Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie stepper? Mam pytanie.

Polecane posty

Gość gość

Czy na tym sprzęcie można sobie zrobić jakąś rzeźbę? Rozwinąć łydki, pośladki, uda? Czy to po prostu zwyczajne cardio i nic nie robi z sylwetką, bo od cardio, to juz mam rower.. Nie mam nadwagi, nie odchudzam się i dodam, ze myslę raczej o zakupie najtańszego sprzętu. Jakie widzicie efekty od używania steppera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to kardio, ale jakieś obciążenie jest i u mnie uda się rzeźbią, choć wolałabym by się wysmukliły, celulit z tyłu ud znika, mam steper skrętny z decathlona z taśmami do ćwiczeń rąk, ma licznik kroków i spalonych kalorii i oczywiście timer, przy jeździe na rowerze też wyrabiały mi się mięśnie ud, więc nie wiem czy dobrze ci doradzam, jak chcesz spróbować z tańszym sprzętem to ok, bo nie zajmuje dużo miejsca, ja staram się ćwiczyć pół godziny i dłużej, by się porządnie zmęczyć, piję wodę mineralną czasem piję orsalit żeby uzupełnić elektrolity, napój z elektrolitami można też zrobić samemu, w necie jest trochę przepisów, a warto składniki mineralne uzupełniać, zwłaszcza jak się je traci przy wysiłku fizycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×