Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jakiej SEKSniespodzianki ucieszy sie facet?

Polecane posty

Gość gość

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parujący klocek na klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno jesli dodasz cos nowego do waszego pozycia erotycznego moze to byc sexowny taniec, bielizna, nowa pozycja, zalezy co tez masz na mysli mowiac "sex niespodzianka" mozna to rozumiec w dwojaki sposob. Pozdrawiam i zycze udanych wzlotow w poszukiwaniu ;+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Ja bym sie ucierzyl jakby mi moja stara rzona dala po doproci ale nic farelko tsza w lep i dopiero jezd zaspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucieszyłbym sie gdyby dziewczyna przygotowała olejki, ładny makijaż, szpilki i pończochy, do tego bielizna. A na to tylko jedwabny szlafrok. Wszystko zaczęła od zrobienia mi ustami, potem masaż i ostry seks od tyłu na blacie w kuchni a potem w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaśka
jeżeli jesteś bi zaproś jakaś koleżankę tez bi zacznij całować się z nią z jezyczkiem napewno mu się to spodoba mój facet był w niebo wzięty. Jeżeli zechcesz to możesz posunąć się trochę dalej ze swoją koleżanką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez z d**y dp buzi I bedzie zadowolony, tylko sie nie usmiechaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak zaczniesz do niego podchodzić gdy jest czymś zajęty, z mocnym makijażem, rozpiąć mu rozporek itp. Tak znienacka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony udawaniem
Oczywiście są sadyści, masochiści, fanatycy stóp, anusa, czy bambusa. Jednak grubo ponad połowie facetów nogi miękną na myśl o połykaniu ich spermy. Można znowu huraganowo to potępić, nazwać znowu facetów gorszymi od zwierząt, ale to niczego nie zmieni. Mam swoje teorie, dlaczego tak jest, ale nawet nie spróbuję o nich pisać. Po co mi kolejne zarzuty o uzasadnianiu niewybaczalnego? Jest prawdą, że są faceci, dla których jest to jeszcze jeden sposób poniżania. I co z tego wynika? Nico! Co wynika z faktu, że istnieją murzyni albinosi? Facet może o to prosić, a dziewczyna może OFIAROWAĆ coś, co jest dla niej NAPRAWDĘ trudne. Ja nie wierzę w tutejsze wypowiedzi "dziewczyn" (zapewne rozdygotanych gimnazjalistów) o lubieniu tego, wierzę jedynie w miłosną OFIARĘ. Dodam tylko jeszcze, że faceci prosząc wiedzą dobrze o co proszą swą ukochaną. Marzą o tym i chcą siebie bić za to po mordzie. Z tego wynika możliwość (tylko możliwość - nikt Was nie nakłania) daru najwyższego: - nie czekając na jego prośbę, SAME poproście, udajcie! Tłumaczcie to dowolnie. Że to np pogłębi waszą więź, czy inne banialuki. Istotne tylko, że go bardzo, bardzo, bardzo uszczęśliwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ice_Girl
zdziwiony udawaniem Podziel się swoją teorią. Bo mnie ciekawość zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×