Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tertio

Monitoring pojazdów

Polecane posty

Gość instalatorGPS
Tylko, że GPS nie sprawdza się przy odzyskiwaniu po kradzieży, bo można go zagłuszyć. Tutaj lepsza będzie radiówka jak Lojack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7742
Też posiadam w swoich autach lokalizator GPS . Uważam, że firma Transmobil wykonuje kawał dobrej roboty produkując swój sprzęt, dlatego że jest on bezawaryjny i bardzo dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firen
Również korzystamy z opcji monitoringu GPS naszych samochodów dostawczych, ponieważ bez tego nie bylibyśmy w stanie wszystkiego "ogarnąć". Na szczęście mamy ogromne wsparcie w systemie Flotman, dzięki któremu jesteśmy w stanie kontrolować ilość paliwa w zbiorniku, spalanie, a także stan techniczny samochodu jak tylko coś się dzieje to od razu mamy o tym powiadomienie. Teraz zarządzanie tą częścią firmy jest dużo prostsze i nie zajmuje tak dużo czasu jak jeszcze kilka lat temu kiedy robiliśmy to samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony78
Jeśli chodzi o monitoring GPS to ja od siebie polecam ikola, dużo zaoszczędziliśmy od czasu posiadania ich lokalizatorów, a przy okazji mają szeroki wybór gpsów - do samochodów, motocykli, przenośne dla ludzi, do kontenerów, uli, bankomatów itp. Polecam zerknąć https://ikol.pl/lokalizator-gps/pl/monitoring-gps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swojej firmie całą flotę zaopatrzyliśmy z mężem w monitoring gps u firmabemex Lepszego produktu i w tak korzystnej cenie nigdzie nie znajdziecie. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta to atuty sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febriczko
Może spróbuj monitoringu pojazdów z firmy Konsalnet. https://www.konsalnet.pl/uslugi/indywidualni/ Mój teść bardzo sobie ją chwali. Od jakiegoś czasu korzystam z jej usług u siebie w domu. Zdecydowanie firma warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego i sprawdzonego monitoringu do samochodu to sprawdź http://hertzsystems.com tutaj jest wszystko czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidMek
Fajnie, że te systemy już zaczynają rozwijać się dalej, a nie tylko zatrzymały się na opcji monitoringu GPS. Ja mam bardzo dobre zdanie na temat Flotman, ponieważ współpraca z nimi wychodzi nam na dobre. Do tego nie mamy problemów z łącznością, generowaniem raportów czy też obsługą. To odciąża nas od dużej ilości pracy oraz daje oszczędności na których zależało nam nie ukrywam najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Mojemu tacie do firmowych aut znalazłam lokalizatory firmy transmobil. Wydały mi się one najbardziej odpowiednie, ponieważ cieszą się świetnymi recenzjami, a dodatkowo są bardzo wielofunkcyjne i podobno mają dobre zasilanie. Póki co mój tata nie narzeka na lokalizatory, więc na pewno spisują się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcystyczny
My korzystamy z usług Konsalnet, monitoring pojazdów, który oni oferują, jest bardzo dobry. Zarówno pod kątem zabezpieczenia przed kradzieżą, jak i w wielu innych kwestiach. Szczególnie korzystne dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil8921
Jestem zdecydowanie na taky! Na początku wydawało mi się to zbędne, ale po czasie okazało się, że wcześniej nie miałem żadnej kontroli nad firmą. U siebie korzystam z monitoringu od Transmobil, bo miał dla mnie najlepszą ofertę na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszek

eżeli chodzi o coś co uporządkuje Ci wszystkie sprawy w firmie to polecam ten od Transmobil, u mnie w firmie jest jest przede wszystkim praktycznie bezawaryjny. Kierowcy mają tryb eco czyli też pewne oszczędności ,kontrola paliwa i lokalizacja gps z dużą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjne i solidne usługi związane z lokalizacją pojazdów gps, lokalizacją postojów i monitoringiem tras dostępna jest na stronie lokalizuj.com w mojej firmie juz od dluzszego czasu korzystam i zaoszczedzilem na tym sporo pieniazkow i mam czarno na bialym kto, gdzie i jak jeździ. Polecam sprawdzic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristool
1 godzinę temu, szakuro napisał:

Bezawaryjne i solidne usługi związane z lokalizacją pojazdów gps, lokalizacją postojów i monitoringiem tras dostępna jest na stronie lokalizuj.com w mojej firmie juz od dluzszego czasu korzystam i zaoszczedzilem na tym sporo pieniazkow i mam czarno na bialym kto, gdzie i jak jeździ. Polecam sprawdzic 🙂

Do tej pory nie słyszałem o systemach od nich, ale że lubię sprawdzać nowe rzeczy to chcę dowiedzieć się więcej na ten temat. Kojarzysz może jak wyglądają u nich ceny urządzeń i abonamentów oraz wiesz gdzie mógłbym sprawdzić opinie o tych systemach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instalatorGPS

Nic specjalnego, poleciłbym lepsze, niż oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broken

Monitoring samochodu to tylko z Konsalnet, osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoś

no mogę to samo powiedziec od transmobil, nie zawodny bardzo płynnie działający do tego kilka fajnych dodatkowych opcji jak tryb eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek

Hmm no ja od dłuższego czasu zastanawiałem się nad montażem takiego sprzętu w dostawczAkacj mam go od jakiegoś czasu od Transmobil , i jak narazie wszystko się świetnie sprawuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

Miałem problem z kontrolą moich kierowców, dlatego również skorzystałem z opcji monitorngu pojazdów - przydał się w zasadzie od razu, gdy jeden dostawczak uległ kolizji, mogliśmy ekspresowo zareagować. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
Przed chwilą, Gość Zbyszek napisał:

Miałem problem z kontrolą moich kierowców, dlatego również skorzystałem z opcji monitorngu pojazdów - przydał się w zasadzie od razu, gdy jeden dostawczak uległ kolizji, mogliśmy ekspresowo zareagować. Polecam

a z jakiej opcji korzystasz w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkiadam
Dnia 16.05.2019 o 14:50, Gość Janek napisał:

a z jakiej opcji korzystasz w firmie?

co masznamysli pytając o opcje ja korzystam z Transmobil moge co nieco na ten temat powiedziec tylko zadaj konkretnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaopatrzyłam samochody w swojej firmie w nawigację gps w firmie https://www.supral.pl/ . System posiada całodobowe centrum dozoru, gdzie odbierane są sygnały alarmowe, lokalizowane skradzione samochody oraz koordynowane działania interwencyjne. Sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolczek

Moim zdaniem również warto zwrócić uwagę na tego typu rozwiązania, bo skutecznie przekłada się to na wzrost oszczędności oraz lepszą organizację pracy i otrzymywania nowych zleceń. Sprawdź rozwiązanie z oferty Flotman i mam nadzieję, że z ich pomocą wejdziesz na wyższy poziom oraz będziesz mógł się dalej rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

jak dla mnie monitoring pojazdów firmowych najlepiej robi transmobil - bardzo fajna apka, dużo funkcji i fajna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

U nas od dwóch lat korzystamy z pomocy transmobil-gps.pl gdyż pozwalają na naprawdę ciekawe rozwiązania dla rozwoju firmy transportowej, a dodatkowo zapewniają spore bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian

u mnie korzystamy z TransMobil gdzie oferują bardzo szeroki zakres funkcji i świetne aktualizacje, szef ma z nami stały kontakt, zmieniamy na bieżąco trasy i działamy szybciej. Bardzo fajna sprawa dla wymagających użytkowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikis

U mnie najlepiej sprawdza się również TransMobil, który zakupiliśmy niedawno, ale już generuje oszczędności i ułatwił nam pracę, Generalnie działa kompleksowo i ma świetne funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Dla mnie bezkonkurencyjne są lokalizatory od transmobil. Bardzo fajne urządzenia, świetny intuicyjny w obsłudze system i naprawdę atrakcyjne ceny przy większych zamówieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria09

Bardzo fajne opcje w zakresie monitoringu pojazdów mąż znalazł w TransMobil i jak dotad nie narzeka a wręcz chwali, co jest dosyć nietypowe w jego przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×