Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Myshka trzymam kciuki, daj znać jak wyniki będziesz miała. Ale doła zlapalam :-( juz dzisiaj jadąc do pracy cieszyłam się ze mała fasolka gniazdko sobie układa.. Ale im bardziej krwawie o boli mnie podbrzusze to tym mniej wierze i czuje że jednak @ przyszedł tydzień szybciej.. Cholerstwo jedne noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
O matko ale mam zaleglosci w czytaniu Was. Jussio - dzis zrobilam porownanie cennika szpiatalnego i slaskiego laboratorium. Tsh -szp. 25,ŚLA -14, ft4 -szp. 20zl, ŚLA- 15zl, Beta Hcg szp.-30zl, ŚLA 25zl. Suma szpital 75zl za badania jakie bede robic a w ŚLA 54zl. Jest roznica... A badania musze w poniedIalek zrobic bo przelozono mi termin u Endo wiec przy okazji zrobie bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, to uważaj, bo ja tak raz miałam i trafiłam do szpitala :/ było wtedy niskie ciśnienie, a ja pierwszy czy drugi dzień @ i czułam się fatalnie, aż postanowiłam kupić coś przeciwbólowego, i wzięłam sobie panadol feminę (bo i p/ból. i rozkurczowy, pierwsze co trafiłam po otwarciu szuflady-pracuję w aptece), i nawet się dobrze nie zdążyło wchłonąć, bo czułam się coraz gorzej i po 10min poszłam sobie na chwilę usiąść z tyłu i.. obudziłam się jak koleżanka zabierała się za robienie mi masażu serca, bo nie mogła wyczuć tętna. nie wiem, ile byłam nieprzytomna. 5min później karetka przyjechała i zmierzyli mi ciśnienie - 70/40 ;) chcieli mnie zawenflonować, to nie mogli się wkłuć, a zwykle mam mega widoczne żyły. generalnie, tak sobie opowiadam, a wniosek jest jeden: uważaj na siebie :) jeśli masz tendencje do niskiego ciśnienia, polecam kawę lub mocną herbatę. x dalej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio - jeszcze z tą tarczycą wystarczy TSH i FT4, jeżeli miałaś jakiś stan zapalny w morfologii i polecałabym jeszcze AntyTPO zrobić, bo może się okazać, że masz Hashimoto. Anetek - jeżeli tydzień temu miałaś owu test Ci nie wyjdzie. najwcześniej płytkowy wyjdzie za tydzień. możesz poczekać ze 1-3 dni i iść na bete. Z krwi wcześniej wykryją HCG niż z moczu Gość - mi się wydaje, że szanse są średnie na zapłodnienie. jeśli bardzo chcesz dzidziusia to musicie celować jak najbliżej owulacji a i to nie daje gwarancji. Nell, Anabell - aż miło poczytać o Waszych małych "gigantach" :D Kate - ja w większości przypadków współżyję wieczorem po wieczornym mysiu i niestety żele do higieny wymywają mi śluz, więc w stałym zaopatrzeniu mamy żel z kwasem mlekowym Feminum :D jest bardzo dobry i dyskomfort znika a ryzyko podrażnień i infekcji się obniża Doti a miałaś już takie przesuniecie @ aż o tydzień szybciej?? dziwne to... Myshka czekam na potwierdzenie naszych podejrzeń :D koniecznie pochwal się betą :D Tala - tak Ci się okres rozkręcił i takie zawroty dostałaś? uff udało się odpisać chyba wszystkim... kogoś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już: <0,1. koniec złudzeń.. przynajmniej spokojnie pójdę do dentysty i będę się do woli faszerować ketonalem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam być dzielna. ale się poddaję. nie mam już na to siły. wszystko wskazywało na to, że teraz będzie ok. zupełnie nie poznaję mojego organizmu, a tu wszystko po staremu. i ja też miesiąc starsza. mam dość. mam ochotę pieprznąć tym wszystkim i adoptować dziecko. albo psa. ale nawet to się nie uda, bo mieszkamy z rodzicami. a mama boi się psów. czuję się fatalnie. psychicznie oczywiście. dzisiaj zmarnowałam dzień i 30zł. mam dość. chcę do łóżka, popłakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Dziewczyny byłam na wizycie, lekarz stwierdził że nie widzi na pierwszy rzut żadnych nieprawidłowości. Pęcherzykow nie ma, ale nie może mi powiedzieć i potwierdzić czy była owulke. Twierdzi że moje wyniki są w normie :-P hehe masakra jedni mówią że źle inni że dobre... Kota można dostać. W następnym cyklu mam wizyty umówić na 8, 10 i 12 dzień cyklu. A później stwierdzi czy 15 czy 16 żeby sprawdzić czy wszystko gra?, jeśli nie będzie chciał zbadać droznosc jajowodow. No i koniecznie nasienie męża... No nic trzeba wziąć gazetkę i do roboty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny czyli co jednogłosnie zakładamy nowy wątek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :D Ja rano byłam na becie. :) Wyniki jutro sama odbiorę w drodze do gina, bo chce z nią razem otworzyć. Dzisiaj byłam na zakupach, to kupiłam sobie jakieś ciuszki i biżuterię. :D xxx Anabella - gratulacje. :D Tala - następny cykl wasz. :* myshka - liczę, że nam się pochwalisz. :D Doti - może akurat się udało? Niektóre dziewczyny przecież mają, że plamią jak na miesiączkę, a potem dowiadują się o ciąży..głowa do góry. :* xxx wisimy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka przykro mi :( Ale się nie poddawaj, zobacz ile ja cykli już się staram i nic :( Damy radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka nie łam się. Ja miałam tak w zeszłym miesiącu, że już myślałam że się udało i poszłam na betę i dupa. Ale nie można się poddawać. Wiem jak to boli i jak widzimy kobiety z brzuszkami to aż mi smutno jest ale w końcu się uda!! Zobaczysz.. Każdy lekarz mówi że koło roku większość par stara się o bobasa.. Xxx A ja nigdy nie miałam takiego przesunięcia okresu, od kilku lat jak w zegarku przychodzil okres.. I teraz się martwię czy się udało czy coś się u mnie dzieje.. Ehh pójdę w poniedziałek na betę i zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka - nie poddawaj się! :( Doti - trzymam za Ciebie kciuki! :D xxx Wiecie co mnie ostatnio wkurzyło? Idę sobie na zakupy, a tu jakieś gówniary idą w wieku 16/17 lat. Idą z dziećmi, dwie dziewczynki miały z 3 lata, a chłopczyk w wózku jakoś powyżej 6mies..idą z fajkami, przechodzą na czerwonym świetle. Takie nieodpowiedzialne, dobrze, że nic się nie stało, aż mi ciśnienie skoczyło jak, to zobaczyłam.. xxx Dowiedziałam się też, że mojej koleżanki prawie 16letnia siostra rodzi niedługo, ale się zmieniła. :) Aż miło popatrzeć jak bardzo dojrzała i stała się odpowiedzialna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Hej to mój 25dc ...cykle mam co 29dni...staranka w 13'14'16'18dc...nie mam objawów....jedynie od wczoraj pobolewa mnie dół brzucha jak na @...,troszkę może lżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
@Termin to 23.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Zastanawiam się nad tym czy od razu pojawia się np...śluz....ja raczej mam ból podbrzusza....lekkie taki skurczowaty ból....albo fiksuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Jest tu ktoś?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wątek chyba będzie wisieć, ale mi to i tak bez różnicy... Myshka przykro mi!! Popłacz sobie a na pewno będzie Ci lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkana a jaka mialas prolaktyne? U mnie gin widzial pecherzyki ostatnio jak bylam na wizycie, ale to nie byl monitoring, wiec w sumie nie wiem czy pekaja. owulacje czuje zawsze i sluz jak kurze jajko tez wtedy mam. Tempka tez sie zgadza, myslalam ze moze problem przez prolaktyne pojawia sie przy zagniezdzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka - przykro mi bardzo :( Nie możesz się poddawać :( Tala - Okresu dostałaś tydzień wcześniej? Jejuuu.. aż tak to nigdy nie miałam.. U mnie dzisiaj wyszedł dopiero test owulacyjny pozytywny i wczoraj w sumie też. Sama już nie wiem, ten z poniedziałku też mogłabym potraktować jako pozytywny. Ale ten dzisiejszy to kreseczki były tak samo ciemne ;) Więc jesem zadowolona, no i w pewnym momencie dużo śluzu rozciągliwego ze mnie wyszło ale tylko raz.. Dzisiaj jest 18dc licząc od pierwszego dnia plamienia przy poronieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytałam czy założyć nowy wątek bo Jussio i pare dziewczyn chciało ale ja też nie widze sensu:) myshka tak mi przykro:(bajkanna ma rację popłacz sobie, wypij winko i porozmawiaj z partnerem a napewno Ci ulży:) Doti strasznie dziwne że krwawienie przyszło tydzien wczesniej to w którym dc jesteś?? Hash ja używam żelu KY polecony przez lekarza a nie wiesz czy ten Twój nie zabija plemników bo może go kupię? bajkanna to fajnie że pójdziesz na monitoring wydaje mi się, że on dużo może pokazać. Nadziejka teraz na Twoją bete bedziemy czekać:) Ola ja nie miałam pozytywnego ani razu i ciekawa jestem co gin powie jutro czy była owulacja jeśli tak to wyrzuce te testy do kosza;/ a dziewczyny mam pytanie z tych głupich pytań: czy po stosunku wypływa z was dużo nasienia?bo u mnie zawsze jak wstałam po to się lało a teraz ostatnio tylko odrobina i nic nie leciało i oczywiście już sobie wmawiam że mój M ma mało nasienia albo jest za gęste;(;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka44
Kate, mi zawsze sporo wycieka, miałaś bóle owulacyjne? Ja nawet nie testuje płodnych bo bym zwariowała... Jussio a Ty jak tam? Hashija a @ ani widu ani słychu? A ja mimo, że jestem po połowie cyklu wypije sobie winko, nie będę świrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl mam zawsze 31 dni a teraz dostałam w 24dc plamienie przeszło juz w krwawienie... Przed tym miałam rwanie takie dziwne rozciąganie w podbrzuszu idące do nogi... Nie chce się nastawiać że się udało, ale tak bardzo bym chciała żeby nam już wyszło.. Chociaż krwawienie nie wróży nic dobrego:'( Kate u mojego różnie to bywa, czasem też wylatuje ze mnie a czasami tylko troszeczkę i w sumie nigdy nie zastanawiałam się nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti musisz powiedziec o tym lekarzowi bo 24 dniowy cykl jest zbyt krótki no chyba że to nie @ ale i tak dziwne byłoby krwawienie na takim etapie cyklu, może to hormony?? Wiszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×