Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Agaa87
Ją byłam na wizycie jak byłam w 7 tyg wg Om tyle że zarodek był młodszy, mam nadzieję że jutro zobaczę jak ładnie urósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
czesc dziewczyny, zapytam tutaj...moze ktoras z was ma z tym doswiadczenie.. jak to jest z badaniami na hormony...? czy musze byc na czczo? Wydaje mi sie, ze mam cos z hormonami..wlosy mi wypadaja i wczoraj np. 19 dzien cyklu..a mi powyskakiwaly pryszcze..jak u nastolatki.. dlatego chce sie zbadac.. Bo jesli mam jakiegos hormonu za malo czy za duzo to raczej nie bede mogla zajsc w ciaze... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Dziękuję za odpowiedź i chyba rzeczywiście nie będę się nakręcić, poczekam, brzuch już właśnie mnie pobolewa jak na @ . Trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam niestety bole brzucha jak sie przepracuje albo tak po prostu tez pojawiaja sie, np teraz mam. Czytalam na internecie ze to normalne w 1trymestrze i nie ma czym sie przejmowac ale dla pewnosci zapytam sie lekarza we wtorek ;) Jak bede cos wiedziala wiecej na ten temat to jeszcze dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - roznica jest 2 tygodniowa bo wedlug usg jest liczony wiek plodu od zaplodnienia ;) Mam nadzieje ze u mnie bedzie cos widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow jakas zawiecha. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Aleksandra ja 7 kwietnie tamtego roku otrzymałam tą wiadomość więc zbliża się rok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie widze od 8 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu :D ale mam dzisiaj kiepski dzien, dobrze ze sie umowilam ze znajomymi na pogaduchy to troche sie odstresuje itp. Jedna ma takiego slodkiego synka, 3 miesiace ma juz, cudowny :D Ostatnio jak bylam na zakupach to nie moglam sie powstrzymac i kupilam dla niego taki slodki komplecik <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tyle tych ciuszków... Ale boję się, że nigdy nie będę miała ich na kogo załozyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 gdzie Twój optymizm? Jesteś na tym forum najmłodsza kochana jeszcze kupę lat przed Tobą :) Będziesz miała cała gromadkę dzieci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ma racje ;) Bedziesz miala tyle dzieci ze nie bedziesz zadazala z kupowaniem nowych ciuszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski :) dziś robiłam TSH i wyszło mi 1,860 :) jużlepiej, ale nadal muszę dawkę zwiększyć, żeby maksymalnie TSH było 1. Przed kolejną wizytą u endo 31.03. wtedy zrobię cały zestaw TSH FT4 FT3. mama nadzieję, że jużlada chwila skończą się u mnie złe wieści i pojawi się ta jedna najwspanialsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymizm cały czas we mnie siedzi, po prostu dzisiaj mam jakiś gorszy dzień :) Szkoda, że w mojej rodzinie ani w rodzinie mojego narzeczonego nie było bliźniaków. Ucieszyłabym się bardzo z takiej ciąży :D Dwójeczka za jednym zamachem :) Pomarzyć zawsze można :D Hashija to już masz ładne tsh, a będzie jeszcze ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może listopad - moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza ogólnego powiedzieć co Ci leży na sercu z hormonami to nawet jeśli nie da Ci skierowania to może chociaż doradzi, które musiasz sprawdzić. Przed ciążą to na pewno prolaktyna i TSH, FT3i FT4. z pewnością coś jeszcze by było do zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ta koleżanka co w ciąże jest powiedziała, że u nich nikt już dzieci nie będzie miał i że wszystko odda mi co się uchowa. Od bratowej też na pewno dostanę, od szwagierek też bardzo możliwe a jeszcze sama mam po synku ciuszki, więc to dopiero będzie przebieranie i wybrzydzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia dzięki za wiarę, ja teraz ją odzyskuję, że będzie dobrze i to może już za miesiąc :D a tak z innej beczki, nie macie takich myśli, że jak już zacznie się udawać zajść w ciążę to będzie żal się zabezpieczać znowu po porodzie? u mnie to staramy się o 2 dziecko ale czy przy 3 damy rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra1988 poroniłam w czerwcu ubiegłego roku , starania zaczęliśmy w listopadzie, a teraz jestem w 4 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ciuszków po nikim nie dostanę, każdy będzie je trzymał na drugą ciążę :) Ale na allegro można upolować różne fajne paki :) Kiedyś chciałam mieć tylko jedno dziecko a teraz ciągle mi siedzi w głowie myśl że trojeczka to bardzo fajna liczba :D Ale to kiedys, kiedyś... :) Teraz czekam na jedno :) Pewnie ze będzie juz dobrze, na każdego człowieka przypada określona liczba nieszczęść, my juz swój limit wykorzystalysmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją nie mam po kim dostać ciuszki ale mam po corci gorzej jak będzie chłopiec to wszystkie ciuszki nowe :) Hashija to ładne masz tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie chłopiec to będziesz mogła poszaleć na zakupach i kupić wszystko od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to nie szkodzi, że u nikogo z rodziny nie było bliźniaków :) Zawsze wszystko jest możliwe :) Co do ciuszków to ja sporo tych niemowlęcych mam po córci bo kupowaliśmy w neutralnych kolorach :D Wszystko dlatego, że mała pokazała się dopiero w 32 tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
wczoraj mama mi mówiła że jej znajoma spodziewa sie bliźniaków i jest załamana!ma już dwóch chłopaków ona sama ma 42 lata i znowu dzieci... ale ja mówie jej że trzeba było się zabezpieczać a nie teraz lamentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze listopad
hashija dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pewnie myślałą, że przekwita a tu psikus :D no bliźniaki po 40 to jest niezłe wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×