Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzuka221

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość suzuka221

Witam :P Mam problem z dziewczyną, a mianowicie, byliśmy ze sobą jakiś czas, lecz jej coś się odmieniło i powiedziała że ona jednak nic do mnie nie czuje i ze mną zrywa, ale chce mieć ze mną kontakt, ja odmówiłem, męczyła mnie smsami, odpowiedziałem jej, pogadaliśmy i tyle, myślałem że to już koniec, mimo iż mi zależało, jednak ona znowu sie do mnie odezwała, pisaliśmy parę dni, powiedzialem jej że jeśli przemyśli wszystko jestem gotowy dać jej ostatnią szansę, ona następnego dnia napisała że jednak z niej nie skorzysta, więc się grzecznie z nią pożegnałem i tyle. Ale w nocy tz, dzisiaj napisała mi z pytaniem czy pójdę z nią na sylwestra, jako koledzy. Nie wiem co robić, bo niby mi zależy ale chciałbym to skończyć, bo nie potrafię się z nią przyjaźnić, albo związek albo nic. Ogólnie po zerwaniu ze mną chciała wrócić do byłego, ale ten ma ją gdzieś teraz, i znowu gada ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej kopa w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej, bawi sie Toba jak pies zabawka, wolałabym siedzieć w domu na sylwka niz isc ze swoim byłym jako koło ratunkowe mając świadomość ze ta druga osoba nie ma i nie bedzie mieć w planach powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymaga przelecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×