Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
Aleksandra na ovufriend teraz pisze jako PrimaSort :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Agaa super! Chłopaki są fajni :-D dzieki za gratulacje :-) ale dopiero jutro bedzie wiadomow czy jest czego gratulować. Jutro beta kontrolna czy prawidlowo się rozwija a w czwartek usg. Boję się, ale skoro nie plamię to jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
chyba będzie Nikodem :) 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nadziejka to 14 tc, jeśli nic się nie zmieni to myslimy o Nikodemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
Agaa-chłopaki są super! sama mam jednego :) Nell - jesteś jeszcze? Nie przyjdziesz do nas na ovu? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prima Sort to nie Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że Aleksandra. Wytropiłam ją. Wszystko się zgadza i znowu zamęcza zdjęciami testów owulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Agaa - gratuluję kochana! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, przy okazji Aga gratuluję! :) Nikodem to fajne imię, sama o takim myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
dzięki dziewczyny!! x Nell jesteś? odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny , pamietacie mnie jeszcze :) dużo was tu i duzo nowych, czasem was czytam ale nie pisze samam nie wiem dlaczego:) u mnie 22 tydzień będzie dziewczynka, narazie wszystko w porzadku, pozdrawiam was i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkosłodka2456
Hej, dziewczyny. Mnie nurtuje jedno pytanie, mianowicie jestem 16 dzień po stosunku w wyniku którego mogłam zajść w ciążę. Miesiączka spóźnia mi się 10 dni. Robiłam testy ciążowe strumieniowe i płytkowe (pierwszy 3 dni po spodziewanej @), ale wychodzą negatywne. Na bete wybieram się dopiero w przyszłym tygodniu. W połowie cyklu byłam dość mocno przeziębiona i brałam encorton przez 5 dni w dość konkretnej dawce. No i tak się zastanawiam, czy jestem w ciąży mimo tych negatywnych testów, czy ten steryd tak wpłynął na mój cykl. Nie mam żadnych objawów ciąży poza dużą ilością białego śluzu, a byłam już dwa razy w ciąży i pamiętam co się ze mną wtedy działo. Oszaleję z tej niepewności, najchętniej co godzinę bym się testowała eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dowidzisz ze na tym temacie sie nikt nie udziela kretynko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam staraczki! Mam do sprzedania zestaw testów owulacynych (z ciążowymi) http:// allegro.pl/zestaw-30-x-test-owulacyjny-3-x-test-ciazowy-i5251249465.html UWAGA: SPACJA w adresie po // Mamy oraz przyszłe mamy zapraszam na moje inne aukcje gdzie można kupić zestawy Oilatum, karuzelę Fisher Price oraz zestaw zabawek interaktywnych dla niemowląt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny jej jak dawno do was nie pisałam:) na owu nie mogę się zalogować nie wiem czego:) ale jak któraś tu zagladnie to niech napisze gdzie was dokładnie szukać :) U mnie z dzidzia wszystko ok:) bylam ost na usg całe 7 cm szczęścia i wygibasy byly widoczne a już nie wspomnę o ziewaniu hehe :) ahh jak leci ten czas w niedzielę juz 16 tydzień będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Widzę, że pouciekałyście na Ovu, no w sumie się nie dziwię bo mnie już dawno szlag z tą Kafeterią trafił, dlatego zaglądałam zawsze do Was gościnnie, bo trudno było mi się z Wami rozstać :) Looknelam dziś na Ovu i widzę, że kilka w Was jest zafasolkowanych :D Super!!! Gratuluje Wam z całego serca :) Ola - widzę że Tobie też się udało? Czy mnie oczy mylą? Dbaj o siebie podwójnie:) Trzymam za Ciebie mocno kciuki :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nell super że wszystko ok!płci nie udało się zobaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×