Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość Maamba
Zapraszam na wątek tutaj, bez obraźliwych gości ;) www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=99048 Mamusie nie czekajcie tylko dolaczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko,specjalnie dla ciebie się poduczę,w końcu ciężarnym tzn.prośnym się nie odmawia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie odmawiaj bo cie myszy zjedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko to może z tobą gach pojechać macioro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozpaczy idę się uśpić do weterynarza :( a wy mnozcie sie, jak króliki rok po roku, pozdrawiam wasze rozciągnięte groty ponacinane i hooj tam wie co jeszcze ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moer
Gościu jesteś the best!!!:) uwielbiam Cię czytać, masz jakiś fan club?? Siedzę w pracy i już mnie brzuch boli od śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zalecana wizyta u psychiatry, jezeli jeszcze jest wstanie cos pomoc. Zal mi twojej matki fosciu ze wydala na swiat tak okrutnego potwora, wiesz piszac o ciezarnych piszesz o wlasnej matce, musialo byc jej bardzo wstyd wydajac ciebie na swiat i szpecac swoje cialo na darmo. Ile musiala ona wycierpiec by wychowac tak niechcianego potwora...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Widocznie tobie gosciu nie jest dane zostać matką i teraz swoj zal odreagowujesz na tych co maja to szczescie, powiem, krotko bardzo dobrze, ze nie jestes matka i nia nie zostaniesz bo bylaby to wielka krzywda dla tego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, może któraś z Was chciałaby kupić używany, ale w idealnym stanie podgrzewacz/sterylizator? Jest również wtyczka do auta :) Ma 3 regulacje, do mleka, słoiczków i sterylizacji właśnie. Zapłaciłam za niego 60zł (w środku jest nawet paragon :D) a sprzedam za 30, już z wysyłką. Gdyby któraś z Was była zainteresowana, zostawiam e-mail: macpl@o2.pl :) (opakowanie oryginalne + nieużywane w ogóle: miarka, pojemniczek plastikowy i mała wyciskarka do owoców, tak jak w takich zestawach zawsze są dołączone). Dzięki i przepraszam za wcięcie się w temat :) Wszystkiego dobrego dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,tylko się nie popłacz:classic_cool: no jestem potworem i co?I goowno,nic mi nie zrobisz macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo juz mlaszczą na widok kindybała, ciam ciam !!! Poporodowe zapalenie mózgu sie przyplatało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, pisałam tu na początku i nie dużo ... miałam problemy z internetem, przeprowadziliśmy się i początkowo nie mieliśmy neta a później padł mi najpierw jeden a później drugi laptop jakieś fatum internetowe :D próbowałam pisać z tel ale ciągle mnie wyrzucało z kafeterii ... Ale wracam mam nadzieje, ze na stałe. jestem w 15 tyg, niestety muszę brać luteine 2 x dziennie ale za to mam nadziej, że obejdzie się bez pessaru tak jak w pierwszej ciąży. Najprawdopodobniej bedzie dziewczynka :) Jest bardzo duża jak na ten tydz i wszystkie inne badania są ok. :) Teraz spróbuje choć trochę nadrobić co tu się działo :) widzę, że działają pomarańcze, norma na kafe, już kiedyś pisałam ze najlepsza metoda na nie to ignorowanie je, najlepiej jak każdada z nas jest zalogowana i pisze na "niebiesko" a na wpisy pomaranczy nie zwracać uwagi i nie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisz sobie na zielono dziwna osobo, kogo to obejdzie? Lepiej byc gosciem niz miec nick kokosznel brzmi jak kokocha pierdziocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci wypelnie ankiete, napisz ile za to dostane studencinko,nic nie ma za darmo pamietaj.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zagląda,nie zagląda bo przepędziłam te tłuste lochy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty ODYNIEC jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej brzuchate gdzie jestescie hop! hop! ja z podpaskami nienadazam kupowac Jak tam wasze macice? zaludniacie ziemie dziewice maryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę że nic sie tu nie dzieje. Ciekawa jestem co u Was?U mnie po połówkowych 4d potwierdziło się że będzie mała Emilia;) Ważyła już prawie 0,5 kg. ;) Zdrowa i duża;) Ja bez żadnych dolegliwości oprócz niedoczynności tarczycy która ujawniła się dopiero miesiac temu. Jestesmy dopiero 2 kg do przodu. Oby tak dalej! Pozdrawiam i ściskam !; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudinka widzę,ze jednak nie poroniłaś:classic_cool: jak tam gach?s/p/i/e/r/d/o/l/i/ł za granicę czy siedzi przy tobie leniwa,bezrobotna macioro?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszonka z posypką
Witam wszystkie przyszłe mamy. Chciałam do Was dołączyć na forum bo właśnie dostałam L4 i poczułam potrzebę kontaktu:) termin mam na 18 września i właśnie dzisiaj wybieram się na usg połówkowe... trochę się boję ale drugiej strony nie mogę się doczekać tej wizyty bo pragnę potwierdzenia że wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na chooy juz polazłaś na zwolnienie?Co będziesz robić cztery miesiące w domu,leniwa krowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×