Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Gość mmmika

Witam wszystkie przyszłe mamusie które podjęły decyzję o rodzeniu w Eskulap w Bielsku Białej Zaczynam nowy wątek bo na poprzednich wpisach o klinice występuje błąd 404 i nie da się prowadzić rozmów. Odezwijcie sie mamusie styczniowe !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość86
nie jestem mamusia styczniowa ale kwietniowa i ciesze się ze jest nowy watek bo już panikowałam!!!sledziłam to forum od dłuższego czasu i balam się ze już nie będę miała kontaktu z innymi mamusiami!!ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny drogie, z uwagi na fakt, iż cały nasz wspaniały poprzedni wątek gdzieś sobie zniknął w wirtualnej rzeczywistośc***ewnie nieodwracalnie...to czy mogłybyście napisać jeszcze raz, co trzeba zabrać ze sobą do eska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawy
Trochę to dziwne,że stary wątek gdzieś zniknął...Ja to forum śledziłam już 4 lata (z sentymentu)! A teraz nagle go nie ma...No ale chociaż dobrze,że założyłyście go na nowo bo jednak jest bardzo przydatne:).Oby wszystkie kobietki z poprzedniego forum tutaj trafiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
więc do kliniki trzeba zabrać : -dla dzidziusia: 2 kaftaniki cieńkie 2 kaftaniki grubsze 2 czapeczki 1 niedrapki 2 pary spiochów 2 pary skarpetek 15 małych pampersów smoczek 2 pieluchy tetrowe mały kocyk dla mamy: 2 koszule rozpinane pod szyją majtki poporodowe skarpetki kapcie oraz klapki pod prysznic kosmetyki polecam: - landrynki (by ssać zanim dostanie się jedzenie ) -kubek -woda z dzióbkiem -szlafrok (jednak jest zima) -laktator (polecam po cc) -jasiek -chusteczki nawilżone nie bierzcie przypadkiem antyperspirantu w sprayu ( ja taki sobie zapakowałam do torby i moja siostra matka- mówi no jasne i dziecko pod pachę do karmienia przystawisz i się "zaczadzi" - rzeczywiście :) wymieniłam na bezwonny sztyft :) nie trzeba brać podkładów oraz podpasek -są w łazience Jak o czymś zapomiałam to moje kochane forumowiczki przypomną ps. mam nadzieję że RozkaN czy mona i gość Ag i inne dziewczyny z 2 i 5 stycznia odnajdą to forum !!!!!!!!!!!!!!!!!! piszcie WSZYSTKIE dziewczyny jak najwięcej! zadawajcie pytania, chętnie odpowiem.. mam termin cc na 5 stycznia w Dr Zalewskiego - już leże sobie radośnie ..mam nadzieję że dotrzymam / zważywszy na to iż termin z usg mam na 7 stycznia- więc cc 2 dni przed wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
najgorsze dziewczyny jest to ..iż w starym wątku było naprawdę masę przydatnych informacji, rozmów, przebiegów porodów, refleksji - trochę to dziwne nie sądzicie? że parę lat rozmów zniknęło???!!!!!!!!! (węszę konkurencję..ale jaką oni takowej nie mają /chyba że Łubinowa K-ce za 7 tyś hihi) ja na szczęście siedziałam na forum już bardzo długo i dużo się naczytałam a te dziewczyny które będą potrzebowały informacji na temat kliniki mają utrudnione zadanie ...:( TAKŻE RAZ JESZCZE ZAPRASZAM! PISZCIE JAK NAJWIĘCEJ BY WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE MAMY TU TRAFIŁY I BY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola05
Cześć mmmika:) Ja też mam cesarkę 5 Stycznia u Zalewskiego! Jestem pierwsza w kolejce...Na samą myśl robi mi się słabo:) Jeszcze tylko 6 dni!! Dwa lata temu rodziłam w Esku- sn ale skończył się cc. Bardzo dobrze wspominam poród, dlatego znowu się zdecydowałam tam rodzić. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja miałam cc w eskulapie we wrześniu u dr Zalewskiego, wszystko już opisalam wcześniej ale skoro forum przepadalo to jeśli chcecie coś się dowiedzieć to piszcie, bo sama wiem jak ważne jest psychicznie nastawienie to tego co was czeka. Ogólnie polecam!!!! najlepiej wydane pieniądze ;-) nic się nie bójcie, bo będziecie w dobrych rękach, a sam dr zalewski jest mega pozytywna osobą i świetnym fachowcem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
Paola05 to jeśli dotrzymam to zapewne się spotkamy :) z tego co wiem na 5 stycznia jest nas pięć. Chyba że dziewczyny już urodziły lub urodzą przed piątym. Jak się czujesz? kiedy masz termin z usg? ja jak na razie mam brzuch jak skała napięty a młoda mi kankana tańczy po żebrach także dużo leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy jest w esku w lazience suszarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola05
mmmika ja marzę żeby już urodzić!Czuję się ciężka, moja mała też tańczy całymi dniami w brzuchu!:) Ja na pewno wytrwam do 5 Stycznia bo mam termin na 10, a gin powiedział, że nie wygląda na to żeby mała pchała się wcześniej na świat. Jest nas już 5 na 5 Stycznia? To niezle:) Bierzesz coś do jedzenia ze sobą? Wiem,że wodę dziewczyny biorą, ale nie wiem jak z jedzeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj babiszony ale rozpaczacie z powodu głupiego tematu. Suszarki są, wi-fi jacuzzi w każdym pokoju.Na wejście szampan i truskawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
Paola05 biorę wodę min, landrynki i biszkopty bo nie wiadomo kiedy nam jeść dadzą :) tak ktoś na forum polecał :) Moja mała znów pcha się już na świat więc bardzo bym chciała do 5 go wytrzymać , Witowski mi powiedział że jak coś się zacznie to mam dzwonić nawet w nocy- zaś rano 5 go zadzwonić bo mam być na 9 tą i że jest nas 5 sztuk- ale któraś na pewno wypadnie (tzn urodzi wcześniej) czyli jesteś pierwsza? o której już się tam zjawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola05
mmminka Kazali mi przyjechać na 8 rano. CC mam planowane na 9 rano. Zadzwonię jeszcze w piątek żeby potwierdzić czy wystarczy przyjechać godzinę wcześniej. Też wezmę biszkopty:) z tego co pamiętam to po ostatnim cc (miałam o 17:30) dostałam na drugi dzień zupe a na śniadanie kilka kromek z dżemem...wiele tego nie było, ale po operacji jeść się też nie chce i nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również wysłałam maila do Redakcji i otrzymałam odpowiedź, ze autorka tego watku poprosiła o jego usunięcie, do czego ma prawo wg regulaminu... nie pozostaje nam nic innego jak pozegnać się z tym wątkiem i informacjami w nim zawartymi swoja droga to dziwne, ze założycielce watku tak bardzo zalezało na jego usunięciu, przeciez to wątek sprzed 8 lat... podobnie było z wątkiem dla dziewczyn które urodziły martwe dziecko, tez został usunięty pod koniec listopada... W każdym razie napiszcie dziewczyny kto operuje w eskulapie obecnie oprócz dr Zalewskiego? Bo ktoś pisał ale teraz wiadomo, ze nie ma jak znaleźć. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operują Zalewski Mandrela i Kmiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie, czy po porodzie przez cały okres przebywania w klinice może być obecny mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który ginekolog wg Was jest najlepszy jesli chodzi o cc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
mąż może być obecny przez cały pobyt- płatność za męża to 500 zł wraz z wyżywieniem. Zgłaszać należy to wcześniej w recepcji i dostaje się osobny pokój Jeśli chodzi o cc to ciężko stwierdzić część dziewczyn zachwycona jest Mandrelą - ja natomiast z forum wybrałam Zalewskiego i jestem bardzo zadowolona - jestem już po pierwszym kontakcie z tym lekarzem byłam na przedporodowej u niego i odniosłam pozytywne wrażenie. Dziewczyny pisały iż ślicznie się po nim goją jest miły i otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki mmmika, mi chodzi o to żeby lekarz nie próbował negować mojej decyzji o cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo śledzę wątek (praktycznie od rozpoczęcia starań o dziecko, bo od razu zakładałem, że chce cc) i teraz kiedy najintensywniej przyswajalam szczegóły został zlikwidowany!!! 21.01 mam wizytę przedporodową, termin mam na 1.03, ja wybrałam dr Manderle, sugerowana się opiniami w zamkniętym wątku, choć w ostatnich miesiącach odnioslam wrażenie, że prym wiedzie dr Zalewski ;-) Dziewczyny niestety pytania będą się powtarzały....ale nie ma gdzie odgrzebać potrzebnych informacji... Trzymam kciuki i czekam na szczegółową relacje z cc jak będziecie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc wrzesien dr Manderla - w razie pytan chetnie odpowiem :-) jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sziba
Witam. Ja również śledziłam tamten wątek, jestem w ciąży i zamierzam rodzić w eskulapie, . Ma któraś termin OM na 8 marca albo podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja jestem majową mamą i chciałam zapytać czy pracuje tam tylko trzech lekarzy? nie ma już dr Krasnodębskiego? Ja rodziłam sn w 2013r. ale z dr Biernackim i myślałam że ten też będzie razem z Nim, niestety on już tam nie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
Biernacki już w Esku nie pracuje,- miał super opinie, z opinii zaś o Krasnodębskim stawały włosy na głowie- na szczęście już go nie ma. Jeśli chodzi o POZYTYWNE podejście do cc to zdecydowanie Dr Zalewski -= zero problemów -wręcz jest za- jak mi powiedział - troje wnucząt odebrane/ urodzone przez cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że go nie ma, bo bałam się że na niego trafię. Ja pierwszy raz rodziłam w escu i mogę Ci naprawdę polecić. A na którego masz maja, bo ja na 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Noszzz wreszcie! Mam Was! Przekopałam pół kafeterii :) Wchodzę i zaglądam cały czas a tu error404:/ Kochane ja nadal w dwupaku, jest mi ciężko, ale chciałam koniecznie wytrzymać do stycznia więc już dziś się chyba nie wykluje! :) Wyleżałam się za wsze czasy, wiec dziś mogę tańczyć :P Ja jestem po Paoli jako druga do cc na poniedziałek. Myślę że dotrzymam mimo iż termin pokrywa mi się z terminem porodu. Pola bierzesz pobyt z mężem, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sziba ja mam termin tydzień przed Tobą, jesteś już umówiona na wizytę przedporodową? Dziewczyny ile macie km do eska? Ja prawie 70 i trochę się tym stresuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hany_ , ja mam ponad 300km i ze względu na odległość nie będe jechać na przedporodową , lecz przyjadę od razu na cc, które ustalone będzie ustalone na przełomie stycznia i lutego. Już tam rodziłam (cc) i myślę że tak jak w pierwszej ciąży wyznaczą mi tydzień wcześniej, czyli ok. 1 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×