Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do wszystkich cebularek i cebulaków co tak opluwają Polskę.

Polecane posty

Gość gość
Ok rozumiem, ale patrzę na swoich znajomych, na pary w wieku około 30 które maja fajne mieszkania lub budują domy, mogą jechać na wakacje na jakieś cieple wyspy, planują dzieci itd, jak ktoś zarabia 4 tysiące to może myśleć o tym wszystkim i nie jest wcale uciśnionym nieszczęśnikiem. To się nie zgadza z tym co Ty piszesz a ludzie tez po politechnikach itd :-) Ps. Jestem kobietą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przyszla kanadyjka ty sie chwalisz czy sie zalisz? Kogo qrtwwa obchodzi co ty bedziesz robic. Dla mnie mozesz i tam zdechnac w tej kanadzie pod plotem. To jest watek patriotyczny wiec pal juz gume stad, a to juz...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie obchodzi co ona pisze wiec wracaj na taśmę buraczku. Pewnie aż się zagotowałeś piszac ten komentarz co? Zazdrośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko ciebie plyto pazdzierzowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość przemawia przez ciebie, boli cie to że ktoś wyjezdza do ładnego kraju a ty zostajesz w murach szarej fabryki. Łączę sie w bólu sieroto życiowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 zarabia ? Chyba kazde z nich , to moze na swobodne zycie z budowa domu i wyjazdami by stykło.. Ale ledwo ledwo.. I kwestia gdzie ten dom buduja:) Mi w sumie 8ooo na 4 osobowa rodzine z domem i samochodem by nie stykneło. Za duzo ksiązek miesiecznie kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodacy, wiecej zyczliwosci dla bliznich. Kazdy z nas podejmuje wlasne wybory. Czasem lepsze, czasem gorsze. Ale swoje.... I tak niektorzy uwielbiaja zyc w Polsce i za zadne skarby by nie wyemigrowali. Niektorzy nie emigruja bo sie boja. Niektorzy wyemigrowali bo musza. Niektorzy - bo wola mieszkac gdzie indziej. Bo ukochana osoba mieszka gdzie indziej. Bo .... tysiac innych powodow. Podobnie jak sa dyrektorzy, kierownicy, szeregowi pracownicy, lekarze, prawnicy, nauczyciele, dekarze, blacharze czy cebularze. Ale przede wszystkim jestesmy ludzmi. :) Niezaleznie od tytulu czy jego braku przed nazwiskiem. Dlatego - badzmy zyczliwi. I zachowujmy sie w stosunku do innych tak jakbysmy chcieli, zeby inni zachowywali sie w stosunku do nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up - I jedziemy z cebulakami ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostro to ty masz z/j/e/b/a/n/e pod kopułą, trollu, że wyciągasz stare tematy, co za debil, odespałeś już nocną zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Kozak w necie - IIzda w swiecie :D żal.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×