Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
mojego meza nie moge przekonac do rozowych scian a tak mi sie marza... :( taki sluz nie musi od razu oznaczac okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi różowy jakoś nie leży za to fioletowy jak najbardziej ;) mam w sypialni 3 ściany jasnego fioletu.a jedna jest w pasy kolor jagodowy i taki jak reszta ścian. Jestem zakochana w mojej sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam takiego śluzu nigdy przed okresem ;) Zawsze miałam wręcz sucho. A teraz mam śluz, tylko że jestem spuchnięta troszeczkę w środku ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłabym pomalować scian na rożowo, jakoś nie w moim typie, a fioletowy wydaje mi się taki zbyt ciemny jak do pokoju, zależy tez od wielkości, oświetlenia itp. Ja myśląc o pokoju mam na myśli taki w bloku, wiec takie zbyt duże nie są i ściany muszą być jasne ;) Ale takie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowy mam teraz, ale już mi się znudził :P Potrzebowałam zmiany :D Wiadomo, każdy ma własny gust :) Co do śluzu to nie wiem czy to możliwe, ale każdego dnia mam go po prostu sporo :P Może to nie jest normalne, aż muszę poczytać, bo nigdy się nad tym nie zstanawiałam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed datą planowanej @ miałam bardzo dużo, chyba już tu pisałam, przy tym bole brzucha wiec jak czulam ze mi leci to sie balam ze to @. No ale nadal nie mam, sluzu nie mam juz tak duzo jak wcesniej, tylko troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ja przed @ jestem "sucha", u mnie teoretycznie powinny być plodne ale jakoś objawów brak ale nic zmykam do łóżka na harce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ;) Trzeba myśleć pozytywnie ;) Pierwsze osoby które się dowiedzą to na pewno wy nimi będziecie ;) No i mój misiek też oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, więc miłej zabawy ;D Ola, wybierasz się jutro na badanie tej bety czy robisz test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nic tylko trzymac kciuki za następne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa - nie idę na razie na betę bo już weekend jest, a i tak musiałabym czekać pewnie na wyniki do poniedziałku. Wiadomo że jak nie pojawi się @ do poniedziałku to od razu lecę na betę ;) Na razie daje organizmowi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka taki śluz jest oznaką, że skonczyły sie dni płodne, a to , że teraz masz śluz niepłodny nic nie oznacza, bo mogło już dojść do zapłodnienia i dowiesz sie za tydzien albo tez nie i dostaniesz@, także wyluzuj bo zwariujesz, daj spokój z tymi śluzami itd., kochaj sie jak szalona a jak przyjdzie czas to zajdziesz, takie czekanie i wsłuchiwanie sie w każdy "pierd" nic nie daje oprócz stresu , który źle działa na organizm, sory, że tak wprost wale ale czasem musze bo cisnienia juz zniesc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem. Myślałam, że jak jutro zrobisz to wyniki będą od razu a nie w poniedziałek. :) Wiec pozostaje czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola tak patrze, że w tabeli miałas podany termin @ na 15, a dziś dopiero jest 16, wiec faktycznie może za wcześnie na pozytywny wynik testu, z ta beta to jednak poczekaj do poniedziałku jak @ nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paker z tyłu kradnie całe show :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalanaka, taka sytuacja, anabella, testujecie? bo z tabelki wynika, że to wasze terminy, jestem bardzo ciekawa, trzymam kciuki, Wasze dwie kreski poprawia mi humor, bo te wpadniete z mojej rodzinki dwie kuzyneczki to mnie tylko dobiły, chce , żeby w koncu zaszła jakas dziewczyna, która naprawde tego chce i sie stara, czekam na jakies wiadomosci od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzka86 a Ty czytasz nas jeszcze? odezwij sie, co u Ciebie, jestes juz tyle po terminie i nic nam nie wiadomo co sie z Toba dzieje, jestes juz w ciazy, starasz sie nadal czy zawiesiłas swe staranka, daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sprawozdanie : -@ nie przyszła -temperatura 37 stopni -śluzu niewielka ilość -wczoraj mimo że mi się chciało strasznie spać to nie mogłam zasnąć -dzisiaj obudziłam się potwornie niewyspana -brzuch nie wysyła mi żadnych sygnałów o zbliżającej się @. Co się dzieje z resztą dziewczyn? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D Dzięki, staram się jak mogę żeby było przejrzyście , same konkrety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 Twoja sprawozdanie to kopiuj wklej to co u mnie. Zreszta nawet termin @ mialysmy ten sam ;) Dzisiaj zrobilam test i negatyw. Nawet cien cienia sie nie pojawil. Ale temp dokladnie 37. Mąż mowi ze na bank ciaza, bo mi sie nie gdy nie spoznia - a ja podchodze sceptycznie bo jakos takos "inaczej" sie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sytuacja poczekaj jak bedziesz z głowa w muszli za jakis tydzien to zechcesz sie "jakoś inaczej nie czuć" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka syt. poza tym chłop Twój wie co zrobił to i moze dlatego jest pewny wyniku, no a tempka tez fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×