Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Powiększ piersi to bd może cos warta, a zdjęć nie dawaj bo na takie nie warto patrzeć brzydulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Czemu kobiety z małymi piersiami AA brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bez piersi to kobieta wygląda jak chłopczyk, a ja nie lecę na chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO SĄ!!! Kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak facet bez ch*ja. Zrób sobie cycki co najmniej D/E lub większe i bd jakoś wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
A to moja wina ze mam male? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyjas musi byc. Wiec nie dawaj zdjecia bo jakby ktoś chciał patrzeć na pryszcze to by chodził z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep sie od dziewczyny, przyssalbys sie do nich gdybys tylko miał okazje ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja krost nie lubię wiec nawet bym ich nie dotknął, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie nie powiększaj ! takie jakie są traktuj jako swój atut i dumnie je prezentuj. Znajoma w takiej sytuacji zafundowała sobie elegancką biżuterię na piersi - na sutki. Na urodzinowej imprezie swojego faceta wystąpiła w sukience z głęęębokim dekoltem ze miękko układającego się materiału odsłaniającego wiele w ruchu. Na koniec jubilat miał życzenie żeby drinka podała mu kelnerka toples. Konsternacja - jak tu namówić jakąś pracującą w lokalu. Szybko wyjaśnił o kogo mu chodzi i dlaczego - nowa biżuteria zasługuje na lepszą prezentację niż ukradkowe spojrzenia w dekolt. Efekt - nie pasowało wystąpić w sukience z opuszczoną górą, do stringów rozebrała się na zapleczu, przeszła przez kawałek sali do baru, wzięła tacę z drinkami i po kolei nas obdzielała. Sensacja wśród innych gości lokalu, a u nas entuzjazm. i co - mały biust nie może być efektowny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male piersi dla każdego normalnego faceta są sliczne. twój pierwszy raz to chyba świeża sprawa, Mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No nie aż taka swieza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta powinna mieć na tyle duży biust by robić z nią hiszpana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka biżuteria lepiej się prezentuje na większych piersiach bo male to całkowicie zasłonia i wgl cycka nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
A gdzie można kupić taka biżuterię na sutki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci? I tak bd źle wyglądać. Równie dobrze możesz latać nago, i tak i tak będziesz wyglądała jak chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuterię na sutki mają krowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Jak narazie nigdy nie widzialam krowy z taka biżuteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zobaczyć? To weź kup taka bizuterie załóż ja i popatrz w lustro, zobaczysz w nim krowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała wtedy taką ozdobę: wisiorki z kilku cieniutkich łańcuszków różnej długości, różnych na każdej piersi. Mieniących się i falujących przy każdym ruchu co podkreślało delikatne kołysanie piersi (nie były tak małe żeby się troszkę nie kołysać w ruchu). Zawieszone były po obu stronach poziomo poprowadzonych przebić sutków, jednocześnie ślicznie je wzmacniając. Super efekt - właśnie nic nie zasłonięte - wyeksponowane sutki i owale piersi bo wisiorki lekko po bokach biustu. Ale ten komplet był robiony na zamówienie jak się dowiedzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
To pewnie sporo ja kosztowało Ale uważam ze była bardzo odważna skoro się tak pokazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile kosztowało ale na pewno nie było tanie. Co do odwagi tak nam to potem skomentowała - zawsze wstydziłam się na imprezach swojego małego biustu, zawsze marzyło mi się móc nim zaimponować. Jak miałam robić przekłucie to się bałam bólu i komplikacji. Oczywiście pełny profesjonalizm wykonania i okazało się całkiem do zniesienia. Najwięcej emocji przy przygotowaniach, samo przekłucie to moment, trochę jak zastrzyk. Nie patrzyłam, leżałam swobodnie. Potem dwa dni lekkiego pobolewania przy dotyku, ale spoko. Po takich przeżyciach, po paradowaniu w sukience dość łatwo odsłaniającej biust i jakiś drinkach byłam rozluźniona tak że nie potrzebowałam odwagi bo nie było już wstydu tylko duma idreszczyk emocji. Ale zdecydowanie przyjemny. Na dole miałam fajne majteczki - przód i boki zabudowane delikatną koronką, tył z szerokiego koronkowego pasa na połowie wysokości pośladków, za to niżej tylko cieniutki paseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdyby miała duży biust wtedy by świetnie wyglądała, o wiele bardziej sexownie a wstydu nigdy by nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Przecież małe piersi nie wyglądają źle w takim stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry kolezanko :) No i co z tymi suteczkami? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe piersi świetnie wyglądały przyozdobione biżuterią. Był to niezwykle seksowny widok. Teraz ma też inne ozdoby - pokazywała ale bez ekscesów, tylko nam, koleżankom. Szczególnie ciekawie wyglądały proste kółeczka zaczepione na sutkach i połączone łańcuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Wstawie dzisiaj po 22 to ocenisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe z jaką wytrwałością można udowadniać, że coś co się innym podoba nie jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust nigdy nie był ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×