Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Kiedyś niezdecydowana
Jussio trzymam mocno kciuki :) nowy cykl to nowa szansa na dwie kreseczki :) Ja też do ginekologa chodzę prywatnie, poleciła mi Go znajoma i jestem na ten moment bardzo zadowolona... U mnie w przychodni niestety gabinet ginekologiczny jest beznadziejnie wyposażony, nie ma usg i w ogóle... W dodatku jak raz byłam to Pani ginekolog była tak nieprzyjemna przy badaniu, że odechciało mi się tam wracać, a na domiar wszystkiego wizytę zakończyła wręczeniem mi swojej wizytówki i zaproszeniem do prywatnego gabinetu, bo tam lepsze warunki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa ja chodze prywatnie, bo lekarz fajny i usg robi zawsze w tej samej cenie, za cytologie sie tylko dopłaca w przychodni u mnie tylko badanie paluchami i ewentualnie cytologia a to drugie to przed połozna dupa swiecisz, wiec ja dziekuje, usg w przychodni brak, jak zrobi Ci łaske to da ci skierowanie na usg do rentgena w szpitaku i tam zrobi Ci usg lekarz radiolog no super, beznadzieja po prostu, a i jeszcze czekasz z miesiac w kolejce na usg albo i lepiej a potem cały dzien pod drzwiami trzymasz kolejke, a usg robia tam po 13, a kolejka ustawia sie juz od świtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje, że robi mi sie torbiel bo mam juz dni niepłodne a boli mnie moja połowa jajnika, cos tu mi nie gra kutwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że nawet nie wiem jak u mnie jest z ginekologiem na NFZ, bo w czasie ciąży chodziłam prywatnie, a wcześniej nigdy nie bylam u gin, aż wstyd się przyznać haha :P No ale teraz sprawdzę i pójdę na NFZ. Z tego co czytałam to na NFZ trzeba po prostu trafić na dobrego ginekologa, a o to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak mi sie ostatnio zrobiła torbiel to nic nie czułam i jak mi gin powiedział ze mam torbiel to byłam w szoku bo zawsze myslałam ze to jakoś czuć ze rosnie itd wiec moze u ciebie tez wszystko ok a tylko wyolbrzymiasz swoje odczucia;) Jak to my staraczki mamy w naturze ze za bardzo wsłuchujemy sie w swoje ciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
GośćInka mam nadzieję, że tysia ma rację i to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam zająć sie mężem bo mi marudzi ze noc z laptopem spędze a nie z nim bo on ta raczej z tych co z kurami chodzi spac;) No chyba ze sie żonką zajmuje;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, kobieta potrafi dobrze wsłuchać się w swoje ciało. Jakiś czas przeczuwałam, że z tą moją ciążą jest coś nie tak i miałam rację. Jutro minie miesiąc ;/ Ale już nie smęcę, pogodziłam się ze wszystkim. Czas szybko biegnie i niedługo okaże się, że wszystkie zostaniemy szczęśliwymi, pięknymi mamusiami :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucie i ból torbieli czekoladowej czyli żyjacej dzieki podciaganiu naszej krwi mówiac potocznie znam bardzo dobrze dziewczyny, miałam to wiele razy w tym trzy operacje przez to, wiec nie na darmo sie martwie, po tym okresie musze jak przyjdzie a raczej tak ide do gina i usg robie, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Heeej :-) pytalam już o to ale zawieszka wciela moj wpis... Miałam plamienie jednodniowe w połowie cyklu... Myślicie że to owu czy też jej brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Ktos pytal o wiesiołka... Ja od dzisiaj pije właśnie sobie przypomniałam o nim :-) podobno działa fajnie ale nie od razu, po dłuższym stosowaniu sa podobno efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaga
czesc jestem tu nowa.ój cykl to 30-31 ...kochałam się z mężem w noc z 14 dc na 15 dc,,,a rankiem 15 dc czułam duże kłucie lewego jajnika..czy mogła być to oznaka owulacji...jakie sa wg was szanse na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro uprawiasz seks w dni płodne to zawsze jest szansa na dziecko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaga
dziękuję za szybką odpowiedź,Bardzo bym chciała....ale boję się że kolejny miesiąc starań i ....nic.W tym mies,,,,zauważyłam kłucie tego jajnika co mnie bardzo zastanowiło czy to może owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaga
4 miesiąc....mam już córkę 4 lata...ale z nią udało nam się na 3 próbie....i w pierszej ciąży nie liczyłam tych dni.Stad tez moje pytanie czy owu mogla wystapic 15-16 dc i przytulanko 14 dc ....dałyby szanse na dzidziusia,Czytam różne forum i różnie piszą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaga
dziś mija 4 dzień od przytulanka....śluz mi się zmienił na gęsty mętny rozciągliwy i biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) MarzaMisie Trudno powiedzieć czy krwawienie w połowie cyklu to akurat owu:O Różnie może być. Ja też jakoś ostatnio tak miałam i myślałam ze to owu ale wykres temperatur okazał się wtedy wyjątkowo płaski wiec nie wiem co to było bo do gina nie poszłam, muszę teraz go zapytać o to. Ale to nie znaczy ze u ciebie to nie byla owu bo w sumie to duzo dziewczyn ma mini krwawienia podczas owulki;) A mierzysz moze temperature?? Dominika ja taki śluz to mam zawsze przed okresem, a 4 dni po przytulanku to troche za wcześnie na jakiekolwiek objawy:) wiec wrzuć na luz i spokojnie czekaj do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia oj tak czas b.szybko płynie;) ja właśnie sobie uświadomiłam że to już rok mija od mojej ciąży pozamacicznej:( nawet nie wiem kiedy to przeleciało bo czasami mam wrażenie jakby to było wczoraj:O Z tego co pamietam to ty czekasz na pierwsza @ po?? Ola i jak sytuacja sie u ciebie rozwineła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio, tak, czekam :) zawsze miałam miesiączkę od 21, więc mam nadzieję, że się pojawi i będę się mogła starać o kolejne dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Jussio ja nie mierze temperatury i nie robię testów owu bo takie nakrecanie się źle na mnie wpływa :-) trzeci dzień czuję intensywna 'robote' na dole wiec pozostaje nadzieja ze wkoncu konkretna owu przyszla :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testow tez nie robie bo swirowalam przy nich;) a o tempke tak tylko pytalam bo gdybys mierzyla i bylby skok to moze bys wiecej wiedziała;) Mnie temperatura tak juz nie nakreca;) weszło mi to w krew ze rano zawsze mierze i raczej tak na luzie do tego podchodze:) podejrzewam ze jak bede miala taką sytuacje jak Ola to zaczne swirować;) no ale narazie mam spokoj:) Czy któraś z was pije ziólka jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam o testach owulacyjnych, o temperaturach dochodzę do wniosku, że mało jeszcze wiem haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia a przypomni mi, o pierwwsze dziecko sie staracie? Czy już macie szkraba w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) GośćInka idź do lekarza po @ dla świętego spokoju bo ja tez miałam ból jajnika przy torbieli (takie ciągnięcie) a normalnie czuć tylko kłucie. No chyba że wredna @ nie przyjdzie czego Ci życzę:) JUssio u mnie też 10 dc ale jakos nie czuję zbliżającej się owulacji, pewnie znowu cykl bezowulacyjny przez ta prolaktynę:/ nawet nie mam ochoty na przytulanki i jeszcez się ze moim M wczoraj pokłóciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się o pierwsze dziecko :) a w sumie jeszcze się nie staramy, bo muszę zaczekać na pierwszą miesiączkę po poronieniu i dopiero potem działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest przy torbieli czekoladowej to na szczeście dla mnie nie wiem;) bo u mnie to wtedy była t. czynnosciowa i sama się wchłoneła po @, ale jak tak teraz myśle to faktycznie gin mnie wtedy pytał czy czuje jakiś bol z tej strony a szczególnie po stosunku:O tyle ze ja faktycznie nic nie czułam ani normalnie ani po przytulanku;) Inka to chyba faktycznie dobrze bedzie jak po @ pojdziesz na kontrol;) A jak narazie to sie nie zadreczaj bo szkoda nerwów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to sie nie przejmuj ze jak mówisz niewiele wiesz na te tematy bo ja jak rok temu odkryłam coś takiego jak forum:P:D i że moge pogadać bez wiekszego skrepowania z dziewczynami takimi jak ja, po przejściach, to czulam sie jak jakaś niedouczona baba, a jak jeszcze dziewczyny zaczeły pisać jakie badania, jakie hormony sie bada to już wogole, byłam po prostu zielona;) No ale szybko sie podszkoliłam;) Dobra dziewczyny zmykam na zakupy bo w lodowce to tylko światło i smród;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×