Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hej:) Blueeng szkoda że @ przyszła, ale jak bedziesz miała ochotę to wróc i tego swojego chlopa to faktycznie musisz utemperowac:) pap jak się czujesz?co u Ciebie? Anka już nas olała bo się martwiłam że może coś u niej nie tak ale widze że na innym forum się udziela więc nas ma gdzies;) Aleksanrda ja miałam zacząć starania po 3 mies ale zaczełam po 4 bo musiałam jeszcze coś doleczyć:) Tala seks na zgodę to bardzo dobry pomysł:) tysiaa przytulanko co 2 dni wystarczy a Ty już chyba wchodzisz w faze płodną ;P Hash przypomniałaś mi zebym sobie TSH zbadała bo już z 3 mies nie badane. W tym tyg po @ ide zbadać prolaktynę i tsh:) u mnie pogoda taka bajeczna że żyć się chce. M pojechał na wycieczkę na crossie i bede się stresowac żeby nic mu sie nie stało za każdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hej ja po wizycie wszystko dobrze choć ciąża młodsza wg usg niż z om karte ciąży dostałam i badania na glukoze morfologie i coś jeszcze :) następne wizyta 27 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj mam potworny dzień i dlatego nie wchodziłam na kafe bo nie chciałam komuś popsuć humorku.. Pokłóciłam się dzisiaj porządnie z moim K. Nie wiem kiedy się pogodzimy. Przegiął konkretnie.. Nie wiem jak to będzie :'( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Widzę ze zawieszki dają wam popalić;) ale to pewnie dlatego że mało kto się odzywa bo każda zajęta staraniami:P A u mnie niezłe jaja.... Jeszcze nie dawno byłam pewna że cykl bezowulacyjny mam, a tu od wczoraj tak mnie cyce bolą że nawet się dotknąć nie moge:( więc wyglada na to ze jednak owulacja była:) tylko ciekawe czy efekty będą:P W środę się okaże chyba że cykl mi się wydłuży przez tak późną owu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Kokardka jak tam u was odliczacie już do testowania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija do jakiego endokrynologa chodzisz? Bo jak tak czytam o tych waszych wynikach to dochodzę do wniosku że muszę skonsultować moje wyniki ze specjalistą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate fizycznie czuje sie dobrze.nic sie nie dzieje. Psychicznie...sama wiesz... na pewno lepiej niz we czwartek czy piatek ale czasem mam wrazenie, ze to sie nie dzieje naprawde..boje sie,ze pekne jak pojde do szpitala. Pobytu tam i tego co bede musiala przezyc sie boje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija no niestety niektórzy nie dozywaja 60, tata mojego narzeczonego zmarł kilka lat temu na raka, niestety nie miałam okazji go poznać :/ Aleksandra to ładnie ci ta tarczyca spadła. Kate jutro ostatni dzień @ i w końcu będzie spokój :D Nadziejka nie poddawaj się, jak będziesz gotowa to przystąpisz do starań :) Aga to ze jest troszkę młodsza nic nie znaczy, ważne że jest wszystko dobrze :) Ola przykro mi ze względu na kłótnie ale staraj się nie stresować bo to źle wpływa na maluszka. Pojawi się w waszym życiu nowa osoba wiec na pewno wszystko się ułoży :) Jussio to super, skoro masz cykl owulacyjny to jak widać jest duża szansa ze się udało :) Maja szkoda ze @ przyszła ale nie martw się, to dopiero drugi cykl starań, w następnym się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap jak byłam w szpitalu to tez miałam wrażenie ze to się nie dzieje naprawdę, jak z niego wyszłam to peklam, płakałam dzień w dzień. Ale jak widać pozbieralam się i walczę o szczęście. Skoro mi się udało to dlaczego tobie ma się nie udać. Uda się :) Tylko potrzebujesz czasu, i to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja właśnie zabrałam się za malowanie paznokci na taki mandarynkowo-pomarańczowy kolor :) jeszcze tylko utrwalacz i zaraz lepszy humor :) a Wam jak wieczór mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mamą 9 miesięcznego Synka, chyba niebawem do Was dołączę :P www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 w tym miesiącu będziemy razem testowały :) chyba że moja ginekolog będzie miała coś przeciwko... Jutro zadzwonię do niej i umówię się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sobie paznokcie maluję od trzech dni, są teraz tak krótkie ze nie mogę na nie patrzeć :p Zapisz się koniecznie i niech sprawdzi cz wszystko się zagoilo :) Stwierdziłam ze nie będę w tym miesiącu robić testów, chyba że @ się spóźni to wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam że jak tym razem dowiem się że jestem w ciąży to powiem o tym tylko mężowi i wam ma forum. I do końca 1 trymestru będę to trzymała w tajemnicy żeby jak oststnio nie rrozczarować się praktycznie w 12 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa strasznie sie ciesze że z maluszkiem ok byle tak dalej ;* Ola zabraniam Ci absolutnie stresowania się!Mężem się nie przejmuj ale Ty się nie denerwuj i nie stresuj bo nie możesz :) Jussio super, że jednak owulacja była:)a Ty bierzesz dupka bilały Cię wcześniej cyce przed @?bo mnie po tej luteinie to napierniczają:)a co do testowania to musze zrobić w 28 dc żeby odstawić luteinę, ale wiem jaki bedzie wynik bo czuję że nie jestem w ciąży a wiem jakie to uczucie w niej być, ten charakterystyczny ból brzucha;)w Tobei nadzieja i kokardce:) Maja szkoda że ta wstrętna !@ przylazła ale nie daj się:) pap współczuję Ci tego czekania a nie kusiło Cie skonsultowac to jeszcze z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin powiedział, że już powoli mogę się starać.. Obliczyłam sobie wszystko i spróbujemy tylko nie będę się nastawiać i wszystko spontanicznie..może akurat się uda. :) Fajna byłaby taka wiadomość dobra na urodziny, że jestem, ale zobaczymy. :) xxxxxxxxxx Ola- nie denerwuj się! Ja właśnie poroniłam też przez kłótnie z moim K. Jedna była tak mocna, że na drugi dzień stało się co się stało.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja powiem wam, teściowej i moim rodzicom, mają prawo wiedzieć :) No i oczywiście mojemu facetowi... :D Jak się coś złego będzie miało stać, to i tak się stanie, bez względu na to komu powiem. Odpukać oczywiście :P Nadziejka, to super :* Faktycznie miałabyś najlepszy prezent urodzinowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueeng - zrób porządek ze swoim facetem i wracaj do nas jako staraczka :) mam nadzieję, że będziesz do nas jeszcze zaglądać mimo że zawieszasz starania :) Tala - super, że pogodziłaś się z mężem :D chyba sobie obliczył, jakie to dni i tak jak TY bardzo chce dzidziusia :) Nadziejka - chcesz dziecko? jak bardzo? jeżeli kiedyś pojawi się u Was dzidziuś czy uznasz, że warto było się starać nawet za cenę tych niepowodzeń po drodze? u mnie odpowiedzią jest TAK a u Ciebie? Aleksandra - TSH trzeba kontrolować bo lubi się zmieniać. rok temu w grudniu 4,1 bez brania tabletek, w kwietniu na tabletkach 2,3, teraz w grudniu 3,9 na tabletkach, początek lutego 3,1 na tabletkach i koniec lutego 1,8 na tabletkach. u mnie cały czas tendencja jest podnoszenia dawki, by dopełznąć do 1. Ola - co Ci ten Twój K nabroił, że nie wiesz jak to będzie??? Jussio - chodzę do dr Sławomira Gudańca :) trzymam za Ciebie kciuki oby owulacja była owocna :D Maja - przykro mi, że @ przyszła :( Tysia - ja niestety swojego teścia też nie miałam okazji poznać :( ponoć fajnym facetem był... PAP - jak Kate pisze, może jednak warto skonsultować to z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie to juz nikt nie pamięta :P wiec w zasadzie nie wiem po co to pisze :) 6 cykl starań @ 29.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaa44
Jusio ja tam na nic nie liczę bo objawów nie mam żadnych .... Jakiegoś dola znów lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×