Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość ludzi w uk nie stac

Polecane posty

Gość gość
Mieszkam w części nalezacej do UK , ale nie w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurfa nie mogę hahahaha co to za nowomowa hahahahahahaha ty rozumiesz co ty głupolu piszesz? Weź przeczytaj to jeszcze raz co napisałaś hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oswiec mnie :D United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland mówi ci to coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa hagahahahahahahahahahaga hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wy macie czelność zarzucać mi, ze nie interesuje sie krajem w którym pracuje skoro nawet nie wiecie dokładnie gdzie mieszkacie. Wiecie kto to był Cook i Nelson? Wiecie co to wojna z wielka armada hiszpańska, co to purytanizm? Znacie chociaż dwóch brytyjskich noblistów? Wy jesteście zwykłym odpadem z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny sie stajesz.. Taki przekonany o własnej z***bi/stości :D Ty naprawde dopiero jak zamieszkales w UK usłyszales o Nelsonie czy Wielkiej Armadzie ? :D Ups , koleś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz hahahahahahahahaha xxx Powtarzam , oswiec mnie gdzie to ja mieszkam :D Niech zgadne ! Ty nie wiesz tego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz to skąd ja to mogę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zayebistosc jestem skazany ty moja suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie , skąd ty cokolwiek mozesz wiedziec :D Skoro tylko jukej i jukej :D A tak na marginesie , gdzie sie znajduje to miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jukej znajduje sie tam gdzie ty kible codziennie czyścisz hahahahahaha widzę niezła macie teraz zagadkę do rozwiązania. Spytajcie swoje dzieci to moZe wam powiedzą gdzie mieszkacie hahahahahhahahahahhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.06 wszedzie jest ciezko, czy to w Polsce w Angli czy tez w Niemczech, bez ciezkiej pracy nie dojdzie sie do niczego. L L P********z :) od ciężkiej pracy to możesz się dorobić jedynie garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow o sobie i swoich znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny, sfustrowany człeku.. Widac, ze nic ci w zyciu nie wyszło , oj widac.. Siedzisz w tym twoim ' jukej ' gdziekolwiek to jest i bluzgajac na wszystkich nawet nie zastanowiłes sie, ze wszystkie te epitety odnosza sie tez do ciebie:D Niczym, absolutnie niczym sie nie róznisz od innych -tez jestes emigrantem :) Równiez wyjechales z PL, równiez pracujesz w UK.. Ale , ze tobie sie nie powiodło , ze nie potrafisz sie odnalezc.. Cóz, nie kazdy umie i moze zyci poza swoim grajdolkiem :D To tylko kwestia subtelnych róznic , które widac na pierwszy rzut oka, po pierwszym twoim tekscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocka wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam i ty gościu tylko czekasz az ktos tu napisze? Nie wazne czy 2 w nocy czy 6 rano ty tu zawsze jestes. Chory psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i co? Wy tez jestescie ciagle tutaj. Widac jakie. Iekawe zycie w jukej razem prowadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ teraz opłaca się wyjechać do Norwegii pracę można tam znaleźć dzięki pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca przy kiblach jest fajna,bo Polacy z tych ważnych co wyżej pisali srają złotem i my mamy z tego dochód całkiem spory,łapiemy przez sito i do złotnika tylko patrzymy żeby przyszedł taki buraczany buc i do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×