Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

tysia a Tobie lekarz nie kazał czekac 3 m-ce po poronieniu? bo my mieliśmy taki nakaz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka powiedziała, że najlepiej odczekać trzy miesiące, ale zobaczymy... jak dostanę miesiączkę i mi się skończy, to pójdę do ginekologa na kontrolę i zobaczę czy da mi zielone światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy organizm jest przecież inny, jeden zregeneruje się przez miesiąc a drugi przez trzy :) ale znając moje szczęście, to będę musiała te trzy miesiące odczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie myślę, że jak lekarz da zielone światło to można działać:)ja niestety musiałam czekać a poźniej jeszcze inne problemy zdrowotne po drodze wyszły i też musieliśmy się wstrzymać:( Jussio ja tez w styczniu ubiegłego roku zaszłam w ciąże więc u mnie tez rok minął;( dzisiaj mam chyba czarny humor to może nie bede Was zarażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate najważniejsze, że teraz możecie się starać i niedługo na pewno będą efekty tych staranek :) A u mnie dzisiaj minął dokładnie miesiąc. Niby to mało, a mam wrażenie jakby to wszystko działo się lata temu. No nic, rok 2014 został zamknięty, a rok 1015 musi być przełomowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa też na to liczę, że trochę pechowy rok 2014 został zamknięty a rozpoczął się ten lepszy:)chociaż jak wczoraj oglądałam ten program o invitro o którym pisała GośćInka to straszne ile Ci ludzie przechodzą i aż się czasami boję czy to mnie nie spotka:( a pomyśleć, że sa ludzie którzy zabijają swoje dzieci!ech .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie jest niczyja wina ze poroniłaś. Po prostu nasze dzieci wybrały inny termin przyjścia na świat" - Znalazłam dzisiaj taki cytat i łezka od razu się w oku zakręciła. Szukalam tego programu w internecie, bo chcialam obejrzeć, ale niestety nie znalazłam. Kobiety zabijają dzieci, albo je zaniedbują, no po prostu masakra. Życie nie jest sprawiedliwe. Tak sobie czasem myślę, że jak już kiedyś urodzę dziecko, to za bardzo je rozpieszczę, bo będzie przecież tak silnie wyczekiwane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
jussio Zmierzylam dzis temperaturke, 37 stopni, o 0,1 podskoczyla a @ nadal nie mam. Zawsze dostaje raniutko, poczekam zobaczymy, mozliwe ze stres zadzialal i sie opozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie sugeruj sie tak bardzo temp. bo 0.1 to w każdej chwili może sie zmieniać nawet jak zmierzysz pół godz póxniej. A nie kusił Cie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkunia
prosze o zmiane w tabelce @ 17.02.15 cykl starań 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interwencje nic nie daja, forum będzie się zawieszać. Dziewczyny na pierwszym wątku pisały i po prostu mieli nas w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _________ wiek __cykl starań___które dziecko__termin@ Fruzka86```````````` 28``````````3````````````2````````````@27.12.2014 magdalenka``````````25`````````11```````````1````````````@ 14.01.2015 Ola_456``````````````24``````````2``````````` 1````````````@ 15.01.2015 Taka sytuacja````````27``````````8```````````1`````````````@ 15.01.2015 Anabella``````````````25``````````3```````````1`````````````@ 17.01.2015 Kasiulek8925````````25``````````2```````````1``````````````@ 20.01.2015 gośćInka `````````````33`````````16```````````2``````````````@ 22.01.2015 Anka``````````````````32``````````1````````````2``````````````@ 22.01.2015 pap86 `````````````````28``````````2```````````1```````````````@ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec``````28`````````` 5``````````1```````````````@ 27.01.2015 Razu```````````````````29```````````5``````````1```````````````@ 27.01.2015 Bajkaanna ````````````30```````````6````````` 1```````````````@ 28.01.2015 marzaMisie```````````26```````````7```````````1``````````````@28.01.2015 Kate4```````````````````27```````````6``````````1``````````````@03.02.2015 Jussio``````````````````28````````````4``````````1``````````````@05.02.2015 rybkunia```````````````25```````````5```````````1``````````````@ 17.02.2015 `````````````````````````Przyszłe Mamuśki``````````````````````````````` gośćx **********30******3************ciąża( termin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi rozwaliło ta tabelke. Zaraz poprawiam A gdzie GośćINka, Anka, pap, Razu i inne Panie dzisiaj się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może teraz lepiej wyjdzie:) jak nie działoło forum to dla zabicia czasu zmieniałam ale widze, że nie bardzo;/ Nick _________ wiek __cykl starań___które dziecko__termin@ Fruzka86```````````28``````````3````````````2```````````@27.12.2014 magdalenka````````25`````````11```````````1```````````@ 14.01.2015 Ola_456````````````24``````````2``````````` 1```````````@ 15.01.2015 Taka sytuacja``````27``````````8```````````1````````````@ 15.01.2015 Anabella```````````25``````````3```````````1````````````@ 17.01.2015 Kasiulek8925`````25``````````2```````````1````````````@ 20.01.2015 gośćInka ``````````33`````````16```````````2```````````@ 22.01.2015 Anka```````````````32``````````1````````````2```````````@ 22.01.2015 pap86 ```````````` `28``````````2```````````1```````````@ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec```28`````````` 5``````````1```````````@ 27.01.2015 Razu````````````````29```````````5``````````1```````````@ 27.01.2015 Bajkaanna `````````30```````````6````````` 1````````````@ 28.01.2015 marzaMisie````````26```````````7```````````1```````````@28.01.2015 Kate4```````````````27```````````6``````````1```````````@03.02.2015 Jussio``````````````28````````````4``````````1```````````@05.02.2015 rybkunia```````````25```````````5```````````1```````````@ 17.02.2015 `````````Przyszłe Mamuśki``````` gośćx **********30******3************ciąża( termin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wordzie fajnie wygląda ale tutaj rozwala więc chyba wróce do starej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie chce cie nakrecac ale to dobry znak ze tempka poszla do gory:) Ponoć w momencie zagnieżdzenia troche ona spada moze to dobry znak;) Trzymam kciuki zeby tak było:) Ja na twoim miejscu zrobiła bym bete bo chyba testom nie do konca wierze;) Tysia dobrze ze pojdziesz po @ na kontrol bo mi lek na pierwszej wizycie kazał pol roku czekac ze staraniami ale ja mialam laparoskopie:( A jak sie u niego pojawilam po 2 miesiacach bo mi sie okres spoźnial to mi powiedzial ze jak już dostane @ to potem mamy sie brac ostro do roboty;) Wiec z 6 zrobily sie trzy miesiące wstrzemieźliwości;) Dobrze ze nie czekalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak sobie teraz wymyslilam odnosnie naszej tabelki zeby nie zajmowac tak tych naszych nieszczesnych stron, że ty możesz na pierwszej stronie edytowac twoj wpis i tam ja wkleic i jak beda jakies zmiany to zawsze mozesz je tam poprawiac;) Bo do pierwszej strony zawsze łatwo wrocic zeby zerknac kto akurat na czasie testuje:) Co ty na to?? Oczywiście to taka luźna propozycja z mojej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz, dlatego koniecznie musze isc na kontrole jak juz bedzie na to czas :) I mysle ze z ta tabelka to dobry pomysl. Do pierwszej strony latwo wrocic i nie trzeba bedzie szukac tej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, dlatego koniecznie musze isc na kontrole jak juz bedzie na to czas usmiech.gif I mysle ze z ta tabelka to dobry pomysl. Do pierwszej strony latwo wrocic i nie trzeba bedzie szukac tej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUssio ale powiem Ci szczerze, że nie wiem jak to się edytuje:) jesli TY masz w tym wprawe to może chcesz to robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod postem po prawej stronie na dole masz "edytuj post", tylko musisz myszka tam nakierowac i troche przytrzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze mnie na 1 stronie niema:( Ale to nic trudnego;) jak najedziesz kursorem na ten twoj post to w prawym dolnym rogu pokazuje sie napis "edytuj post" jak go klikniesz to mozesz dopisac cos do niego albo usunąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×