Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, ja kilka dni temu pisałam, że jestem mamą z wrześniówek 2013.. Właśnie dlatego dziewczyny my się przeniosłyśmy na prywatne forum, taki pomarańczowy psychol nie da wam spokoju, a przecież piszecie o tak prywatnych i intymnych sprawach, że.. :( My jesteśmy na fora.pl , jest proste w obsłudze, zakładacie sobie swoje zahasłowane forum i nikt poza Wami nie ma do niego dostępu. Polecam, bo widzę, że macie tutaj psychofana, gotów jest chyba rozszyfrować was w realu :o Jakie smutne życie masz, idioto, strasznie smutne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smutne ,oj ja biedna:( nie przenoście się proszę,bo uschnę z tęsknoty za wami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha gosciu idz robic chlansko dla swoich nie.do.*****.nych dzieci. i meza zula spod zabki. widziam cie dzisiaj jak obciagalas koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniu?A cóż to lub któż to?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie to tak nie przyznawac sie do rodziny ? ojjj nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Język matek to jedyna rzecz,której nie jestem w stanie pojąć:D następna potrzebuje słownik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dziwne. Jak sie nie ma mozgu to jak mozna w ogole cokolwiek pojmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że będziesz miała bardziej ostre riposty:O cieńka jesteś jak wypłata twojego gacha,więc albo wyostrz język albo nie pisz nic chociaż wiem,że sie nie powstrzymasz plebejska dziewko z łożyskiem zamiast mózgu:classic_cool: no ale co to jest koniu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odp Ci co to koniu bo nie ja napisalam ten post. Nie mam takich zalosnych ripost jak ty, nie bede sie znizac do twojego poziomu. Takie patologie jak Ty powinno sie izolowac od spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to odizoluj mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zapewne mieszka w jakiejs melinie i calym jej zyciem jest internet :D chla wode, d******py jakiemus zulowi i nie ma pracy, no bo jak skoro cale dnie na forum?? :D a jej motto to: znowu w zyciu mi nie wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia jak mnie rozgryzłaś:classic_cool:muszę przyznac,że nie doceniałam twojego sprytu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 Intuition______29______07.09.2015___ ania_ka_______33_____08.09.2015____ Kasia1986nika____28_____09.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ patafonik_______26_____10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ niezapominajkaaa4__26__12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015___ viola881988_____x______15.09.2015 ___ Klaudina________21_____20.09.2015___ Karolina2012____25_____21.09.2015___ Doris93_________21_____30.09.2015___ jak kogoś nie ma to proszę się dopisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamucha2015 wypierdzielona z tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty tu co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo wypierdzielona a ciebie w ogole nie ma kretynko. Pewnie ci opieka spoleczna zabrala dzieci albo jestes bezplodna i przez to sie tu tak produkujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłaś znów w samo sedno,jestem staraczką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie powinnas postarac o zolte papiery. No chyba ze juz masz :) a z reszta po co Ci dziecko nie bedziesz miala czasu na patologiczne wpisy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wpisy w waszym temaciku zawsze mam czas:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te spodnie są ohydne,ta cena i ten rozmiar:O chyba ze 100 kilo ważyłaś:O Ty,naciągaczka,od kiedy list ekonomiczny kosztuje 12 zł?Za tyle to już wyślesz paczką,która dochodzi na drugi dzień.Takich ja ty ,zawsze omijam na allegro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia 1611
Na forum dla alkoholiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a ta znowu sie podszywa pod wiolcie. Ma jakies zaburzenia tozsamosci. Little moze na fora.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Jestem za dziewczyny przenosimy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźta,idźta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło szybko wam pomaranczki forum rozwalily normalnie ekspres, predkość światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to słabe c**y są:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiola86
Dziewczyny i co przenioslyscie sie? Gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×