Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobijaja mnie moje cycki

Polecane posty

Gość smiacmisieztegochce
No i co z tego, że teraz macie śliczny, skoro wcześniej byłyście płaskie?? To oszustwo, to już nie jest prawdziwe, nie jest wasze...Lepiej mieć naturalny biust, nawet jak się go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie jak na zdjęciu, zresztą figurę też mam taką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazylam sie po swietach i 43 kg ;/ to tez zle, tylko ze ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18:22 Bo kocha Ciebie, a nie Twoje cycki. Zrozumcie to dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciala Milego faceta ;) ale zawsze myslalam ze taki zle by sie czul w moim towarzystwie, wstyd by mu bylo, bo w lozku deska, bo na plazy deska albo sie nie pokaze, bo przy kolegach ;/ i tak ciagle cosss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plażę to akurat może być strój z push upem, kupuję sobie zwykłe stroje i wsadzam gąbki i wyglądam jakbym coś miała i jestem laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam takie jak ta kasia ale taka chuda nie jestem i wygląda to komicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a ja mam takie jak dziewczyna na zdjęciu i kto mnie przebije??? haha założę się, że macie piersi i ta miseczka A w porównaniu do moich to jest coś ;D p4.kimono.pl/p4.kimono.pl/eae2df07a89095f359cf8a5dbb05f85b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz nie wiem, nigdy tak robilam, z reszta na plazy rzadko bywam, kilka razy nad rzeka ;/ moze gdybym miala taka kreseczke jakos bym wypchala ale nie mam i sie nie da ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć naturalny biust, nawet jak się go nie ma... Co to za zdanie? Jak się go nie ma to nie jest biust. Moj facet nie chciał żebym miała powiekszanego biustu a teraz po operacji w łóżku aż piszczy z podniecenia. Po fakcie przyznal mi racje i ze się mylil. Niby wcześniej mu się podobalam a teraz widzimy ogromną różnice na plus. Moze niech wypowiadają sie osoby które miały kontakt z takimi piersiami. Ja mialam troche swojego gruczolu i nikt z mojego otoczenia nie zorientowal się ze mam robione. Zauwazyli ze mam wieksze ale tlumaczylam im to hormonami. Uwierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też kreseczki nie mam, ale kupuje takie bardziej stroje,które zakrywają i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge wejsc w ten link wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gosc 18:22 Bo kocha Ciebie, a nie Twoje cycki. Zrozumcie to dziewczyny! Wiem że mnie kocha, dramatyzuje ;p ale przeszkadza mi to w łóżku, zawsze w tym staniku push up, ściągnełam go przy nim tylko okolo 15 razy przez 5 lat związku i w tym 12 razy byłam po alkoholu. Nie akceptuje siebie ze tak wyglądam i jest ciężko się przełamać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite a ja mam jeszcze mniejsze od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani z fotosika ma w porzadku cyckiii ladneee kreseczka jest ;/ to nie jest tooo o czym ja mowieeeee, o takich moge pomarzyccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
prawictwo pospolite a ja mam jeszcze mniejsze od niej to nie ma znaczenia .. Kobiecość to nie tylko biust , to całokształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że ja miałam takie małe jak ta Kasia jakaś tam i masowałam sobie sama i urosły mi do pełnego A. Ale może miałam farta..xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 125 dziś atrakcyjność kobiety nie mierzy się wielkościa piersi TA pani poniżej ma mały biust i moim zdaniem jest zgrabna i niczego jej nie brakuje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c86512e4 6a9517a.html Gdybym miala taki biust to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie... Tak wygląda fajny biust, a te z małymi A naprawdę inaczej wyglądają.. Zaraz chyba zrobie sobie fote zebyscie zobaczyli na czym problem polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achachach
p4.kimono.pl/p4.kimono.p/eae2df07a89095f359cf8a5dbb05f85b.jpg kto ma takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska deska bez kreski
sluchajcie zmienie nick zebyscie wiedzieli ze to ja zalozylam, ja juz kiedys dodwalam jakies zdj i zostalam wysmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie racja lepiej nie dodawac. Poniosło mnie troche;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam ciut mniejsze od tej pani wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska deska bez kreski
ale po co Wy dodajcie zdj kobiet ktore maja cycki ;/ ja dodalam kaski strusss i mam takie podobnee, wiec nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
wy kobiety jesteście zbyt krytyczne dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18:43 ja też, czy nasze piersi sięnie rozwinęly? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×