Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość ludzi w uk nie stac

Polecane posty

Gość gość
ość dziś Glupie pisdy dom to jeden z zyciowych pragnien kazdego czlowieka. Was matki niczego w zyciu nie nauczyly oprocz zarcia i srania. Szmaty bez wartosci. Cele, ktore czlowiek sobie wyznaczal od zarania dziejow generowaly rozwoj cywilizacji. Gdyby nie to dalej mieszkalibysmy w ziemiankach i rochali sie nawzajem bez opamieta ia. To ze nie stac was na nic wiecej w tym jukej oprocz iphona i wycieczek to juz wiemy. Wiec zamknijcie mordy i szykujcie sie bo szychta czeka. x x co ciebie matka nauczyła frustracie jeden że ziejesz nienawiścią,siedzisz na babskim forum,szukasz tu rozrywki? bozia nie dała rozumku żeby zająć się czymś pożytecznym? pewnie nie masz ani domu ani rodziny bo gdybyś miał to byś się nimi zajął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisdo jedna z druga. Obrazanie was szmaty i pokazywanie waszego kognitywnego oportunizmu na plenum tego oyebanego forum stalo sie moja pasja. Jestescie bezwartosciowe szmaty i bede was dreczyl do konca. Dzifki bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to wygladaja jak wiesniacy na ogol 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to męska c**a jest :D nie wiem kogo ty myślisz że tu obrazasz, ja nie czuję sie obrażona bo te wyzwiska nie są do mnie. Masz za duze wyobrażenie o sobie, jak widać takie cipki jak ty moga tylko w necie udawać wazniaków. Wszyscy tu mają polewkę z ciebie miernoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwilabys sie skuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dach nad glowa to podstawa, mozna powiedziec "minimum socjalne" Nie jestem jakos szczegolnie przywiazana do mojego mieszkania, teoretycznie moge sie w kazedej chwili przeprowadzic, ale sama swiadomosc ze co by sie nie stalo to pod mostem z rodzina nie wyladuje jest bezcenna X Z Z A NIBY CZEMU MAM WYLADOWAC POD MOSTEM ??? :D miliony ludzi żyje w nie swoich domach, to tylko kwestia płacenia rachunków i odpowiedzialności . Apropos własnego , JAK BIE BEDZIESZ PŁACIĆ RACHUNKÓW I NAROBISZ DLUGOW TEZ KOMORNIK CI ZABIERZE ! ja akurat mam mieszkanie w Polsce więc zawsze mam gdzie wrócić . Tu nie potrzebuje mieć swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moim sąsiadom komornik 50 m mieszkanie wystawil na licytacje ktoś kupił i kazał im sie wyprowadzić i huj poszli na wynajem na kawalerke.z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra w uk od 9 lat z mezem, dwojka dzieci 2-3 latka, w polsce wybudowany dom, w uk mieszkanie na kredyt spalcone 50%, dwa auta civic i smax, dwa razy w roku wyjazd do polski, wyjazd na 14 dniowe wakacje. dla porownania brat blizniak i dziewczyna 32 lata miasto lodz nowe 70mkw mieszkanie za gotowowke kupione, dzialka pod lasem, auta firmowe w leasingu. Jej zarobki z mezem ok 5tys funtow, moje zarobki z dziewczyna 12-15 tys zl w zaleznosci od miesiaca branza medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie chwalid**y :D I tak umrzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu Polaków stać na własny dom. Znam mnostwo takich. Żaden z moich znajomych nie wynajmuje już pokoju. Znalam kilku takich ale oni mieli problem alko, narkotyki czy natury psychicznej. Bardzo agresywni, sarkastyczni i zagubieni. Takie znajomosci szybko urywalam bo tylko na dno moga pociagnac tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli sądzisz, że w życiu ważne jest, co się robi, nie masz zielonego pojęcia, o co naprawdę w życiu chodzi. Duszy nie obchodzi to, czym zarabiasz na utrzymanie - a gdy twoje życie dobiegnie końca, dla ciebie też będzie to bez znaczenia. Duszę obchodzi jedynie to, JAKI jesteś, kiedy zajmujesz się tym, czym się zajmujesz. Duszy zależy na BYCIU, a nie na działaniu.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A NIBY CZEMU MAM WYLADOWAC POD MOSTEM ??? smiech.gif miliony ludzi żyje w nie swoich domach, to tylko kwestia płacenia rachunków i odpowiedzialności . Apropos własnego , JAK BIE BEDZIESZ PŁACIĆ RACHUNKÓW I NAROBISZ DLUGOW TEZ KOMORNIK CI ZABIERZE ! ja akurat mam mieszkanie w Polsce więc zawsze mam gdzie wrócić . Tu nie potrzebuje mieć swojego." No widzisz, a ja do Polskie nie chce wracac wiec zabezpieczam sie tutaj :P Jakos nie usmiecha mi sie po kilkunastu latach zwinac cale moje zycie do walizki, do Polski wracac i wszystko od nowa zaczynac ;) Komornika sie nie boje ;P : te pare groszy na oplaty zawsze znajde, oprocz oszczednosci mam tez doby zawod, nie mam zadnych dlugow, kredytow, nie zyje ponad stan.... wlasnie "kwestia odpowiedzialnosci" ;) A tak na marginesie .... nawet majac mieszkanie w Polsce tez trzeba z czegos rachunki zaplacic ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w PL mieszkanko i rachunki wynosza mnie 500 zl. Zarabiam 1,7 tysiaca a maz 2,5. Mamy dwojke dzieci i jakos z głodu nie umieramy. Obysmy nie musieli juz nigdy emigrowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam ani jednej osoby co wynajmuje (zarowno Polacy jak I Anglicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisdo jedna z druga. Obrazanie was szmaty i pokazywanie waszego kognitywnego oportunizmu na plenum tego oyebanego forum stalo sie moja pasja. Jestescie bezwartosciowe szmaty i bede was dreczyl do konca. Dzifki bez honoru. x x hahahaha pisz pisz ,nawet to ciekawe jest,ciekawe co matka na to że wyzywasz ją od suk,szmat i dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ignorować tego muła ;) widac że coś z głowką ma, matka go nie kochala i teraz się "mści" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu te bajki szmaty, ze wszyscy macie tam domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ty jesteś nieudacznikiem nie znaczy że każdy też jest. Jeśli to są dla ciebie bajki to nie chcę wiedzieć w jakiej norze zyjesz i jakie grosze zarabiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom od kilku lat, znajomi kupili mieszkanie a po paru latach sprzedali z zyskiem i kupili dom. Sąsiad ma 2 domy (tylko on tu tyrał sam przez 5 lat a dopiero pozniej sciagał rodzinę). Dużo znam takich przypadków. To zależy z kim się zadajecie bo ja np nie znam żadnych Polaków ktorzy wegetuja na pokoju. Wszyscy mają tu rodziny, mieszkają od lat, dzieci już dorosłe no i nie zarabiają minimalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie .... nawet majac mieszkanie w Polsce tez trzeba z czegos rachunki zaplacic oczko.gifjezyk.gif X A TY UWAŻASZ ZE JA NIE PŁACE ?:) Śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wszyscy maja domy, samochody, wakacje, super życie, oszczędności i cholera wie co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w zwiazku z ty, ze ty i twoi znajomi pokupowali te stodoly? Chcesz powiedziec, ze w UK wszyscy maja domy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , chce powiedziec , ze my mamy a ty nie :D Jak tam pani od fitnessu i zonka ? Tabsy wziołes ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam domek w PL a nie taka stodole jak ty w tym smierdzacym jukej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On teraz przeniosł sie na Rumunki ze swojej fabryki ktore podobno sa inteligentne i piekne :D jego żona istniala tylko 10min i pisała z nim posty haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:24 & 1:25 to że ty nie masz podstawowych rzeczy w życiu nie znaczy że inni też. To chyba najnormalniejsza rzecz na świecie: mieć dom i samochod. Zarowno ja jak i moi znajomi mamy swoje domy a ty po prostu zazdroscisz i nie wierzysz bo w zyciu nie da sie tobie tego osiagnac. Jednak zamiast ziać nienawiscia to ciesz sie szczesciem innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zawsze miałczycie jak to w uk kiepsko z praca, jakie to marne zarobki i w ogóle, ale nagle każdy ma na wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kupować dom w UK to ryzyko a powodem jest agresywna polityka rządu do imigrantów. Niestety trzeba mieć obywatelstwo. W razie deportacji możesz stracic caly majatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w UK swojego domu i nie chce mieć . Dziwne? Mam mieszkanie w Polsce bo jestem obywatelka Polski. Tu mam prace bo w Polsce jej nie mam.czyli jestem tu tymczasowo wiec jeszcze nie zgłupiałam żeby wszędzie gdzie jestem na kilka lat kupować dom! Nie kolekcjonuje domow. Jestem wolnym człowiekiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×