Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
Jak się wypniesz to ja popcham :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lubię. Palce w cipce a język na łechtaczce :P Poślizg gwarantowany. Palce Twoje obliżę ale zaraz po tym chcę poczuć Twoje usta a moich :P Moja cip.ka ma coraz większą ochotę poczuć twardego fiuta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczuć go w ustach też mila perspektywa :P Lizać i ssać :classic_cool: To też lubię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
No jest twardy przecież, nie czujesz go? :P Jak rżnę Twoją mokrą ci\pkę :P Mmm, usta też bym zerżnął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję jaki jest twardy i dlatego mam ochotę poczuć go w ustach :P Takie rżnięcie w usta jest mile widziane. Mocne, głębokie pchnięcia. Twoja dłoń wplątana w moje włosy i nadająca rytm. Dławię się k*****m, ślina cieknie....ale to właśnie lubisz :classic_cool: Twoje biodra zaczynają coraz szybciej i mocniej napierać. Podniecają Cię moje stłumione jęki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mhmmm.. lubię jak się nim krztusisz a Twoja ślina ścieka po jądrach :P Poruszam biodrami ocierając się o Twoje wilgotne usta a mój twardy sterczący ku\tas błyszczy się od Twojej śliny :classic_cool: Wyjmuję go z Twoich ust i klepie nim o nie, ocieram fiutem o Twój wystający język a Ty w tym czasie bawisz się swoją ci\pką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Lubię jak jesteś niegrzeczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślina kapie na moje obnażone piersi :P Wsuwasz mi k****sa głęboko. Obciągam go mocno. Wyciągasz go z moich ust. Uderzasz twardym o wystający język. Mmmm to lubię bardzo. Moja dłoń wsunięta między uda, pieści i masuje cip.kę. Wsuwam palce i zaczynam się nimi pieprzyć :P Zaczynasz znowu mocno rżnąć mnie w usta. Słychać stłumione jęki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę utrzymać rąk przy sobie. Sam mi niegrzecznie suną między uda. Nawet nie pamiętam kiedy pozbyłam się majtek :P Mokra jestem :P Gorąca i napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Ty pieprzysz się palcami a ja trzymając Twoją głowę pieprze Cię w usta, poruszając biodrami w szybkim tempie :P Trzymając kut\asa w ustach dociskam Twoją głowę do swego ciała i trzymam tak aż zaczynasz się krztusić, wysuwam go a za nim ciągnie się gęsta ślina którą rozsmarowujesz na ku\tasie :P Mm, oblizujesz językiem samą główkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Dziwne, że dopiero teraz je tam suniesz :D Ja tez jestem napalony, tak mi sterczy i ładnie się pręży, przydałabyś się tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm za każdym razem gdy obliżę główkę z mojej śliny Ty wkładasz k****a mocno w moje usta i szybko poruszając biodrami, pieprzysz mnie mocno od czasu do czasu wpychasz go głęboko i przytrzymujesz moją głowę aż zaczynam się krztusić :P Lubię to. Moje palce wtedy mocno i głęboko posuwają cipkę. Jestem mokra bardzo i czuję każdą cząstką, że zbliżam się do orgazmu. Im bliżej jestem ekstazy tym mocnej i zachłanniej ssę Twojego k****a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym tam była, nadziałabym się na tego twardego i sterczącego k****sa. Ujeżdżałabym czując jak wypełnia szczelnie moją mokrą i napaloną cip.kę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, mam ochotę żebyś się nadziewała :P Jakbyś mnie ujeżdżała to dawałbym Ci mocne klapsy, rozszerzał pośladki i mocno je ściskał :P Dojdź na mnie, położę się na podłodze a Ty na nim usiądź i poskacz żebym poczuł Twój orgazm na kut\asie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusząca propozycja :P Połóż się . Usiądę na Tobie okrakiem i nadzieję się na k****a. Uwielbiam ten moment gdy główka rozchyla wargi i powoli wciska się w mokrą cipkę głębiej i głębiej aż wypełni ją całą i zaczynam kołysać biodrami ujeżdżając Cię mocno. Siedzę na Tobie wyprostowana, odchylona delikatnie do tyłu eksponując pełne piersi i sterczące z podniecenia sutki. Coraz szybciej kołyszę biodrami. Chcę dojść ujeżdżając Twojego k****a tak abyś poczuł jak moja cipka mocno zaciska się na nim w ekstazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, a ja uuwielbiam jak główka zanurza się w mokrej i gorącej ci\pce dającej ogromną rozkosz.. Czuję jak Twoja cipka opina mego k****a zwiększając podniecenie, przesuwam otwartą dłoń po Twoim ciele, od brzucha kierując się ku górze, na piersi, które mocno pocieram i ściska, czując na dłoni twarde sutki.. pocieram otwartymi dłońmi Twoje uda, trzymam za biodra nadając Ci rytm, potem daję mocnego klapsa czując twoje soki spływające po jądrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapsy w tyłeczek lubię :P Podniecają mnie, napalają i sprawiają że staję się dziką kotką. Jęczę głośno coraz mocniej poruszając biodrami :P Unoszę pupę wysoko tak, żeby czuć jak główka wbija się w mokrą cipkę. To lubię :P Jestem już bardzo mokra. Moje soki moczą Twoje jądra. Pochylam się nisko opieram ręce wysoko nad Twoją głową tak, że moje piersi muskają Twoją twarz.Czuję jak bierzesz sutek do ust i zaczynasz ssać i kąsać. Ta pieszczota sprawia, że w podbrzuszu wzbiera fala rozkoszy. Jestem bliska orgazmu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy czuję, że dłużej nie wytrzymam prostuję się na Tobie lekko odchylając w tył i nie przestając Cię ujeżdżać wsuwam dłoń miedzy uda i zaczynam palcem pieścić łechtaczkę :P Jęczę głośno tracąc kontrolę nad ciałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Jeszcze przed orgazmem unosisz biodra i pochylasz się do przodu a ja poruszając biodrami pieprzę Cię ostro dłońmi rozszerzając pośladki :P pochylona do przodu opierasz się rękoma o podłogę i jęczysz mi nad uchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty wiesz co i jak ja lubię :P Pochylona nad Tobą jęczę Ci prosto do ucha z uniesioną pupą. Ty mocno trzymając mnie za pośladki dźgasz mnie twardym k*****m mocno i głęboko. Wiesz, że zaraz dojdę bo moje jęki staja się coraz szybsze , głośniejsze a ochrypłym z podniecenia głosem szepcę Ci do ucha abyś mnie pieprzył i nie przestawał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Ja też to lubię temu to robię :classic_cool: Pieprze mocno i szybko, wbijam się w Ciebie głęboko twardym kut\asem który nabrzmiewa w gorącej cipce :P Mm, zraz dojdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojdź we mię :P Zalej moją cipkę ciepłą spermą. Niech zmiesza się z moimi sokami :P Złap mnie mocno za tyłeczek, wbij k****a głęboko i wystrzel w momencie gdy moje ciało przeszyje fala ekstazy a cipka zacznie mocno się zaciskać na Twardym k*****e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Tak zrobię, wbiję go mocno gdy zaciśnie się na nim z ekstazie i strzele gorąca spermą zalewając nią ci\pkę i poruszając biodrami rozprowadzę spermę po całym wnętrzu aż będzie z niej wyciekać po kuta\sie i jądrach :P w chwili orgazmu przycisnę Cię mocno do swego ciała i będę jęczał z rozkoszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrr moje ręce były bardzo rozbiegane i niegrzeczne :P Powinien mi ktoś dać po łapach :classic_cool: Al palce to mam sprawne jednak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A gdzie te Twoje rączki tak biegały? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między uda moje biegały i cipkę dotykały a palce dogłębnie penetrowały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Zostań :D Walentynki jeszcze nie rżnąłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz! To będziesz miał okazję:D Dobrze trafiłeś, mnie nigdy nie boli głowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×