Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coraz więcej samotnych matek zenada

Polecane posty

Gość gość
A zmuszał cie ktoś zeby z nim się przewracać w łozku aż "gumy" pekały a tabletek nie było niedoszla vero drake nim przekonałas sie że nie warto ufac?może gdybys z taka ochotą nie strzelała gumami to wczesniej by wyszło szydlo z wora, tylko do tego coś trzeba robić wiecej poza akrobatyką sypialniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jacy wszyscy madrzy, te panienki to szparki dadza kazdemu i nie mysle przez chwile ze zajda w ciaze.DO FACETOW a wy meskie PR////styt///utki wiecie ze jak taka Q//or///-we J////eb////iecie to ona tej samej nocy zachodzi w ciaze.I moze byscie troche pomysleli ta glowa co macie na karku a nie w rozporku.NIKT SIE Z WAS WCALE NIE PRZEJMUJE O KONSEKWENCJE...P===//ierd///====olcie sie jak kroliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nie uprawia seksu z narzeczonym przepraszam ? To też jest puszczanie się ? Jesteście pooooj****i :D Skoro facet daje pierścionek to też daje sygnał kobiecie, ze jest gotowy na poważny związek, życie z ta druga osoba na dobre i zle. Niestety dziecko czasem przerasta nawet najbardziej dojrzałego faceta ! To faceci boja się poważnego, dorosłego życia ! Ilu jest samotnych ojców ? No ilu ? W stosunku do samotnych matek ? Niewielu ! Bo 99 % was nie poradziloby sobie w takiej sytuacji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dzieci najlepiej rodzic po ślubie bo taka jest i była prawidłowa kolej rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo wcale nie ma rozwodów i samotnych matek rozwodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to swędzi????????????? ich życie i ich sprawa a ty zajmij się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko puszczalskie zostają samotnymi matkami i to dlatego, że sypiają z *****czami bez namysłu. Jak się kobieta puszcza to jej wina a nie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnych ojców jest mało, bo sądy oddają dzieci matkom debilkom, które potem się na kafeterii logują i płaczą, jak im źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
prawie sami idioci/idiotki... mam dziecko, prawie 4-letnie. Jestem w związku 9-letnim z ojcem dziecka. Od jakiegoś czasu nie dogadujemy się, moje uczucie się wypaliło. Jak się rozstaniemy i stanę się samotną matką, to też powiecie, że jestem puszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze tak powiedzą. Bo dałaś sobie zrobić dziecko jakiemuś idiocie debilowi itp, którego nie znalas wystarczająco dobrze a roxlozylas nogi :D ot mądrości kafe hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
zaszłam w ciążę po prawie 5 latach w związku! więc sorry, ale znaliśmy się i to dobrze. Może 10 lat miałam czekać na rozłożenie nóg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
ten wpis był ironiczny, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie jesteś mądrą kobieta ponieważ nie umialaś dobrze wybrać oraz utrzymać i budować związku czy malzenstwa. Po 10 latach on jest nagle be ? To gdzie miałaś oczy w 4 literach? Moje malzenstwo trwa juz 25 lat ale tylko smierć nas rozłączyła ....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo łatwo jest zburzyć trudniej jest pójść na kompromis i czasami przymknąć oko na wady partnera ponieważ sami tez nie jestesmy idealni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
Gratuluję jeśli Ty wybrałaś tak wspaniale. Nie zawsze się udaje. Nie będę z kimś kogo nie kocham, życie ma się jedno i chcę być po prostu szczęśliwa. Nie oczekuję, że to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie znasz mnie, mojej sytuacji, szczegółów mojego związku, które doprowadziły moje uczucia do takiego stanu. Więc nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ta dyskusja. Różne są koleje losu. Czasem ktoś moze być wspaniałym mężem i ojcem a od***ie mu palma nagle życie znudzi itp. Zakocha się...to samo w druga stronę. Czasem moze się okazać, ze to jednak nie to, ze uczuć juz nie ma. Ludzie się myla i tyle. po co tkwić w nieudanym związku ani dorośli nie będą szczęśliwi ani dzieci w domu w, którym nie ma miłości miedzy rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
Dokładnie gość , zgadzam się w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wspanialy 10 lat i nagle mu odbije palma to znaczy ze jest nieodpowiedzialny. niech sobie ma kochanke ale nie zostawia rodziny. jeśli tak jest to nadal zle wybralyscie i wasze wtorowanie nie zmieni prawdy nierozsądne babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy to wróżbita Maciej a i nikomu na czole nie pisze "jestem nieodpowiedzialnym dupkiem, babiarzem, nie jestem stały w uczuciach itp itd, ale przez 5 10 lat bede udawał, ze tak nie jest" Ludzie czy wyście kur*a powariowali ? Aha niech ma kochankę a sfrustrowana zona niech mu wbije w kpbcu niż w dooope na oczach dzieci bo ten kolejny raz wróci os kochanki a ona nie wytrzyma. Idzta się leczta w psychiatrykach ! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
gość nie warto dyskutować z takim ograniczonym osobnikiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne kobiety zostają rozwódkami z dzieckiem, wdowami z dzieckiem a puszczalskie zostają samotnymi matkami to się nigdy nie zmieni! Jak kobieta leci na bawidamków to jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jta
a nie możesz pojąć, że ktoś może nie chcieć ślubu? ja nigdy nie chciałam, po co mi to?? bo tak trzeba?? Nie, dziękuję i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadna kobieta
ilosc samotnych matek swiadczy tez o jakosci wspolczenych mezczyzn, sama znam dwie, ktore swiadomie zdecydowaly sie na samotne macierzynstwo, jestem obiektywna i tez bym je wolala niz 99% mezczyzn, ktorych znam za partnerow czy mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Nie każdy chce ślub brać. Wywalić kupę kasy na wesele, zeby sie pol rodziny nazarlo i pobawilo za frajer a potem obgadywalo haha a po cichu to po chooooj brać ten ślub ? Co to zmieni ? Nic. Tylko tyle, ze się ma dodatkowy problem przy rozstaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadna kobieta
faceci szukaja tylko kucharki, sprzataczki ido lozka, to cwane istoty, do tego oczywiscie jak najtanszym nakladem sil i finansow, takze mlodym kobietom radze wymagac, bo czym skorupka za mlodu nasiaknie... prawdziwego mezczyzny i dobrego ojca dla dzieci dzis ze swieca szukac, wiekszosc liczy tylko na darmowe bzykanku i zero zoobowiazan, jesli juz to zysk powinien byc wiekszy niz koszt,no coz.. kobiety tez zmadrzaly, bo ile wiekow wyzysku mozna zniesc w braku swiadomosci??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadna kobieta
slub to teraz nawet wielki minus, bo koszty rozwodu, sadow, zababrane papiery, jak powiesz, ze jestes po rozwodzie patrza inaczej niz po rozstaniu, juz nie wspominjac o szarpaninie, stresie przy rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwego mezczyzny i dobrego ojca dla dzieci dzis ze swieca szukac x Takich mężczyzn jest pełno ale dostrzegacie ich dopiero jak się zestarzejecie albo puścicie z kimś czego efektem jest ciąża bez obecnego partnera. Porządni mężczyźni mają dość robienia za frajerów i chcą być wybierani w pierwszej kolejności. Liczba samotnych matek świadczy o puszczalstwie kobiet i niechęci mężczyzn do bycia frajerem wychowującym dziecko jakiegoś nieodpowiedzialnego buraka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadna kobieta
prawda zawsze lezy po srodku, to cie najbardziej boli ;) nie ogolniaj, bo nie wszystkie kobiety zostaja samotnymi matka z powodu zlego wyboru, coz.. jesli sam nikomu nie przypadles do gustu i musisz na publiczynm forum wyewac swoje brudy to rozumie te kobiety, ktore cie olalaly, sama bym z takim nie chciala byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wiążesz się z facetem zakładając, że rzucisz go jak tylko poznasz lepszego to nie nadajesz się na matkę dla jakiegokolwiek dziecka. Najlepiej od razu idź pracować w burdelu, będziesz szczęśliwa. Żeby mieć dzieci trzeba być osobą odpowiedzialną, a dzieciakom trzeba zapewnić stabilizację i rozwój często kosztem własnych ambicji erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×