Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

luteinę sama biorę, chociaż odpukać żadnych plamień nie miałam. Lekarz powiedział mi że napewno nie zaszkodzi, a może pomóc utrzymać wczesną ciążę. To sam hormon, ktorego może być za mało, a w późniejszej ciąży łożysko go produkuje. Mnie powiedział że łykanie luteiny nie jest obowiązkowe, ale on profilaktycznie doradza, więc oczywiście wzięłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia2015 2014.11.04 No byłam w prawie 10 tygodniu... Juz miałam nadzieje ze wszystko bedzie ok, no ale... Lekarz mówił ze jak tak sie dba o siebie, cały czas martwi każdym małym bólem, zaczyna sie super dietę ciążowa to tak jest... Wiec teraz po prostu nie bede wyliczała dni płodnych, nie bede robiła testu co tydzien( bo ostatnio tak było) tylko bede sie odżywiała jak zwykle, jak bede chciała wypić piwo to je wypije i bede żyła normalnie, jak mi sie zacznie okres spóźniać to zrobię test i od razu pójdę do lekarza i tyle. Chyba jeszcze do mnie nie doszło ze w ciazy juz nie jestem... Ze juz nie ma we mnie mojego maleństwa którego tak bardzo pragnelam edytowano 2014.11.04 To twój wpis z marcówek.Więc jak to jest małoletnia kłamczucho?Dziś pisałas,że za pierwszym razem nie wiedziałaś,że jesteś w ciąży bo nie robiłas testów co tydzień,a z postu wynika coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemoge z tego goscia :D leze i kwicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolciu kochana czemuś się żeś poskarzylas na temacie "chce zajść w ciaze(dla nowych dziewczyn" ojoj jakież to przykre :*** buziaczki dla ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaV86
JoannaV86 wczoraj A dlaczego tutaj gościu nas pytasz o ciążę?Tu jest forum wrześniówek,kobiet,które już są w ciąży.Idź zapytaj gdzie indziej bo nawet jeśli jesteś w ciąży to już nie będziesz wrześniówką Xxxxxx Dziewczyny, to bezmózgie chamidło się po mnie podszyło! Muszę się "zaczernić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wredoty atakują, jak tak można się pod kogoś podstawiać, ta osoba prowokuje i chce zabić temat.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie wiolcia p**dolcia pożaliła się na mnie w tamtym temacie:D mówiłam ci,ze masz za słabe nerwy.Kochanie ty moje ja sie stąd nigdzie nie wybieram,więc przyzwyczaj się do mojej obecności.A co do tego pastwienia się nad mamusią to nie przesadzaj...zaraz tam pastwienie.Po prosu mówię bez ogródek gdzie i jaki błąd popełniła,że lekarz zrobił ją w bambuko przy obydwu ciążach a ona sprawia wrażenie jakby żyła w matrixie.Trzeba ją srowadzic na ziemię zamiast głaskac po główce tak jak wy to robicie.Zamiast jej powiedzieć,ze coś jest z nią nie tak,że nie może donosić ciąży i powinna się porządnie przebadać,to pocieszacie ją,ze będzie dobrze.No jak zacznie się leczyć to będzie dobrze,ale żadna mądralińska na to nie wpadła.Gdy wczoraj napisałam post o 16:27 to jakos dziwnie Wiolciu przyznałas mi rację,a gdy to samo pisze bez ogródek to od razu jestem be:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo o 16:27 (o ile to naprawde bylas Ty) napisalas konkretnie bez obrazania jej. I z tym sie zgadzam. Pozostale wypowiedzi byly prostackie i ponizej jakiegokolwiek poziomu. A jak tak sie chcesz wypowiadac i tu medrkowac to czemu sie nie podpiszesz jakkolwiek??? Gosciem bez imienia to kazdy potrafi byc i jechac innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla ciebie jakiś nick jest niezbędny do życia,to go sobie miej,a ja będę gościem i możesz mnie w doopę pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co bardzo Ci wspolczuje naprawde... Ty chyba cale dnie nic innego nie robisz tylko siedzisz na forum... musisz byc bardzo samotna. Do tego przegladasz posty sprzed miesiecy szukajac sensacji. Kafeteria to Twoje zycie. Wyrazy wspolczucia i zegnam bo szkoda mi juz czasu na ratowanie tego watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam nudne ,co poradzić:( jestem samotna i nie mam nikogo :(:( pa wiolciu p**dolciu,nie będzie mi ciebie brakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zaczynam 8 tydzień i teoretycznie za miesiąc powinny mi przejść mdłości, ale szczerze to nie wie czy wytrzymam.... jejku w pierwszej ciąży tego nie było a teraz jak mnie łapie to w sekunde oblewam się potem i ścina mnie z nóg a tu 20 miesieczne dziecko trzeba ogarnać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyrzygaj się i będzie ci lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczęta,gdzie jesteście?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...chwilę mnie nie ma a tu się tyle zła dzieje. Mamusia2015 tak mi przykro! Aż miałam łzy w oczach jak to czytałam...naprawdę bardzo mi przykro...bardzo współczuję i trzymam kciuki aby kolejna ciąża się udała;( Ja mam wizytę 23 lutego. Czuję się żle w dodatku mam zapalenie ucha. Ale to nic ;) Z myślą o dzidzi wszystko wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka32 mi się zaczęły mdłości w 9 tyg. Więc myślę że reguły nie ma,kiedy mdłości same przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudina,co tam u twojego starego gacha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Dziewczyny nie dajmy się zwariować, cokolwiek by nie pisali goście to nie odpowiadajcie, a wiadomo ze aby sprowokować to będą używać ciężkiej artylerii :) XX Mamusia2015, bardzo mi przykro, ale głowa do góry, porob sobie badania i poszukaj odpowiedzi na te poronieniach na forach medycznych gdzie odpowiadają lekarze, skoro za granicą służba Zdrowia nic nie tłumaczy :) XX Klaudia, mnie na szczęście mdlosci męczyły tylko kilka dni, ale teraz już mam spokój, tylko mnie przeziębienie złapalo i leczę się miodem, czosnkiem i malina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacia a który to tydzień? Bo mnie męczy juz od dwóch tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacia:O:O po tym nicku jestem w stanie wyobrazić sobie jak wyglądasz,infantylna osobo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju a tu nadal nieciekawa atmosfera, zajrzałam z ciekawości... U mnie nudności chyba już opanowane, chodzę do pracy i o niebo lepiej się czuję niż jak siedziałam w domu, w weekend zjazd na studiach. 24 lutego badania prenatalne i kontrola u diabetologa, wyniki krwi wykazały, że przed ciążą nie miałam cukrzycy, co mnie bardzo cieszy. A na początku marca wizyta u nowego ginekologa, który mam nadzieję, że będzie ok i poprowadzi już moją ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
84 to twój rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie tu przygłupa, szczerze Wam dziewczyny współczuję. Pocieszę Was, że nie musicie tej paskudnej mordy w normalnym życiu oglądać tylko tu na kafeterii się cymbał wyszaleje. Pewnie na co dzień łeb spuszczony niżej tyłka i tak przemyka po ulicach, żeby tylko nikt w oczy przypadkiem nie popatrzył i się nie odezwał, bo wtedy świat do góry nogami staje. Że też takie coś Ziemia nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Z tego co słyszałam to cukrzyca ciążowa to nieciekawa sprawa :/ ja wczoraj odebrałam wyniki krwi i na szczęście wszystkie mam prawidłowe, a bałam się, że może od ilości słodyczy jakie ostatnio wchłaniałam to cukier będzie wysoki :P Mi zaczął się 11tc wczoraj, a w poniedziałek mam wizytę u ginekologa i badania genetyczne, także mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57,nikt nie prosił abyś przedstawiała tu charakterystykę swojej osoby:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIcia1611
A mnie dla odmiany piecze c****o wczoraj moj wielebny H mi przylozyl knage a co? myslalyscie ze jak zabrzuszylam to niemoge se huu.jnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolcia p**dolcia,jak tam kac po wczorajszym chlańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś Ty błyskotliwa/y, aż oczy wypala :) Weź się głąbie za coś pożytecznego, bo ja też tu mogę siedzieć dopóki Ty jesteś i Cię wyzywać. Pytanie tylko PO CO? Podnieca Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie siedź,przecież ja cię nie wyganiam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×