Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość ludzi w uk nie stac

Polecane posty

Gość gość
Macie domy, haha. Jestem 13 lat w uk, wiec jestem w temacie na biezaco. Wasze domy to jest wlasnosc banku nie wasza. No chyba ze mowimy o jakichs norach za 50 tys. na jakims wyp*****ewiu. Tak wiec juz nie kolorujcie tak tego uk bo sie zygac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mój drogi :) Bank nie jest włascicielem domu tylko jego wspólwlascicielem:D Strona w umowie kupna -sprzedazy . Bank nie kupil zadnego domu, on jedynie pozyczył na niego kase :) Jak tesciowa pozyczy ci kase na nowa lodowke , to tez jest jej włascicielka ?:D Wszystko zalezy od zawartosci umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Te stodoły s własnością banku a wy otrzymacie je na własność dopiero pod koniec waszego marnego zycie. O ile uda wam sie spłacić kredyt. Banda bezmózgow. Skazujecie swoje dzieci na wygnanie. Potomkowie emigrantów zostają zasymilowani z miejscowym społeczeństwo dopiero w trzecim a często w czwartym pokoleniu. Banda szmaciarzy bez wartości, wiedzy i jakiejkolwiek empatii. Tylko sie nażreć i wysrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że jesteś w UK 13 lat to nie znaczy że jesteś ekspertem. Bank nie jest właścicielem domu jak koleżanka wyżej wyjaśniła. Jak ktoś tu siedzi tyle lat to podjal decyzje czy wraca czy zostaje i inwestuje w cos konkretnego. Siedzisz w UK 13 lat a za przeproszeniem g****o wiesz i pewnie jeszcze w miejscu stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfo bez szkoły. Jak przestaniesz spłacać kredyt hipoteczny to kto przejmie twoja stodole? Święty Mikołaj czy bank? Kretyni. Irlandia nie mało upadła bo ludzie przestali spłacać kredyty i ich domy zaczęły przejmować banki . Poyeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie pseudolandlordki sie znalazly, buhaha. Zapamietajcie IIzdy jezeli cos kupilyscie na raty to nie jest to wasze, az do momentu splaty ostatniego funcika. Zyjecie na kredyt, czyli na pokaz. Nikomu tym nie zaimponujecie, bo wszyscy maja na was wyeebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastaw sie a pokaz sie. Jeszcze pewnie pokoje obcym wynajmują bo na raty nie starcza. Szmaciska kogo wy chcecie oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż,ja kupiłam tutaj z 50 tyś wkładem za 130 tyś funtów,malutki domek ,dwie sypialnie,bo tyle nam wystarczy dzieci nie mamy mamy dobry kredyt,rata mała,mniejsza niż za wynajem 1 bed nie mamy sprecyzowanych planów co do powrotu do Pl co życie przyniesie,niczego nie można zaplanować na 100% wielu moich przyjaciół postawili domy w Polsce ,ale siedzą tutaj bo jest praca każdy układa sobie życie jak uważa najlepiej czy to był dobry wybór okaże się za 30 lat gdybym w Polsce nie pracowała za 1500 i nie musiała dorabiać prywatnie na drugim etacie,to bym nie wyjeżdżała drugim powodem wyjazdu jest moja chęć do zmian zwiedzania,zobaczenia jak żyją ludzie w świecie są plusy i minusy bycia tutaj dużym minusem to brak rodziny :babć ,rodziców,cioć itd ale mieszkając w Polsce musiałabym wyjechać do dużego miasta za pracą i też widywałabym ich rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wielkie pseudolandlordki sie znalazly, buhaha. Zapamietajcie IIzdy jezeli cos kupilyscie na raty to nie jest to wasze, az do momentu splaty ostatniego funcika. Zyjecie na kredyt, czyli na pokaz. Nikomu tym nie zaimponujecie, bo wszyscy maja na was wyeebane. x x bardzo,ale to bardzo Ci gratuluję że nie musiałeś wyjeżdżać za chlebem,że stać cię na godziwe życie w PL nie wszystkim się to udało, może mało zaradności,może mało predyspozycji do "rozpychania się łokciami" czerpiesz jakąś irracjonalną radość z tego że inni mają kredyty? w Polsce mało kto ma dom za gotówkę,też się spłaca kredyty uważasz się za lepszego że ty nie masz rat za dom? nigdy nie mów nigdy widziałam jak ludzie tracili dorobek całego życia w pożarach,powodzi czy wichurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie .... nawet majac mieszkanie w Polsce tez trzeba z czegos rachunki zaplacic oczko.gifjezyk.gif X A TY UWAŻASZ ZE JA NIE PŁACE ?usmiech.gif Śmieszna jesteś. No to fajnie ze placisz :) przeciez nigdzie nie pisalam ze nie placisz, szkoda tylko ze placisz za cos z czego nie korzystasz :P To jest wlasnie mentalnosc pt "Kali lubiec miec" ;) ... bo moze za kilkanascie/kilkadziesiat lat sie przyda :P :D :D :D Ja osobiscie wole korzystac z tego co mam tu i teraz :P I jeszcze jedno: jak sie mieszka za granica od kilkunastu lat to mozna miec WLASNE mieszkanie/dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na chuj kupować mieszkanie w uk? włazić na minę kredytu? żeby mieć tu na starość zagrzybiony dom z czerwonej cegły? ja wolę płacić za wynajmowany pokoik, odkładać sobie kasę, a na emeryturze kupić sobie mieszkanko w hiszpanii albo meksyku i żyć jak panisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na Meksyk przyjdzie czas ;) dobrze mieć dom/ mieszkanie z którego dochody beda nas później utrzymywać. A pchaj w skarpetę, jak dożyjesz emerutury to zobaczysz jak na tym wyjdziesz. Sądząc po porywczym charakterze, słabej pracy i fakcie bycia facetem to raczej Meksyk może cie ominąć ale pomarzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie ze placisz usmiech.gif przeciez nigdzie nie pisalam ze nie placisz, szkoda tylko ze placisz za cos z czego nie korzystasz jezyk.gif To jest wlasnie mentalnosc pt "Kali lubiec miec" oczko.gif ... bo moze za kilkanascie/kilkadziesiat lat sie przyda jezyk.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Ja osobiscie wole korzystac z tego co mam tu i teraz jezyk.gif I jeszcze jedno: jak sie mieszka za granica od kilkunastu lat to mozna miec WLASNE mieszkanie/dom oczko.gif X Ale co mnie obchodzi co ty wolisz, ja mam w Polsce mieszkanie moje po rodzicach , nie sprzedam bo chce do niego być może wrócić . Skąd wiesz czy nie korzystam? Przyjeżdżam często wiec muszę gdzieś mieszkać , Boże co za dziwne osoby tu piszą? To co wg ciebie mam zrobić ? Sprzedać ? Kupić w UK ? Hahah. Na razie nie cierpię z tego powodu ze opłacam czynsz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnoe co robia inne osoby. Mnie stać na wszystkie wymienione rzeczy, to raczej normalne że po iluś latach jak juz wyjechalo sie na stale to tak sie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie jest ciezko, czy to w Polsce w Angli czy tez w Niemczech, bez ciezkiej pracy nie dojdzie sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a na ch*j kupować mieszkanie w uk? włazić na minę kredytu? żeby mieć tu na starość zagrzybiony dom z czerwonej cegły? ja wolę płacić za wynajmowany pokoik, odkładać sobie kasę, a na emeryturze kupić sobie mieszkanko w hiszpanii albo meksyku i żyć jak panisko " #X# Nikt ci nie kaze zagrzybionego domu kupowac, kolego ;). Kup dom porzadny to zawsze bedziesz mogl go sprzedac lub wynajac i do Hiszpanii czy Maksyku na emeryture wyjechac. Cale zycie jak szczur na pokoiku przezyjesz :D a jak na emeryture pojdziesz to swoimi oszczednosciami bedziesz sobie mogl tylek podetrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do emerytury nawet nie dozyje skoro zapieprza w fabryce i zyje na pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wszedzie jest ciezko, czy to w Polsce w Angli czy tez w Niemczech, bez ciezkiej pracy nie dojdzie sie do niczego. Y Y Niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niekoniecznie" ??? Nie znam kraju gdzie pieniadze na drzewach rosna ani takiego dzie za darmo je rozdaja. Ciezka praca niekoniecznie oznacza 12 ogodzin na budowie, namagazynie czy w fabryce. Nawet siedzac na tylku przed komputerem i grzebiac w nosie ;) mozna ciezko pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2015.01.03 Macie domy, haha. Jestem 13 lat w uk, wiec jestem w temacie na biezaco. Wasze domy to jest wlasnosc banku nie wasza. No chyba ze mowimy o jakichs norach za 50 tys. na jakims wyp*****ewiu. Tak wiec juz nie kolorujcie tak tego uk bo sie zygac chce." byc tyle czasu w uk i nie miec wlasnej chaty to trzeba byc jakims debilem i niedorozwojem w jednym tym bardziej ze w tamtym okresie domy byly duzo tansze kolega jest 7 lat w anglii wzial kredyt na chate 110 tys ze swoim wkladem po 3 letnim pobycie obecnie zostalo mu do splaty 8lat tylko ale gosc jest inteligentny a ty bedziesz gnil na pokoju az do smierci jak kazdy kto po 5 latach dalej wynajmuje pokoj w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty głupolu umiesz czytać ? W temacie wyraźnie jest napisane, E większości nie stać na zakup domu w jukej. To, ze ciebie stać nie znaczy, ze stać wszystkich. U mnie w pracy jest około 60 Polakow, zarabiamy po 2 tysiace funtow. Tylko 4 ma własne domy na kredyt i to tylko dlatego, ze sprzedali chałupy w PL bądź przez 5 lat żyli jak dziady by na wkład własny zarobić. Poza tym 3 z nich wynajmuje pokoje obcym ludziom a jeden ściągnął chyba pół rodziny by sie na raty zrzucali. Co ty w ogóle wiesz o zyciu w jukej. W ogóle wiesz jaka jest różnica miedzy Anglia, Szkocja a GB? Co za fasolowe polskojęzyczne głąby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi ktorzy sa tu 15 lat i ciagle na pokoju, ciagle z rozwalonym zyciem, robia za minimalna i zmieniaja prace co 2 miesiace. Dla mnie to niedopuszczalne. Rodzice maja ziemie w Polsce, tutaj mamy 2 domy kupione 10 i 8 lat temu kiedy byly tansze. Niedlugo konczymy splacac pierwszy, a mój małżon też ma swój dom który wynajmuje i to dodatkowy zarobek bo czynsze poszly w górę i caly czas idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdraz nam te tajemnice panie dyrektorze z @Job Center" :D Sie chwalisz swoja wiedza i intelygencyja :) Skoro zaliczyles level 1 z angielskiego , oswiec nas, nieuków z dyplomami swa niezgłebiona madroscia :D I nie wypowiadaj sie o sytuacji mieszkaniowej w Irlandii :D Nie masz doswiadczenia z pierwszej ręki, więc zostan przy UK, bo to co prawisz to fakty ze słyszenia , a nie rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko 4 ma własne domy na kredyt i to tylko dlatego, ze sprzedali chałupy w PL bądź przez 5 lat żyli jak dziady by na wkład własny zarobić. " tylko ze te dziady zyja teraz jak ludzie a ty z pozostala 16 dziadujecie dalej nikt nie powiedzial ze zycie to tylko spijanie samej smietanki i zeby zyc na jakims poziomie i spokojnie trzeba sie troche naz********ac ale co taki balwan moze o tym wiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupole . Poczytaj na wiki szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie pseudolandlordki sie znalazly, buhaha. Zapamietajcie IIzdy jezeli cos kupilyscie na raty to nie jest to wasze, az do momentu splaty ostatniego funcika. Zyjecie na kredyt, czyli na pokaz. Nikomu tym nie zaimponujecie, bo wszyscy maja na was wyeebane. xxx Natomiast yt imponujesz :D Zwlaszcza znajomoscia prawa hipotecznego i bankowego :D jeszcze raz ci napisze , moze zatrybisz; bank NIE JEST WŁASCICIELEM TYLKO WSPÓLWŁASCICIELEM DOMU ! Nawet majac kredyt mozesz ten dom/mieszkanie sprzedac uzyskujac zgode wspólwłasciciela :) Ale oczywiscie ty wiesz lepiej, nie majac zadnej nieruchomosci na wlasnosc , ani nie pracujac w branzy :) To dobrze, ze sie nie znasz, mam mniej doswiadczen w pracy z kretynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurfa nie mogę z debilami. Ja Rez mam znajomych w PL co maja domy na kredyt i to lepsze niz ty w jukej. Mam znajomych co maja pensjonaty pobudowane, wyciągi narciarskie, firmy budowlane i co z tego? O czym ty debilko piszesz? Nie każdego w jukej stać na własny dom. Zreszta sama napisałaś Żr kupiliście go 8 lat temu. Koniunktura była wtedy lepsza. Dzisiaj juz w UK nie jest tak wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzicie. Jak z wami poważnie szmaciska pisać ja wy jesteście ćwierćmozgi i poyeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wywnioskowaleś, ze mam dom w UK ? Nie mieszkam w UK :D U mnie domy sa własnie teraz tansze niz 8 lat temu :D Nie masz nic swojego, więc nie masz doswiadczenia. To co powiedział kuzyn, szwagra brata ciotki do wujka mietka sie nie liczy :D Ty sobie tylko gdybasz , wyrocznio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie mieszkasz? Przecież temat wyraźnie dotyczy uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×