Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość Staranka
Ja mam 33, maz 40. Wlasnie sie dowiedzialam, ze jestem w drugiej ciazy:-) Uwazam, ze 30 pare lat to nie za pozno. Bardziej wyrzucalabym sobie, gdyby moja corka byla sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranko ja mam 34 lata i jestem w drugiej ciąży. Nie uważam że to są dużo na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka_32 udało Ci się zajść? Super bardzo się cieszę. Który to już tydzień? Już jest bezpiecznie" pamiętam że Ty 2 ciąże stracilas :( trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! Ja kiedyś pisałam tu z Wami, udalo mi się zajść dopiero po 9 mies. Moj synek ma już 5 miesięcy Mamsmalgosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalgosi no udało się zajść a dokładniej to wakacyjna wpadka... W ogóle nie planowane i nie kontrolowane. Obecnie jestem 16t3d ale zaliczylam już wizytę w szpitalu w 10 tygodniu bo miałam lekkie plamienie. Jestem na lekach, zastrzykach i jak narazie syn rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stejsi20
Witam mamusie. Synek ma ponad rok, miesiąc temu zaczeliśmy starania o drugiego skarba. Pierwszy cykl nie wyszedł, zaczeliśmy się starać chyba po owulacji.. z pierwszym dzieckiem udało się za drugim razem :) Trochę się martwię wszystkim że się nie uda, że mogę mieć zrosty, niestety miałam cc bo synek był cały zaplątany, nie mogłam rodzić naturalnie mimo że miałam skurcze przez 24 h. i bardzo chciałam urodzić natualnie. Dzisiaj 6 dzień cyklu, zaczynamy działać, życzę wam powodzenia i dołanczam do was o ile mogę, będzie mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×