Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobijaja mnie moje cycki

Polecane posty

Gość gość
Ja spadam może jutro wrzuce swoje bo teraz wychodzę z przyjaciólkami na podbój swiata, bo w sylwestra sie nie widzimy, Trzymajcie sie cieplutko;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
tak , tylko , że jesteś bardzo szczupła (moim zdaniem za bardzo ), a na szczupłej osobie male piersi wyglądają dobrze proporcjonalnie do sylwetki Jeżeli boisz się rozebrać przed chłopakiem , to jesteś niepoważna. Przecież niczego ci nie brakuje. Tylko musisz zmienić troche swoje myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
twoje myslenie jest dla mnie o tyle dziwne, że nastawiasz się negatywnie .. a twój biust wygląda dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
jedyna moja rada: przytyj z 46 kg do 50 kg ważysz o 4 kg za mało piersi masz dobre , ale jesteś za szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No boję się, że mnie wyśmieje albo nagle spadnie mu zainteresowanie mną. Wiem, że troszkę by się przydało przytyć, ale ja zawsze taka byłam, chociaż pewnie jak przytyję to i piersi będą większe. Dziękuję za miłe słowa. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i spróbuję przytyć. :) Ale wiesz, dużo gimnazjalistek ma często większe ode mnie i to jest przykre po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
jak cię wyśmieje to zrobi z siebie durnia .. Powinnaś mieć poważnego faceta , a nie durnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
a poważny facet reaguje erekcją na takie piersi jakie masz , a nie wyśmianiem musiałby mieć coś nie tak z głową gdyby wysmiał twój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
śłuchaj , mi niestety stanął gdy zalączyłem twoje zdjęcia i od 10 minut dalej stoi . Skoro nie chce opaść to wydaje mi się , że biust masz bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań smecic koniobijco, idź se zwal bo już z daleka czuć że liczysz na ***** ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska deska bez kreski
ja mam najmniejsze dziewczyny Kochane :i zallll ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie prawdziwy samiec
do dziewczyny, która wstawiła fotkę szału nie ma, ale dla mnie takie piersi nie byłyby w żadnym wypadku problemem liczy się całość, przynajmniej ja tak to widzę jeśli reszta zagra, to piersi mnie by nie zniechęciły poza tym nie są takie złe, jak ty źle o nich myślisz pewnie im jest bardziej przykro, niż tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiecie, cieszę się, że nie oceniliście ich negatywnie..wiem, że powinnam zmienić swoje myślenie o nich, ale to nie jest taka prosta sprawa, ale pracuje nad tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg dziewczyny. Jak wy chcecie mieć cycki jak tak mało wazycie. Przy wzroście pomiędzy 160 - 170cm spokojnie możecie ważyć ponad 50 kg. Dla pocieszenia powiem wam, że też miałam mały biust(i niedowage, a dlaczego to zawsze i dzie w parze? bo piersi sa z tłuszczu). Przytyłam dosłownie kilka kg to i biustu od razu mi przybyło i dzisiaj mam 92 cm w biuście ( wcześniej 83). Uważam, że nieźle biorąc pod uwagę, że miałam takie kompleksy jak Wy. Moja rada: przytyjcie parę kilogramów, ćwiczcie bo to też ważne i na masaże facetom pozwalajcie często :-) Na pewno zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No są takie co ważą mało i mają cycki.. Ciekawe czy piersi będa większe jak przytyję z 5 kg i będę masowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie na przykład umówić się na wspólny masaż z prawictwem pospolitym 125 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to absolutnie pewne, jak się tłuszcz rozłoży najpewniej rozłoży się wszędzie, niekoniecznie na biuście najwięcej ale przytyć w granicach limitu dla waszego wzrostu nie zaszkodzi można spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swoich jestem zadowolona ale mnie z kolei dobijają moje zęby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% jak przytyjecie to piersi wam też urosną. Przecież nie musicie spaść się jak świnie ale dziwczyny, które ważą 43 -46 kg spokojnie mogą przytyć 5 nawet 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i są takie co ważą mało i mają cycki ale nie uwierze, że ważą po 43 kg. Nie mam mowy. Około 50 kg pewnie przynajmniej mają. Dla mnie różnica ok. 5kg oznaczała ok 5 cm na plus w biuście. Bywało, że wazyłam nawet 45-47kg to i cycków nie miałam. Teraz waże ok 56 i planuję schudnąć z 2-3 kg z nadzieją, że cycków nie ubędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to jest mieć takie małe piersi, bo już w podstawówce mogłyby mi przestać rosnąć i miałabym super cycki, ale poniekąd zazdroszczę. Przytyjecie dziewczyny z 5 kg i biust będziecie mieć jak marzenie. Ja noszę rozmiar stanika 75 K lub 70 KK i to są piersi takie, że może w dobrym staniku wyglądają zjawiskowo, ale żadna siła nie zmusiłaby mnie to jego zdjęcia. Jakbym miała kasę to może bym sobie zrobiła takie ładne C lub D.. Super jest móc założyć sukienkę na cienkich ramiączkach, bez stanika pod spodem i wyglądać ślicznie. Ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róznica 5 kg w wadze i 5 cm biuście... wow...chciałabym tak. Ale nie chce żeby wszystko poszło w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja cały czas ćwiczę. Mam wrażenie, że to pomaga na równomierne rozkładanie się tłuszczu. Zwłaszcza dobre są tzw. babskie pompki, pomagają też żeby biust był jędrny i nie wisiał. Jedynym minusem jest to, że owszem brzuch też mam troszkę większy ale bez tragedii. Nie robię brzuszków itp. pomogłyby na brzuch ale na kręgosłup mi szkodzą :-( Ale tego wszystkiego nie zrobiłam w miesiąc. Zajęło kilka lat w sumie, nie chciałam drastycznych skoków wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sram na takie rady
Ważyłam 53 kg, bylam szczupła i płaska i było w miarę ok. Przytyłam 6 kg, a cycki wcale nie urosły. Teraz nie mogę zrzucić tej wagi i jestem gruba i płaska. Niech was szlag!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
poza tym zauważ , że wiele modelek ma niewielki biust . Te które chodzą po wybiegu . Czy one mają piersi jak Karolina Szostak ? Mały biust wygląda dobrze przy drobnej sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja juz nigdy nie bede wygladac dobrze, jak nie zrzuce tych zbednych kilogramow. To pewnie rady od tłustych dziewczyn, ktorym żal, że inne są szczupłe i dają takie mądre rady-przytyj, to Ci cycki urosną. Dupa, k****, a nie cycki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite zazdroszczę jej, że ma i cycki i jest szczupła, po co wstawiasz takie coś tutaj, żeby nas dołować? Głupie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta w białym stroju kąpielowym ma sztuczne wiem bo tez takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×