Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka88
Nio niestety taki juz moj urok :(. Juz wczoraj czulam w kosciach @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Hejo.. cala sobotę nie zagladalam.. wiram nowe osoby :) Ona, bombka - ten miesiac bedzie nasz! U mnie w piatek lecialy brudy jakies dziwne. Wczoraj nic i dzis znowu ni to krew ni to brudy brazowe.. raczej w ciazy nie jestem.. szansa chyba cudu tylko, zwlaszcza po tych wszystkich negatywnych testach. Ale dziewczyny! Glowa do gory, chce sie zaopatrzyc w testy owu z allegro ale nie wiem na ile pokaza prawde.. korzystyscie z nich moze? Jaka firma najlepsza? Zalezy mi na taniej, dobrej i duzej ilosci bo przy takim cyklu jakim mialam teraz tylko chyba tak wyznacze owulacje. Dobrych i zakochanych walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wspomnienie lata ja kupilam w tym cyklu testy z allegro po 1 zl paczke 50 za 25 zl I dupa pokazuja. Testy z rosmanna lekpszr sa. Wole wydac te nawet 40 zl na te 10 testow ale ktore pokazuja cos a nie non stop cien. W cien przed owu z rosmana wyszedl perfekt takie same kreski a te z allegro ledwo ledwo widoczna ta druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienie lata powinnaś się zapisać do lekarza dowiedzieć się co się stało dlaczego nie masz okresu i co to za plamienia.. Ja juz się mojej wizyty nie mogę doczekać musze sprawdź czy wszytko jest ok usg i cytologia może rozwikłać moje problemy trzymam za nas. Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
A ja zrobilam dzis test 22 dc i oczywiscie negatywny ... szczerze to nie liczylam na nic innego chyba mam juz dosc tych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka qrwa ja taka podjarana otwieralam zdjecie.... szkoda no.... Dziewczyny 22dc nie wyjdzie test no chyba ze wasze cykle trawaja 23-24 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Lekarza mam dopiero na 1 marca.. a ja tez kupilam wczesniej.juz te testy z rossmana na owu.. widzialam ze na allegro nawet tanio chodzą ale nie miałam pewnosci co do jakosci, teraz juz wiem. Zostane w takim razie na rossmanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio niestety aniu nie pisane mi jest zostac po raz drugi mama w 2016:(. Nienawidze 2dc bo cieknie jak z kranu. Mam 17.02 lekarza ale nie pojde bo I po co. Potem mam 29.02 polecanego ginekologa z lux medu I zobacze co mi powie. Wydaje mi sie ze leki na owu dzialaja ale nie pekaja pecherzyki :(. A zaden lekarz nie chce mi dac monitoringu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się uda bombka ważne ze jedna pociechę mamy które kochamy ponad życie a drugie słoneczko tez do nas w końcu zawita! Pierwsze jest to i i drugie Będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Czesc Dziewczyny, na pocieche dodam tylko od siebie ze same starania bywaja ;) calkiem przyjemnie a wiadomo potem w ciazy roznie to bywa z tymi przyjemnosciami wiec trzeba myslec pozytywnie. Skads sie nam te pierwsze dzieci jednak wziely :) Ja dopiero pierwszy okres po porodzie mialam niedawno i teraz jest taki pierwszy pelny normalny cykl. No i na razie sie obserwuje. Ciezkie to jest przyznam. Niby wydawalo mi sie ze mam owulacje i nawet zrobilam testu owu jeden i byly starania ale sadze by cos zalapalo ze tak sie wyraze ;) Tyle czasu bez okresu itd i mam problemy bo nie do konca umiem sie rozpoznac w swoim ciele i np nie wiem keidy dokladnie moge oczekiwac teraz okresu. Po porodzie troche jest tak ze wszystko jest znow "pierwsze" ;) Nie zabezpieczamy sie wcale i chcialabym zeby jakos latem zajsc w ciaze - taki mam idealny plan hehe ciekawe co z tego wyjdzie. Wtedy roznica wieku miedzy moimi dziecmi bylaby 2 lata. Ogolnie jestem juz w takim wieku (w tym roku koncze 38 lat), ze nie bardzo chce juz czekac. Nie mam na co, lata laca a do dziecka trzeba miec sile i kondycje. Zawsze chcialam miec wiecej niz jedno dziecko a czy sie uda... Sama jestem jedynaczka wiec wiem jak to jest i chcialabym zeby moja Corka miala rodzenstwo. No a czas leci. Marze zeby sie udalo i zebym dala rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi2013
Witam Was wszystkie, w 2 połowie kwietnia mam nadzieję, zę zaczniemy starania o 2 dziecko. Mamy 2 letniego synka i już od listopada nosi nas ;) niestety mam niedoczynność tarczycy i nie jest to takie łatwe. Lubię mieć wszystko zaplanowane czyli kwas foliowy i ogólnie trochę zdrowszy tryb życia ale podstawą jest unormowanie wyników TSH, bo boję się z moim 3,89, zę nie zajdę albo czegoś gorszego... Może tutaj jest ktoś z niedoczynnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak trzeba cieszyć się ze starań i bawić się soba teraz zmiana nastawienia jak będzie to będzie :) kilka celów do zdobycia jest pierwszy sprawdzę u lekarza czy wszytko ok a potem zabawa z mężem :d to chyba najlepsze co może być :d tyle lat razem a dalej cieszymy się soba to jest chyba tak samo ważne :d między wszystkimi sprawami do załatwienia jak.i.problemami które nas napotykają nieprzewidziane dalej potrafimy razem grać do jednej bramki i cieszymy się soba! Jestem szczęśliwa ze mam.takie życie jakie mam :) Myślę dziewczyny ze wy też jesteście szczęśliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ja swojego synka kocham nad zycie. Nawet ze mial byc dziewczynka a urosl mu siusiak w przeciagu minut. To jest moj dar - dar z 13 stego dar z roku 2013 to jest moje slonce szczescia ktore mialo slupelek na pepowinie w trakcie porodu ktory zwiastuje szczescie dla dziecka. Ale chciala bym to przezyc raz jeszcze :) Dlatego zapowoedzialam wczoraj mezowo ze o @ bede sie starac jeszcze ale jak sie uda to juz walczyc nie bede. Jak nie bedzie @ to nie bedzie I tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Hej babeczki... co tam u was ?? Widze prawie wszystkie maja okres ja tez pewnie niedlugo dostane ... dzis tez testowalam i dalej dupaaa... ja staram sie dopiero pierwszy cykl ale to czekanie mnie dobija... staran moze pierwszy miesiac ale oczekiwanie az sie moj maz zdecyduje to az 7 lat moze dlatego jestem taka niecierpliwa a latka leca. W grudniu mialam @ 24 w styczniu tez 24 to moze jeszcze za wczesnie na testowanie myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Anulka82, ja pamietam z pierwszej ciazy ze najpierw w czasie ostatnich dni cyklu gdy spodziewalam sie @ to mierzylam sobie temp na dole i caly czas byla podwyzszona i to byl pierwszy znak ze cos sie dzieje bo zwykle przed okresem temp nie jest juz podniesiona. Test zrobilam 1 dzien po spodziewanej @ i byla slaba kreska, dwa dni pozniej II kreska byla w 1 sek po tescie i super mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Dzieki Helenko... pewnie za wczesnie testuje ... moze w nastepnym miesiacu staran sie uspokoje. Ja o pierwszej ciazy dowiedzialam sie jak juz bylam w 7 tyg a o drugiej to wiedzialam juz ze 3dni przed okresem bo mnie piersi tak bolaly i byly jak kamienie a w tym czasie nie mialam takich objawow przed okresem ... no ale jak mowia kazda ciaza przebiega inaczej pozd dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_172
Hej wspomnienie lata a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Anulka82, ja wychodze z zalozenia ze predzej czy pozniej bedzie ciaza. No nie ma sily inaczej :) Trzeba patrzec pozytywnie. Dziecko pojawia sie kiedy ono chce :)))) Ja teraz tez czekam na okres i nawet nie wiem keidy sie go spodziewac w sumie :p nawet jakbym miala robic jakis test to tez nie wiem kiedy (moj pierwszy pelny normalny cykl po pierwszym okresie po porodzie to jest). Zakladam ze na "powaznie" zaczne organizowac starania w nastepnym cyklu bo ten to nawet nie wiem czego i kiedy sie spodzeiwac :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Hej.. no po porodzie okres troche wariuje bralam tabletki przez 2 mies na uregulowanie... ale niby mowi ze po porodzie latwo zajsc w ciaze... a dlugo staralas sie o pierwsza dzidzie? Mam w planach wyprobowac paski owulacyjne w nastepnym cyklu i moze zakupie tabletki z olejku z wiesiolka no i preseed lubrykant przyjazny plemnikom hah no i biore witaminki dla starajacych sie haha caly arsenal w tym cyklu wydawalo mi sie ze nie bylo za wiele tego sluzu plodnego . Do tej pory uzywalam olej kokosowy. Cza dobie jakos radzic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Chce te paski wyprobowac bo moj maz wyjezdza na 4 - 5 dni w marcu i to wypada w moje dni plodne jak dostane teraz okres planowo. Ale na sama owulacje powinien juz wrocic chybaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
A i mierzylam sobie temp wczoraj i dzis .... uwaga bardzo duza rozbieżnośc... wczoraj o 17 temp 36.7 a dzis o 6 rano 35.9 ??? A teraz o 10 rano zmierzylam bo ja len jeszcze z lozka nie wstalam i jest 37.1. No nie wiem co o tym myslec. Gdzies tydzien temu po owulacji jak mierzylam temp to o 6 rano bylo 36.7 a o 8 rano 37.1 jakies dziwne skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Anulka82 dziwne jakos z ta temp. Ale ja pamietam ze przy pierwszej ciazy to wyraznie byla wyzsza, tzn powyzej 37.5 ale wiem tez ze temp to sprawa indywidualna i dla niektorych skok to moze byc i 1 czy 2 kreski raptem. O pierwsze dziecko to jakos pare miesiecy bylo. Wtedy akurat bylismy w dwoch miejscach z Mezem wiec czasami nie trafialismy w owulacje i dany cykl zwyczajnie przepadal nawet bez proby w okresie probnym. Przez to ciezko mi teraz powiedziec czy to bylo 8, 6 czy 4 miesiace a moze i dluzej. Pamietam, ze jak zaszlam w ciaze to wracalam do waw i nadal mialam plodne dni i juz sie wkurzalam, ze znow przegapimy sprawe hihi a potem okazalo sie, ze "zolnierze" zaczekali te 24h i jest Córa :))) Teraz jakos tak zakladam, ze pojdzie lepiej bo jestesmy juz caly czas razem i nie trzeba polowac akurat na ten plodny czas i sprawadzac czy sie to zejdzie z byciem razem w domu. Ogolnie mi by zalezalo zeby roznica wieku miedzy dziecmi byla ok 2 lat wiec nie musze juz w marcu byc w ciazy. Wystarczy mi lipiec :p hihi (mam wymagania ;) ) Inna sprawa, ze przy dziecku 9 mies nie mam zawsze ochote czy sile obecnie... :( Teraz mi przypomnialas zeby moze pobrac castagnus na uregulowanie. Poprzednim razem mi pomoglo bardzo. Musze tylko sprawdzic czy przy karmieniu mozna go brac. Bo ja biore tylko kwas foliowy. Nie jestem zwolenniczka witaminowania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Czesc dziewczyny.dzisiaj mialam wizyte i wszystko ok,macica sie oczyscila..tylko zastanawia mnie fakt ,poniewaz przepisala mi luteine i mam brac od 16-18dc,ale dlaczego to juz nie powiedziala,mowilam ze staramy sie o dzidziusia a ona ze cos nie tak mam z progesteronem..hmmm.nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Trzeba sie jakos pozytywnie nastawic...jeszcze sobie przypomnialam ze mam miesniaki na macicy ktore wyszly mi gdzies w 2011 bo robilam wczesniej usg co roku tak kontrolnie i w 2010 ich nie bylo. Lekarz powiedzial ze sa 3 chaba malutkie, najwiekszy ma 5 mm. I od 2011 zrobilam dopiero usg w tamtym roku w sierpniu i lekarka powiedziala ze sie wogole nie powiekszyly. Lekarz tez wtedy kazal mi brac bromek bo zrobilam prolaktyne ... hmm miescilam sie w normie ale powiedzial ze jest ani wysoka ani niska. A kazal mi zrobic to badanie bo odkad karmilam piersia czyli 14 lat temu do dzis jak sobie przycisne sutki to mam wydzieline taka mleczna lekko przezroczysta. I dlatwgo wszystko mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Dziendobry dziewczynki ... ja juz nie wiem co mam myslec .. do @ jeszcze 5 dni , od kilku lat zanim ma przyjsc @ wychodza mi najpierw brudy zawsze. Wczoraj jak bralam prysznic to sprawdzalam i uplawy byly bielutkie. Wieczor baraszkowalam z mezem i odrazu po zaczelam krwawic ... ale to taka swieza rozowa krew. A i te brudy mam zawsze 2-3dni przed @. Wydaje mi sie ze mi cos tam"zepsul"w srodku... ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Anulka82, hmmm a jest juz okres? czy to jednorazowe krwawienie bylo? no i zastanawiaja mnie te biale uplawy... I tak podziwiam ze masz ochote na seks przed okresem, ja wlasciwie zawsze nie mam wowczas ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Helenka teraz to nie wiem... musze czekac do jutra maksimum do niedzieli zeby zobaczyc czyto okres czy nie. Brzuch mnie nie boli narazie ani plecy jak to zazwyczaj bylo no ale jestem juz nastawiona na okres ... przeboleje dzis i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, byłam dziś u ginki i bije piękne serducho a bobas ma 1 cm :) ciąża nadal młodsza o 4 dni niż wg OM a to dlatego że cykle miałam ok 32dniowe. Teraz musze porobic badania krwi i usg genetyczne z testem pappa. Bombka jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×