Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobijaja mnie moje cycki

Polecane posty

Gość gość
Zadziwiacie mnie laski. Wielkie piersi nie są naturalne. W przyrodzie żadna samica poza okresem karmienia nie posiada sterczących wymion. Kobietom lobby chirurgiczne, kosmetyczne oraz zakłamane media wmówiły, że kobiecym celem istnienia jest zostać obiektem seksualnym o określonych proporcjach sylwetki. Najlepsze, że tu bynajmniej nie chodzi o zwiększanie populacji i rozmnażanie, ale o zmaksymalizowanie przyjemności z ******** dla samego ********* Ruchanie jako cel sam w sobie. Gorzej niż zwierzęta. Jak możecie cenić tak nisko swoje ciało i chcieć je sprowadzić do przedmiotu, którego jedynym zadaniem jest budzić w facetach określone reakcje, a jeśli reakcji brak z automatu włączacie myślenie, że nie jesteście dość dobre i musicie sprostać współczesności, zmienić się, dostosować... Bo przecież o to chodzi w lansowaniu cycków i zadów jako jedynych atrybutów kobiety :( Smutne to, że tak nisko siebie lokujecie w hierarchii istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne piersi nie wiem czego ty od nich chcesz,jakoś chodząc na saune nie zauważyłem żeby któraś z kobiet mogła mieć jakieś kompleksy z powodu wyglądu swojego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Maly biust , małe nie znaczy złe. a orgazm Sutkowy dzięki nim to rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założycielko tego tematu. nie warto eksperymenować z mlekiem sojowym nic nie pomogło. Grażyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to zależy jak kobitka się czuje w swoim ciele. jeżeli ma być zakompleksiona i przeżywać ze nie ma biustu to czemu nie miałaby zrobić sobie operacji. Tak na prawde to jest dla nas, a jeżeli dobrze sie dobierze rozmiar to wcale nie wygląda to sztucznie! ja sobie zrobiłam i czuje się na prawdę ekstra w swoim ciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dokładnie - Szilka ma racje ! nie ważne czy małe czy duże wazne jak sie z nimi czujemy!:) a operacje są po to żeby sobie pomagać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są piękne! Czym się przejmujesz? Przynajmniej będą do końca sterczaly a nie zakrywaly pępek za kilka lat... ja takie uwielbiam... jeśli chcesz - mogę się nimi zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądanie piersi poprawia krążenie, zmniejsza ryzyko chorób serca i wysokiego ciśnienia. Patrzenie na kobiecy biust sprawia, że się uspokajamy, nasze ciśnienie krwi obniża się, tętno staje się wolniejsze, a nasze arterie czystsze i bardziej przepustowe.Niemieccy lekarze udowodnili, że widok kobiecych piersi pozytywnie wpływa na męskie zdrowie i w konsekwencji zwiększa długość męskiego życia o pięć lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałaś o implantach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×