Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Bajkanna ja co jakiś czas zawsze sobie sprawdzam termometr mierząc kilka razy z rzędu tempke, żeby sprawdzić jaki ma rozrzut mój termometr;) No i czasami jeszcze mierze takim normalnym "rtęciowym" żeby sprawdzić czy mierzą tak samo a przynajmniej podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna to nic nie da że do nich napiszemy bo już kiedyś pisałyśmy z dziewczynami do nich jeszcze na tym pierwszym wątku i kompletnie nic z tym nie zrobili:O Mi to nawet nie raczyli odpisać na e-mail:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussi - dzięki :) Anabelka - to cudownie, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Cieszymy się razem z Tobą :) Ja ciągle pamiętam jakie to wspaniałe uczucie usłyszeć bijące serducho po raz pierwszy :) Tego nigdy się nie zapomina :) Trzymam mocno kciuki i gorąco wierzę, że niedługo każda z nas to usłyszy po raz pierwszy lub po raz kolejny. :) Przyznam się Wam, że jakoś w tym cyklu jestem mniej zawiedziona tym, że się nie udało, niż we wcześniejszych. Może dlatego, iż od początku wiedziałam, że i tym razem nie udało się "zaskoczyć". Wszystko wyglądało po prostu za pięknie aby było prawdziwe. No cóż. Teraz pozostaje przeczekać kilka dni, a potem znowu działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wracając jeszcze do tego monitoringu. To masz sporo racji, że jest potrzebny itd ale ja staram się tym nie przejmować bo nie jestem jedyna której gin nie zlecił monitoringu, a przynajmniej tak wyczytałam, ze jest sporo takich dziewczyn. A z tego co wyczytałam to ewentualne przestymulowanie polega chyba na tym że tworzą się torbiele czynnościowe? I większość z tych dziewczyn które je miały i tak musiały czekać do @ a potem kontrolne usg czy się same wchłonęły, żadnych leków nie dostały. Jak się mylę to proszę mnie oświeć:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija ty na pewno bedziesz wiedziała:) I na pewno już pisałaś ale nie pamietam i nie chce mi sie przeszukiwać tylu stron:) - jakie badanie tarczycy zrobić w kierunku Hashimoto oprócz tsh, ft3, ft4, - i jaki jest koszt w ślaskim i w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Kokardka jak u was wygląda sytuacja ze śluzem po clo? Bo wszędzie czytam że raczej jest sucho, a u mnie wręcz przeciwnie po prostu mnie zalewa:P W życiu nie mialam tyle płodnego śluzu;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Tak czytam Wasze wpisy i powiem tak: z tego co wiem i co mi mówili lekarze, przyjmuje się, że rok starań o dzidziusia to jest norma. I wcześniej nie ma potrzeby wykonywania badań itd. Oczywiście kobietom starającym się zależy na czasie i często badają się wcześniej bo nie mogą znieść niepowodzeń :) tylko, że te wszystkie badania ( jeśli nie ma wskazań typu nieregularne cykle, poronienie itp. ), mierzenie temperatur, fiksacje śluzowe itd to tylko nas Was nakręcają i stresują. A to nie pomaga w zafasolkowywaniu. Trzeba dać naturze trochę czasu. Ja sama mam problem z tym, żeby się wyluzować, ale staram się. Jeszcze nic nie badałam, nie mierzę temperatur i wmawiam sobie, że nic na siłę. Bo inaczej to bym chyba zwariowała :). Więc dziewczyny, spróbujcie trochę zluzować. ( pewnie zaraz dostanę od Was burę :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni okres miałam 19 lutego. Cykl trwa 26-29 dni. Zawsze tydzień przed okresem bolały mnie piersi. Dziś 19 a okresu brak piersi nie bolą mnie wcale ani brzuch mierzyłam rano temp przed wstaniem z łóżka było 37 a wieczorem tez 37. Wczoraj zauważyłam na skutku białą grudke wycisnelam z niej coś białego dziwnego pierwszy raz to zauważyłam. Kalendarzyk przewidział owulacje na 6 marca ja kochałam się do końca we mnie był wytrysk 3 marca. Nie zauważyłam żadnego plodnego śluzu niestety i zastanawiam się czy mogę być w ciąży? bardzo chciałabym mieć dziecko... Nie chcę się rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni okres miałam 19 lutego. Cykl trwa 26-29 dni. Zawsze tydzień przed okresem bolały mnie piersi. Dziś 19 a okresu brak piersi nie bolą mnie wcale ani brzuch mierzyłam rano temp przed wstaniem z łóżka było 37 a wieczorem tez 37. Wczoraj zauważyłam na skutku białą grudke wycisnelam z niej coś białego dziwnego pierwszy raz to zauważyłam. Kalendarzyk przewidział owulacje na 6 marca ja kochałam się do końca we mnie był wytrysk 3 marca. Nie zauważyłam żadnego plodnego śluzu niestety i zastanawiam się czy mogę być w ciąży? nie chce się rozczarować bardzo pragnę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Jussio niestety nie wiem co jest na przestymulowanie ale moze spytam gin w piatek na wizycie:) Tala przykro mi bo naprawde wierzyłam że Ci się uda;( Anabella gratuluję:) aneteek TY naprawdę nie masz jeszcze powodu do niepokoju bo starasz się niecałe pół roku i to podobno jest normalne, po roku podobno trzeba się martwić;/ Wczoraj faktycznie miałam jakiś gorszy dzien zwątpienia;( Dziewczyny jak chcecie to założe nowy wątek ale czy to coś da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej;) Anabell gratulacje ja też byłam dokładnie na usg w 6 tyg i 3 dniu jak mój "gigant" miał 6 mm :) i to bijące serduszko :))) Jusso uroczyście przeniesiemy mnie na dół tabelki po kolejnym usg wolę jeszcze być ostrożna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate przynajmniej na początku nowego tematu nie bedziemy sie tak zawieszać:) Jak możesz to zapytaj gin o to przestymulowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co zakładać nowy wątek??myslę że po kilku stronach będzie sie to samo działo ale jak juz chcecie żebyście nie powiedziały że jestem niereformowalna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Jussio, ja w sumie zawsze mialam dużo śluzu, co mnie niezmiernie wkurzało, raczej po Clo nie zauważyłam zmian, zresztą w tym cyklu już nie biorę, szkoda tylko, że prawdopodobnie tym razem owu nie było , chociaż w sobotę jak byłam u gina to pęcherzyk miał już 14mm więc ładnie rósł. Ale chyba nie pękł, no nic, poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokardka a TY byłas na monitoringu w tym cyklu??na jakim etapie jesteś?? Jussio u mnie zerrrro śluzu ani w dni płodne ani teraz nic susza;( wkurza mnie to ale gin mówiła że śluz nie jest potrzebny jednak dla mnie to jest dyskomfort szczególnie podczas seksu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate nie, ja byłam na monitoringu tylko raz , przy 1 clo, potem brałam znow clo ale nie byłam na monitoringu bo gin miał urlop. Teraz przy okazji wizyty u gina miałam ok 4-5 dni przed planowaną owu, sprawdzaną wielkość pęcherzyka. A tak to nic. Na chwilę obecną faszeruję się czym się da ;) czyli jak pisałam wcześniej zbijam tsh, biorę duphek, jodid no i kwas foliowy. jak się za dwa miesiące nie uda idę na hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj plamienie rozwinęło się trochę bardziej.. I martwię się bo to w końcu tydzień przed @ i średnio się czuje... Nie wiem kiedy do końca to jest plamienie jeszcze? Czy każda kobieta ma Inaczej? Ehh chciałabym wierzyć że jestem w ciąży, ale Chyba jednak nie poszło tym razem, a już po cichu się cieszyłam.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witamy niebieską Kokardkę :) x byłam na becie. między jedną pracą a drugą, w przelocie.. ledwo zdążyłam oddać krew ;) wyniki po południu. będę cały dzień o tym myśleć.. choć szczerze mówiąc, trochę się poddałam. ale nie, że ratunku masakra co ja teraz zrobię, tylko taki spokój. jak będzie, tak będzie - za szybko zaczęłam się cieszyć i dzisiejszy test z rana podciął mi skrzydła. ja jestem z tych, co nie mogą się napalać, bo potem długo przeżywają porażki, a na pewno głęboko :) więc się pogodziłam z tym, że może nic z tego. nie wykluczam ciąży, ale już się nie nastawiam. będę zdrowsza bez tych stresów :) x ps. ale jak już mam jakieś wcześniej mi nieznane rewolucje żołądkowo-jajnikowe (bo wszędzie mi coś tam się kotłuje), to byłoby miło żeby coś z tego wynikło, ale nie grypa jelitowa :D pozdrowionka dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie korci żeby zatestowac jak myślicie czy wykazało by coś juz jak tydzień temu w we wtorek miałam ovu? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteek, myślę że nie wykaże jeszcze. Jedynie beta mogłaby coś już pokazać, chociaż to i tak wcześnie.. może się jeszcze powstrzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetek za wcześnie:( stracisz tylko test:P i niepotrzebnie sie zdenerwujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba będę musiała niestety jak juz te kilka dni wytrzymam to już poczekam na dzień @ .ale dziwnie się jakoś czują ciągle czuje jakieś lekkie mdłości dziś mnie naszło na ogórka kiszonego ale za cholerę nie czułam jego smaku i w ogóle jak by nie był kwaśny heh. Dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dziwnie czuję, właściwie od niedzieli już. robiłam dziś rano test, ale nic nie pokazał :) poszłam na betę, czekam. @ powinna przyjść w niedzielę.. wiele wskazuje na to, że dzieje się ze mną coś czego jeszcze nie miałam w życiu ;) ale to nic pewnego. od wczoraj dziwnie reaguję na znane zapachy, smak też mam inny. i nadal wierzę w to, że mogłam sobie to wszystko wymyślić :D psychika czyni cuda. aneteek, dzielna bądź :) musimy być cierpliwe. x dziękuję, Kate :D nie mam pojęcia, ile im to zajmie, ale już wchodzę co 5min na stronę żeby sprawdzić czy już jest wynik, jakby to moje sprawdzanie miało cokolwiek przyspieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate4
myshka czekamy z Tobą na wyniki bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka daj znać jak tylko będziesz miała wyniki. Kurczę, ale mi się porobiło :/ Pierwszy raz mam tak bolesne skurcze i ciągłe zawroty głowy. Chwilami czuję się jak na jakiejś karuzeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×