Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coraz więcej samotnych matek zenada

Polecane posty

Gość gość
to może w tym altruizmie samotnej z wyboru matki jeszcze z alimentów zrezygnujecie skoro z faceta potrzebujecie tylko na chwilę k****a a potem może spie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne, że w całym swoim egoizmie i dążeniu do spełniania swoich potrzeb matki - kobiety nie zauważają jak wielką krzywdę wyrządzają własnemu dziecku :( Taka jest potrzebny i to pokazują nie tylko badania ale wie każdy kto miał tatę bo z kim gra się w piłkę? z kim lepi się bałwany? na kogo zapatruje się chłopiec stając się mężczyzną? Jaki ideał mężczyzny tworzy sobie chłopiec czy dziewczynka? Potrzebny jest taka tak samo jak mama i nikt nie zaprzeczy, że pełna rodzina jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego człowieka a przecież jest tak wielu fajnych mężczyzn, którzy może nie są modelami jak z okładek ale nie straszą wyglądem, są odpowiedzialni i z pewnością byliby wsparciem dla matki swoich dzieci. A samotne macierzyństwo odbiera szanse na normalne dzieciństwo i rodzinę nie tylko dzieciom ale i mężczyznom zabiera dar bycia tatą w pełni tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ludzie, przecież te młode kobiety nie mają tyle rozsądku ile naprawdę dorosły człowiek, nikt nie chce mieć dziecka z przypadku czy nie mając pracy lub stałego partnera. Dlatego to nazywa się wpadką lub wypadkiem. Zal tych młodych kobiet i ich dzieci i tych co spłodzili i unikają odpowiedzialności. Dlatego antykoncepcja przede wszystkim nie tylko przed ciążą ale i przed chorobami. Szkoda życia. Nawet teraz jak opluwacie te dziewczyny to wiecie dlaczego ? bo wam się udało nie wpaść albo nie było okazji. Nie wszystko jest wynikiem uważania tylko po prostu szczęścia w grze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczalskie szmaty dziś są nie kobiety! Nie żal "matek" tylko dzieci. Bo kretynki dają szpary na prawo i lewo a później dzieci cierpią przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty kur
Takie polskie k***wki powinny być wysyłane do iraku ;)tam już dobrze by się nimi zajęto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakistan czeka. Tylko podejrzewam że jak powiedzą ciapakowi że tak go kochają że nie będą żyli w Polsce tylko ona pojedzie do jego Ciapatowa to śniady superman szybko pokocha inną desperatkę. Taką co jednak będzie wolała ciągnąć z nim europejski socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna z Polski
Miałem taką koleżankę na studiach, fajna, normalna, poukładana, zwykła dziewczyna. Wyjechała na chwilę za granicę na wymianę, i tam zaszła w ciążę z jakimś południowcem. Wróciła i sama wychowuje dziecko i szuka ojca dla dziecka. Po prosu klasyk, jakich jest tysiące u nas. Natura za nią wybrała...To potwierdza fakt, jak trzeba traktować kobiety, nie dawać im pola manewru, trzymać "po męsku", i nie mówię tu o biciu. Kobieta to po prostu głupie stworzenie, kierujące się innymi zasadami niż mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy ma w okolicy taki przypadek. W mojej okolicy teżmieszka taka co to dla niej żaden chłopak z sąsiedztwa nie był nigdy dość dobry. Pojechała na chwile po studiach do Londynu i wróciła już z brzuszkiem czarnuszkiem za to bez faceta. Teraz mieszka ciągle z rodzicami, rodzice prowadzą tego małego mulatka do przedszkola bo mamusia wstydzi się najwyraźniej własnego dziecka. I co ciekawe, teraz szuka na gwałt tatusia w okolicy. Spośród tych co to jeszcze niedawno nie byli warci księżniczce butów czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to usunęłabym taka niechcianą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być samotną matką, twoja sprawa, tylko dlaczego później szukasz partnera dla siebie i tatusia dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylu fajnych porządnych mężczyzn w Polsce jest i mało która takiego chce chyba, że ma dziecko:( Zupełnie nie doceniani są polscy mężczyźni. Powinni więcej wymagać i mówię to jako kobieta będąca w związku z takim fajnym Polakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dodać, nic ująć. najpierw faceci są byle jacy, ale jak się ma dziecko, to już się lowelasa nie szuka, bo który by chciał taką z dzieckiem. a paniusia mamusia już na disco nie pójdzie tak prędko, bo facet sobie znajdzie wolną i bez zobowiązań. a po jakimś czasie ci byle jacy faceci nagle są zauważani przez te paniusie, jak to ktoś wyżej już wspomniał. tak prawda i nie wykręcajcie się, głupie baby. najpierw za kasą i wygodnym życiem lecicie, a potem jak macie samotnie dziecko, to szukacie tego do oparcia w życiu. a oni już was nie chcą wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro czytać, porządne dziewczyny nie mogą znaleźć faceta (bo praca, obowiązki, mało czasu), a inne przez chwilę głupoty muszą szukać szczęścia na portalach randkowych. Nie można chyba jednak wszystkich samotnych matek do jednego worka zaliczać. Czasem się tak zdarzy, że dziewczyna w głupim zakochaniu popełni błąd i za to potem płaci przez wiele lat. Ale każdy może się zmienić, zmądrzeć, dojrzeć. Znałam jedną samotną matkę, ale była samotna, bo ją facet zostawił dla innej (tej drugiej zrobił dziecko w międzyczasie i zostawił dlatego swoją dotychczasową kobietę). Inna z kolei samotna matka, którą znam, zostawiła swojego faceta, bo pił i nie mógł utrzymać pracy - znajdował pracę, ale potem ją porzucał i nie dało się w takim domu wychować małych dzieci. Ona sama nie pije. Na pewno jest też wiele kobiet, które przez głupotę, zapatrzyły się na szerokie barki i opaleniznę, albo murzynka podczas pobytu w UK, albo poleciały na kasę i teraz zostały z problemem same. To przykre, ale zawsze patrzmy na człowieka, bo w młodości każdy popełnia błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bedzie mniej samotnych matek - tabletka PO juz czeka w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez faceta mozna sie obyc ale dziecko jest ogromnym szczesciem w zyciu kobiety i z tego nie warto rezygnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tym że jak kobieta ma 32 lata to ciężko jej znaleźć sensownego faceta, bo ci którzy są sensowni i wolni zawsze lecą na młódki 18-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są sensowni, którzy lecą na młódki, tylko głupki. a skoro można się bez faceta obejść, to róbcie sobie dzieciaki dla sportu. szkoda tylko, że ojców nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny temat, pokazuje prawdę o dzisiejszych babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa oceniać tych kobiet, bo możesz nie znać ich sytuacji życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ nie znasz sytuacji życiowej miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem takie dzieci samotnych matek spotykają się ze sobą w życiu dorosłym nie wiedząc, że mają wspólnego ojca roochacza ... zakochują się, uprawiają sex i płodzą genetycznie uszkodzone kazirodcze potworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, sytuacja życiowa sprowadza się do tego, że jak suka nie da, to pies nie weźmie. prujecie się z byle km, to macie. nikt nie mówi o tragediach, wypadkach i śmierci ojca, tylko o głupich babach, których dzisiaj coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza, bo baby nie lubią, jak się je krytykuje. ale za to w tematach o alkoholikach to jest ich pełno i zawsze narzekają. a na siebie nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kobieta puszcza to zostaje samotną matką :P Pies je drapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, że część tych samotnych matek to wdowy po mężach to wam na myśl nie przyszło nie ? tylko głupie puszczalskie szmaty :/ Żałosne to są nie te kobiety a wasze płytkie, ograniczone umysły. To dopiero jest ŻENADA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i nikt nie zaprzeczy, że pełna rodzina jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego człowieka" a właśnie, że zaprzeczę ! Jestem jedną z tych jak to mówicie "głupich" hah no tak bo się związałam, bo zaufałam bo był moim narzeczonym. Bo gumka pękła, ale tabletki PO nie można było uzyskać w żaden sposób. Właśnie dla dobra mojego dziecka dziś jesteśmy rodziną dwuosobową ! Bo kłótnie, krzyki, awantury i wiecznie pusta lodówka to nie życie dla mojego syna ! :) Ooo nie, wolałam wziąć życie w swoje ręce i jak tylko pracę znalazłam posłałam niedoszłego na szczęście męża do diabła i jestem z tego dumna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko z Ciebie będzie dumne, gdy nie ma ojca, bo mamusia ma kiełbie we łbie i się tłumaczy niechcianą ciążą. szkoda mi takich dzieci byle jakich matek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×