Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Dwa tygodnie temu urodziła córeczkę w Eskulapie. (To mój drugi poród w ww klinice). Zarówno za pierwszym razem jak i teraz cc wykonywał dr Manderla. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji, po niej też  czułam się bardzo dobrze. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie,  bez żadnych komplikacji.  Personel kompetentny,  rzeczowy i dodatkowo bardzo miły. Wszystkie położne z którymi miałam sposobność się spotkać w czasie pobytu, to cudowne panie. Bardzo serdeczne, pomocne i opiekuńcze. Myślę,  że to bardzo dobrze ulokowane pieniądze... we własne bezpieczeństwo,  spokój,  profesjonalny zabieg i doskonałą opiekę.   Polecam każdej przyszłej mamie, która jeszcze się waha... czy warto skorzystać z oferty kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 11/03/2020 miałam trzecią już cesarkę w Eskulapie. Nigdy nigdzie nie czułam się tak dobrze i bezpiecznie. Mimo, że trzecia cesarka jest zagrożeniem ani chwili się nie wahałam i nie zastanawiałam. Nie wyobrażam sobie innego lekarza niż doktor Manderla. Wszystko poszło zgodnie z planem, bólu właściwie nie czułam. Po paru godzinach chodziłam po korytarzu (to chyba najważniejsze- nie zastać się). Panie pielęgniarki super, pokój dwuosobowy, ja byłam z mężem. Trzeci poród i absolutnie nic do zarzucenia. Doktor Witowski jak zawsze w pędzie, ale zdążył 5 razy powtórzyć, że jakby co do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. I absolutnie nigdzie nie zdejmą Wam szwów w 8 minut (od wejścia do kliniki do wyjścia) 🙂

Gdyby nie eskulap pewnie trzeciego baby by nie było. Cudowne miejsce i naprawdę z całego serca polecam 🙂 Jedyne czego żałuję, że nie zdążyłam im podziękować za wszystko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was rodziła w ostatnich tygodniach w Esculapie? Czy tutaj też obowiązuje zakaz porodu rodzinnego/odwiedzin? 

 

Termin mam na 6.06 - chciałabym rodzić SN, jak oni patrzą na taki poród? 🤔 Czy próbują mimo wszystko przekonać do CC? Może, któraś nie dawno rodziła SN i mogłaby napisać jak teraz sytuacja ogólnie wygląda w Esculapie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam CC 4.05.20r. u dr. Zalewskiego. W szpitalu jak i przy samym porodzie towarzyszył mi mąż. Wszystko OK. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim polecamy. Zero stresu i pełne bezpieczeństwo w tak ważnym dla nas czasie 💓💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2020 o 12:20, Yoanna napisał:

Czy któraś z Was rodziła w ostatnich tygodniach w Esculapie? Czy tutaj też obowiązuje zakaz porodu rodzinnego/odwiedzin? 

 

Termin mam na 6.06 - chciałabym rodzić SN, jak oni patrzą na taki poród? 🤔 Czy próbują mimo wszystko przekonać do CC? Może, któraś nie dawno rodziła SN i mogłaby napisać jak teraz sytuacja ogólnie wygląda w Esculapie 🙂

Już po? 🙂Udało się urodzić sn, czy jednak zdecydowałaś się na cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy możecie powiedzieć jacy lekarze ginekolodzy pracują w Eskulapie w BB? 

Jak wygląda CC? Czy miałyście ginekologa prowadzącego który jednocześnie pracuje w Eskulapie? Jeśli nie to jak to u was wyglądało ? Podzielcie się proszę opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy możecie powiedzieć jacy lekarze ginekolodzy pracują w Eskulapie w BB? 

Jak wygląda CC? Czy miałyście ginekologa prowadzącego który jednocześnie pracuje w Eskulapie? Jeśli nie to jak to u was wyglądało ? Podzielcie się proszę opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat bo tamten chyba został usunięty?

Któraś dziewczyna pisała o grupie na fb dla dziewczyn, które będą rodzić niedługo w Eskulapie ale nic takiego nie znalazłam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, madadck napisał:

Podbijam temat bo tamten chyba został usunięty?

Któraś dziewczyna pisała o grupie na fb dla dziewczyn, które będą rodzić niedługo w Eskulapie ale nic takiego nie znalazłam.

 

 

Właśnie też nie mogę pisać na tamtym wątku 🙂 i grupy też nie mogę odszukać na fb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś go musiał usunąć lub zgłosić 🤨

No nic, może się tutaj zreaktywujemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, madadck napisał:

Chyba ktoś go musiał usunąć lub zgłosić 🤨

No nic, może się tutaj zreaktywujemy 🙂

racja, może z powodu info o grupie na fb, czekamy może dziewczyny się tutaj pojawią 🙂

Ty przed porodem w Esculapie , po, czy jeszcze się zastanawiasz ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, milkowa napisał:

racja, może z powodu info o grupie na fb, czekamy może dziewczyny się tutaj pojawią 🙂

Ty przed porodem w Esculapie , po, czy jeszcze się zastanawiasz ? 🙂 

Ja przed, termin mam z OM 29.12/01.01.

Idę na konsultację za niedługo a Ty? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2021 o 22:41, madadck napisał:

Ja przed, termin mam z OM 29.12/01.01.

Idę na konsultację za niedługo a Ty? 🙂

Ja właśnie się zastanawiam, muszę się umówić na konsultację i podjąć decyzję. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z testami na covida ? Wymagają? bo w poprzednim poście się nie doczytałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Patka9191 napisał:

Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z testami na covida ? Wymagają? bo w poprzednim poście się nie doczytałam 🙂

Z tego co wiem to nie wymagają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ktoras z was ma termin na grudzien teraz? 🙂

 

Ja ostatnio dzownilam na wizyte sie umowic i od 1 stycznia cena wzoranie. Bedzie kosztowac 5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny czy któraś z Was ma może termin na luty i planuje rodzic w Eskulapie ?wiem że teraz od listopada mają porody na NFZ czy są jakieś mamusie które rodziły już na nowych zasadach?jak to wygląda? 7 lat temu miałam w Eskulapie cesarke u dr Zalewskiego byłam bardzo zadowolona i teraz też bym chciała tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×