , że .... noście co chcecie albo też i bez ... jak komu wygodnie ;) ja niestety muszę nosić bo kręgosłup tego wymaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę miseczkę E ... facetom się podoba - nie narzekam ;) ale nie jest to zbyt wygodne dla mnie , chętnie zmniejszyłabym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie piersi mieć jak Twoje to cud Kobieta. W dodatku czarnula :) Oj mi pomarzyć i Tobie tylko pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka Piękno biustu nie zawsze idzie w parze z wielkością:) Myślę, że to wszystko jest zależne też od pani...czy ten biust pasuje do jej sylwetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się czarne kobiety. Mają coś w sobie :) Są gorące jak ogień. A jeszcze jak nie depilują coś tam to już max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De - myślę, że mój biust pasuje do mojej sylwetki ... 172 cm wzrostu i waga 62 kg..... ale ten wątek chyba o czym innym jest hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż :( Zawsze mogą odrosnąć jeśli trafisz na takiego jak ja i by go zatrzymać na resztę życia zostawisz coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Najlepszy biust to 70D i takie może kiedyś sb zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zrób sobie to może będziesz ładna bo taka decha może być tylko brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi faceta który musi na to patrzeć, powinnaś go całować po c***u za to ze znosi te marne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×