Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

dziewczyny, jak mnie żołądek niby boli, ale nie boli, niby jestem głodna chociaż po śniadaniu ale właściwie nie chce mi się jeść, i jakby lekko mnie piecze za mostkiem, to to właśnie jest zgaga? ;) bo nigdy nie miałam takich objawów i czuję się dość dziwnie. do tego jestem rozkojarzona i ciągle senna.. nie chcę sobie wmawiać objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
szczerze Ci powiem, że nie pytałam, jak to lekarz powiedział to są "witaminki" więc pewnie brać do woli, cena zabójcza, chociaż ja za swój jodid, duphek i eut... zapłąciłam już łącznie 100 zł też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE a jak w piątek nadal pęcherzyk będzie niepęknięty to wtedy może dać Ci gin ten zastrzyk co proponowała? miałaś już kiedyś pęcherzyk co przerósł w torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka - nie są na receptę. kup sobie w internecie, np. na stronie doz-kropka-pl znajdziesz (173zł). chciałam wkleić link bezpośredni, ale forum uznało że to spam :/ zawsze to trochę taniej - a odbierasz w aptece, więc są przechowywane w odpowiednich warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 9 marca na pierwszym monitorowaniu miałam pęcherzyk dominujący 26 mm to był poniedziałek a w środę byłam ponownie u ginekologa to już pęcherzyka nie było tak więc owulacje prawdopodobnie miałam we wtorek i objawów żadnych wiec gdyby nie monitoring to nawet bym nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka tak właśnie to jest zgaga, a jak masz porządną zgage to pali Cię przełyk i nawet może zacząć gardło boleć. po wypiciu szklanki wody jest lepiej ale tylko na chwile. polecam migdały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Myshka...kiedy ty testujesz? :> objawy sa konkretne jak dla wczesnej ciazy ale oczywiscie wrozka nie jestem i nie chce cie nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Tala bajkanna z ta temperatura to moze byc tak, ze moze np. Na 1dzien troche spasc a nastepnego juz szybuje do gory i ciaze przepowiada ta wyzsza temperatura. U nirktorych wyzsza to juz 36,8(bo np. Generalnie maja nizsza temp niz przecietny czlowiek) ale ta na poziomie 37i troche sugeruje ciaze- jesli spadnie i na kolejny dzien tez jest taks to CHYBA nie ma ciazy. Dzien przed @ temperatura spada i pojawia sie malpa. A co do szyjki to ja np badalam w cyklu, w ktorym zaszlam i...szyjka ciagle wydawala mi sie jakas taka "inna" choc do dnia spodziewanej miesiaczki byla zamknieta i twarda ale niezbyt wysoko. Dopiero w dniu spodziewanej i po pozytywnym tescie okazalo sie ze poszla baaardzo do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap, ja mam termin na niedzielę, 22.03. i chciałam poczekać z testowaniem do poniedziałku, choć brak okresu w niedzielę już byłby bardzo znaczący, bo ja zawsze mam jak w zegarku. od ponad roku mi się nie przesunął ani o dzień. :) ale przez to, że w piątek mam wizytę u dentysty (wyrywam zęba), to chcę wiedzieć co mu odpowiedzieć na pytanie "czy nie jest pani w ciąży" ;) i dlatego jutro albo pojutrze zrobię betę - w zależności od tego, jak szybko będą wyniki. dzwoniłam już do jednego laboratorium, wyniki mają na drugi dzień, a kosztuje 43zł. :/ wolałabym coś bliżej 25, albo chociaż 30zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
No u mnie właśnie dziwnie z tą temperatutrą, bo zawsze przed @ spadała do 36,1 a dzisiaj nadal mam 36,6 wczoraj 36,7. Tylko ta szyjka wskazywałaby na francę. Chociaż niedawno jak sprawdzałam, to znowu była cholewnie wysoko :P I sama już nie wiem :D A i jajniki nadal bolą jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap, a byłaś opuchnieta? Bo u mnie właśnie szyjka jest jakaś inna. Zawsze miałam otwartą do samej @, a teraz kilka dni po domniemanej owulacji od razu się zamknęła i cały czas jest taka jakby pół na pół, ani to twarda ani rozpulchniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się Wam przyznać, że nie wytrzymałam i przed chwilą chwyciłam test ciążowy, który kupiłam na niedzielę (dzień oczekiwanej @). Nawet cienia cienia nie było tylko jedna mega intensywna kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, bardzo Cię proszę, nie pisz 8 razy tego samego żeby przepchnąć stronę. Prawda jest taka, że na każdej stronie mieści się dokładnie 30 postów, i po każdej stronie mamy zawieszkę. Wg mnie lepiej, żeby wśród tych 30 znalazły się wpisy, w których dziewczyny mają coś do powiedzenia :) Ale oczywiście mogę się mylić. Jeśli macie inne zdanie, dostosuję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, ja też mam takie zapędy.. ale w tym cyklu powtarzam sobie, że został mi ostatni test ciążowy i nie zamierzam go za szybko użyć ;) tym bardziej, że staraliśmy się w tym cyklu tylko raz. jakoś nie było później chęci i okazji. więc zupełnie spokojna psychicznie że raczej nie ma szans przeżyłam do dziś.. a dziś już sobie mówię, że te objawy to może jednak coś znaczą? temperaturę mam cały czas wysoką, ale właściwie zawsze tak mam w drugiej części cyklu. to, co najbardziej mnie zastanawia, to zgaga (pierwszy raz w życiu). rozkojarzona i zmęczona zawsze jestem na wiosnę.. nic, zobaczymy. jejku, jak strasznie trudno jest znaleźć równowagę między radosnym oczekiwaniem pełnym ufności, a uwierzeniem że to na pewno już.. to drugie nieuchronnie prowadzi do rozczarowania. :/ ściskam Was wszystkie wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie na instrukcji jest napisane, że w dzień spodziewanej @ najszybciej trzeba robić, a na niektórych że dzień po dniu spodziewanej @ Ostatnio jak byłam w ciąży to testy robiłam 3 dni przed terminem @ i wyszła druga mega blada kreseczka dopiero dzień przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash w piątek bedzie juz za późno na zastrzyk bo do piątku jeśli nie pęknie to miałby już 34 mm to zdecydowanie za dużo;( a torbiel już miałam niestety :) myshka ja już mówiłam o tym przepychaniu strony ale jak ktoś jest niecierpliwy to na to juz nie ma rady:) kokardka a Ty mówiłas że Twój M ma dobre wyniki nasienia to może nie ma sensu tyle kasy na to wydawać??a co to za witaminki Ty bierzesz?gin Ci zalecił?dupka tez bierzesz? aneteek to teraz nic tylko czekanie zostało:) pap co U ciebie jak samopoczucie? Aleksandra za wcześnie na test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wiem, ale to było silniejsze ode mnie :) Poczekam chociaż do soboty z testami... No najwcześniej zrobię w piątek :P A później kolejny w sobotę, niedzielę i w poniedziałek. Jeśli będzie pozytywny to umówię się do mojej Pani ginekolog na wizytę. Oby był pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Tala, szyjka wydawala mi sie inna , taka troche jak by rozpulchniona..no ciezko mi powiedziec takna sto procent.ale wlasnie do gory to poszla mocno w dniu spodziewanej @. No i moim objawem bylo pojawienie sie zylek na piersiach,to zauwazylam kilka dni przed testem ale poniewaz mialam silne bole jak na @ to w ogole nie wierzylam,ze mogla bym byc w ciazy. Powiem Wam,ze na ovufriend znalazlam forum dla mnie,jest juz tam Tysia i Aleksandra.a nawet Ola. To forum dla kobiet, ktore stracily ciaze. Tutaj tez bede oczywiscie z Wami bo chce Wam kibicowac i czekam na wasze kreseczki ale tam tez zamierzam sie udzielac. Nie mniej jednak mam nadzieje, ze i Ty Tala i myshka juz za pare dni bedziecie mogly nas zarazac wiruskami. A co do znieczulenia przy zebie to rzeczywiscir glupia sprawa i lepiej miec juz pewnosc co powiedziec dentyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap, już od pół roku chodząc do dentystki mówię jej, że mogę być w ciąży więc znieczulenie ma być bezpieczne ;) tylko dotychczas nie było to potrzebne, niestety. :) ale teraz jakoś bardziej mnie to obchodzi.. :) udało mi się znaleźć laboratorium, gdzie beta kosztuje 30zł, i wyniki są tego samego dnia. więc zrobię w czwartek. ależ będę niecierpliwa w pracy :D a jaka niewydajna ;) x zaczynam się już zastanawiać, jak powiedzieć mężowi o ciąży.. jakbym kurczę miała o czym mówić. i tak się kończy "nie nastawianie się" na pozytywne wyniki.. ;) weźcie jakoś mną potrząśnijcie, bo zaczynam się za szybko cieszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate no on miał ok miał w granicach normy, więc zawsze mogą być lepsze. Ale póki co się wstrzymam, tak jak mam dupka kwas foliowy wiadomo, jodid i euthyrox na zbicie tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×