Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pikantne a karmienie?

Polecane posty

Gość gość

Zdarzyło wam się zjeść coś pikantnego podczas karmienia piersią? Jak maleństwo na to zareagowało i ile miało miesięcy? Ja właśnie niedawno zjadłam i dopiero po fakcie do mnie doszło, że to raczej mało mądre i teraz boję się reakcji, bo ma 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak odżywiają się w ciąży, skoro lubisz pikantne i jadłam w ciąży to dziecku nie powinno nic być. Dziecko ma kolki? Jeśli nie to myślę że nie zaszkodzi od czasu do czasu. Oczywiście z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kolek (tfu tfu tfu) ale jest dość wrażliwy na nowe smaki bo dostaje wysypki albo biegunki, a i w ciąży raczej wystrzegałam się pikantnych. Spróbowałam kropelkę mleka i szczerze powiem, że szczypie w język... no nic nie zrobię już w sumie, może źle tego nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może lepiej podaj mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mleko jest zmiksowana zawartoscia zoladka! Cha cha cha! Szczypie jezyk! Sobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadłam pikantne od ok. 6 miesiąca syna a teraz on mając prawie 3 lata lubi jeść wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
mi nie,bo karmiac jakos naturalnie nie mialam ochoty na takie ostre rzeczy ani na alkohol ani na fajki. a co takiego zjadłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży jadłam wszystko, karmiłam rok i to jeszcze okres grillowy, świąteczny itp nie Najadlam się strasznie rzeczy których nie powinnam ale podjadalam i tylko raz córka dostala wysypki.dziś ma.1,5 i wszystko je i nic jej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciazy jadlam pikantne potraway, gdy urodzilam trzymalam diete ok 2m, bo dziecko mialo kolki, teraz jem juz wszystko oprocz ostrych rzeczy(a robilam potrawy z ostra czerwona paryczka,chili, kurkuma,imbirem, potrawy hindyskie i pakistanskie). kiedys zjadlam wiecej czosnku i dziecko bolal brzuch,strasznie pierdzialo i marudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj Bo mleko jest zmiksowana zawartoscia zoladka! Cha cha cha! Szczypie jezyk! Sobre! - naparwde nie wierz,ze smaki potraw przechodza do mleka matki?OMG to samo z alkoholem, jak wypijesz to dziecko potem pije mleko z %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę czasu minęło od tego tematu al musze napisać... Nie ma naukowego potwierdzenia aby ostre potrawy,czosnek czy przyprawy o intensywnym smaku przenikały do mleka. Malo tego kobiety w Meksyku jedzą papryczki chilli czy jalapeno... Owszem alkohol to cos zupełnie innego ale nie jedzenie. Ostre potrawy nie zmieniają smaku pokarmu ani nie powodują niczego złego maluszkowi...to tylko błędne spekulacje a pytając lekarza o ostre pokarmy zapytaj czy moze to czymś poprzeć :D a uwierz mi nie ma. Poczytaj o mitach dotyczących karmienia piersią. Domyslam sie ze piersią juz nie karmisz ale może jakas inna matka karmiąca to przeczyta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara77

Ostre jadłam w ciąży i po porodzie przy karmieniu piersią. Oczywiście nie robiłam tego codziennie, ale raz na jakiś czas się zdarzyło. U Małego nie było żadnych problemów, czasem miałam trochę mało mleka i bywał lekko głodny, ale z tym radził sobie lactosan, który piłam przez kilka dni. Ogólnie Młody ma teraz prawie 2 lata i je wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×