Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Agaa, Nell ciesze się ze u was wszystko dobrze. Niech małe fasolki rosną ładnie zdrowo :-) Aleksandra nie byłam dzisiaj bety robić bo mój marudzi że to za szybko i że zapesze bo dla niego nam się udało.. A ja mam ewidentny okres :-( w poniedziałek pójdę przed praca i zobaczymy ale kurcze krwawienie takie wyklucza ciążę.. Ehh cholerstwo jedne noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawił się okres, z początku (prawie 1,5 dnia) był bardzo skąpy, wiec zaczełam podejrzewac że to implantacja, ale niestety już od wczoraj leci konkretnie. Umówiłam się na przyszły czwartek do bardzo dobrego ginekologa, może zleci mi badania. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala kochana masz może link do tych kocyków, które twoja koleżanka zamawiała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Aga ja kończę 11 tydzień i to będzie drugie usg :) a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - niestety nie znalazła :( Zamawiała w listopadzie i niestety wyczyściła skrzynkę. Strasznie żałuję bo sama miałam ochotę zamówić :( Nadziejka jak wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to szkoda, będziemy musiały sobie same poszukać dobrej aukcji :D No właśnie Nadziejka, czekamy niecierpliwie na wynik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, Doti i ja idziemy na bete w poniedziałek, Doti nie wierzy, że jest w ciąży przez krwawienie, a ja przestałam wierzyć, bo czuje tylko lekka zgagę, i siedzi mi się niewygodnie, bo mnie podbrzusze z prawej strony gniecie. teraz mam sporo nerwów przez jutrzejszą imprezę, aż mi serce z rana tak mocno dudniło, że aż było wyczuwalny ruch w klatce piersiowej. musiałam oddechem się relaksować, masakra jakaś. jutro w kawalerce będzie 10 dorosłych osób i 4 dzieci to będzie sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nell u mnie trzecie usg i też 11 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Wynik bety wskazuje na ciąże. :D W poniedziałek mam się umówić na badania. :) Jakie wy miałyście pierwsze badania? Teraz gin mi zalecił żeby dużo odpoczywała i się nie denerwowała żeby nie było tak jak ostatnio. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka no to super!!! Trzymam kciuki żeby wszystko było w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka superowo!!! :D :D :D Co do pierwszych badań to nie pamiętam dokładnie, zrobiłam wszystkie te które gin zalecił, te na hiv i kiłę również zrób jeśli wcześniej ich nie robiłaś :) Ja przy drugiej ciąży nie zamierzam nawet tego robić i dodatkowo za to płacić :P I jeszcze raz GRATULUJĘ, w końcu jakaś dobra wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka SUPER :D mam nadzieję, że teraz nasze forum się odczaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Nadziejkka super! Dajesz mi nadzieje, ze nawet jak sie jest zafiksowana staraczka-sraczka to może sie udać ! :) Coś czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka !!! Kurczaki, ale jaja :D Ale się cieszę :D Gratulujęęęęę :* :* :* :* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. :* Zambia - Czuje, ale słabiej niż w pierwszej ciąży. :D Każdej się uda i trzymam kciuki, że same dobre wiadomości przyjdą niedługo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Gratuluję nadziejka!! Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz wynik bety? No weź poopowiadaj coś o objawach jeszcze :) mam nadzieje, ze będzie wszystko ok i od tej pory będzie sie Wam w związku układało coraz lepiej i juz nie będzie żadnych kłótni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy, to min. zgaga, ból piersi, często chodzę do toalet, nudności, kłucie w podbrzuszu. :) Po wyniki bety bym musiała się ruszyć, a teraz leże i odpoczywam. :P Mojego muszę jeszcze poinformować, ale to jak wróci z pracy. :D Tak myślę i warunki mamy dobre na dziecko. Duże mieszkanie, dobre zarobki, ale marzy mi się domek jednorodzinny. Dziecko by mogło biegać i tak lepiej niż w bloku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×