Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość Anka_32
Hej. Dziewczyny nie pisalam bo do 17 nie mam czasu a po 17 umieram na mdłości i ogolne zmęczenie..... Bylam u ginki w piątek i okazalo sie ze ciaza jest mlodsza niz wg om i w piątek byl to 5t3d a wg om 6 tydzien. Serduszka jeszcze nie bylo i mam wizyte 20.02 i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. Bombka stara a glupia!!! Po co robisz wcześniej testy? Nie wiesz ze tak sie noe robi? Za 4 dni masz testowac a nie dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wszytko będzie dobrze przy kolejnej wizycie poczujesz bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka u mnie tez dokładnie w 5t3d nie było serduszka, a tydzień później wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My spróbujemy w następnym cyklu postarać się o drugie dziecko.. Zobaczymy co będzie. Oczywiście z jednej strony chcę, z drugiej się boję i zastanawiam się czy to dobry czas. starsze dziecko będzie miało 7 lat. Ech.. same dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda pora dobra na drugie dziecko przy 7latce będziesz miała dodatkowe wsparcie udanych starań życzę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak ja byłam w pierwszej ciąży poszłam na.wizyte do pani doktor byłam w.piatym.tyg powiedziała mi ze ciąża do obserwacji ze nie wiadomo czy będzie Dobrze o Trzeba rozważyć wszystkie opcje wrrr :( pierwsza wizyta u pani doktor i wyszlam załamana... Zmieniłam lekarza który mnie uspokoił serduszko dziecka można.uslyszec między 6-7 tyg ciąży nie wcześniej i nie martw się będzie Dobrze :) mam zdrowa córeczkę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy staralam sie o 2 dziecko nie mialam zadnych dtlematow bo zwyczajnie chcialam dziecka , no i mam roznice 15 lat, teraz jestem w upragnionej 3 ciazy , 16 tc, roznica miedzy najstarsYm a najmlodszym bedzie 17 lat, wiec 7 lat to nie roznica. Bombka trzymam kciuki za Ciebie, musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Dziewczyny, tak z przymrużeniem oka, po dzisiejszym głosowaniu rządu topik powinien się rozkręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Dziewczyny ja wiem ze to serduszko sie pojawi i to tylko kwestia kilku dni. Duzo zalezy w jaki sposob lekarz o tym powie. Moja ginka od razu zalozyla mi karte ciazy i powiedziala ze serce bedzie za 2 tyg. Xxx Dzis zaliczylam pierwsze rzyganko.... bleeee Xxxz Paula no dokładnie teraz to bedzie moda na dziecko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
No anka wrescie moje gratki I spokojnie do tego 20 tego :). Wiem wiem glupia jestem ale jak leza te testy w szugladzie to tak mnie korci. Przez kilka dni bylo mi sucho a dzis pojawil sie taki bialawy sluz jak krem. Ale co gorsza troszke przypiminajacy jakas chyba infekcje. Na papierze jest troszke kremowy zoltawy. Slyszalam ze na poczatku moze to byc objaw ale raczej obstawiam u siebie infekcje jak juz. Mam podwyzszona temperature w rejonie 37-37.5 ale to zwalam na mij szpital w domu syn na anybiotyku maz na antybiotyku tylko ja sie trzymam bo tyle co ja lekow biore witamin itp to mnie nic nie ruszy hahah:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak jak się ma.w domu testy to strasznie kuszą nadzieja jest bombka będzie dobrze :) wspomnienie lata jak tam? Test robiłaś :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wiesz co ona jestem tutaj od 2015 od poczatku wiec juz rok minal. Ale jak skonczyl syn pol roku to chcielismy ale do trj pory dupa nic nie wyszlo. Nigdy nie bralam tabletek nigdy nie zabezpieczalismy sie nawet jak dopiero chodzilismy ze soba a wzielismy slub po 6 latach znajomosci wiec ciezko powiedziec ile tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz się uda zrób test w walentynki i daj znać czekam na wieści oby nam.wszystkim szybko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wydaje mi sie ze nic z tego. Mam teraz lekarzy kilku ginekologow np 17.02 wiec ztobi mi usg I zobaczymy czy testy oeu pokazywaly prawde o czy jest slad owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Test robilam.. negatywny :( @ dalej brak.. czytam wasze posty ale sama sie prawie nie odzywam bo troszke sie podlamalam.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka trzymam kciuki za ciebie.. Wspomnienie lata ja juz testów nie robie eh dziś kiepski dzień mnie czeka głowa boli masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Czuje @ juz w kosciach wiec z pewnoscia na walentynki przyjedzie:/ ale w niedziele z rana ztobie na raz 4 testy roznych firm I jezeli wszystkie beda negatyw to juz wiecej testow nie zrobie I pojde tego 17.02 do ginekologa z pewnoscia po luteine :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czekanie najgorsze :( ja juz wiem ze w ciąży nie jestem okresu dalej nie mam przestałam.sie łudzić i żyć nadzieja czekam tylko teraz na wizytę u lekarza dowiem się może co się stało ze okresu nie mam eh :( bombka ja liczę ze u ciebie będzie ok i usłyszymy w walentynki ciąża! Należy ci się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_172
Ogłaszam wszem i wobec okres przyszedł bańka mydlana pękła może w kolejnym cyklu uda mi się zajść chodź kiepsko bo cały mój cykl szlak trafił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Ona nie martw sie! Ja dzis umowilam sie z dzieciakami brata ze pojade na basen i dzis przychodze z pracy.. ide do wc.. i na papierze jeszcze nie czerwono ale mam brudy a to oznacza że jutro przyjdzie wredna @ :-( kochana nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę ze dziś tu nikt nie zaglądał babka trzymam za ciebie jutro kciuki! Wspomnienie lata mam nadzieje ze u ciebie się nie pojawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej I co tam slychac w sobote? U mnie spoko. Kupila na jutro test akurat promocja byla wirc kupilam bobotest podobno najczulszy jest. Pospalam dzis do 9.30. Jak nigdy :). Oczyeiscie zaliczylam sikanko w nocy od kilku dni. Martwi mnie tylko moj problem z infekcja intymna. Dwa dni temu zobacxylam u siebie bezbareny sluz potem zrobil sie bialy a potem taki twarozek a dzis piecze mnie troszke w srodku ale to dlatego ze maz mnie przyatakowal I obtarte mam tam wszystko. Sluz bialy twarog zginal ale pozostaje dyskonfort optarc. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już ok czekam na nowy cykl i starania :) juz nie mogę doczekać się mojej wizyty u ginekologa jestem.ciekawa co mi powie jak mnie zbada spr wszytko czy jest ze mną ok no i cytologie tez robie. Bombka jutro czekam na wpis rano! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
A mnie sie juz wszystko popapralo po 7tygodniach doszlo do samoistnego poronienia..2dni przerwy w krwawieniu i dzisiaj zas..kurcze nie wiem co jest grane..wizyty nie przyspiesze musze czekac do 18.czy mozliwe ze macica sie nie do konca oczyscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Madzik moze jedź na ip, powinni zbadać czy czasem nie trzeba wyczyścić. Wg mnie powinnaś sprawdzić. Ważne tez jaka masz grupę krwi, bo jeśli minus to nawet po samoistnym powinnaś dostać immunoglobine. Przynajmniej mi tak lekarz tłumaczył przy poronieniu. Bombka trzymam kciuki za jutro. Oby się udało. Ja jutro zaczynam 33 tc i teraz to juz leci szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Hej dziewczynki... mozna sie przylaczyc ...tez staram sie o dzidzie pierwszy miesiac a dzis mam 22 dc to jeszcz kawalek do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
A macie moze jakies objawy przed @ nawet te niby objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×