Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetów 30latków

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Pomijając niekulturalne słownictwo oraz błędy ortograficzne muszę zaprzeczyć twojej teorii. Różnica wieku 6 lat dla innych osób w wieku 30lat istnieje... Nie dla wszystkich, ale dla pewnej części tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 / chyba na wsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:21 od wsi to ty się od....ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam na wsi więc nie umiem się wypowiedzieć na ten temat, ale widzę, że ty tak bo, orientujesz się w panujących tam poglądach. Wieś z której pochodzisz ta jakiś zaścianek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 moj facet 30 i jest nam ze soba dobrze! nie czujemy roznicy wieku jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja mam 29 lat...jestem po związku z rówieśniczką, z którą nie wyszło tylko dlatego, że była w moim wieku...zawsze młodsze mi się podobały, różnicę ok 8 lat uważam za idealną...teraz nie wiązałbym się już na pewno z dziewczyną która nie byłaby sporo młodsza... 7 lat brzmi całkiem dobrze....gość już miał szansę dorosnąć a kobieta dwadzieścia parę lat już może być gotowa na poważny związek...także ja bym Cię chętnie poznał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wybierają młodsze tylko dlatego że mają w tedy nad nimi przewagę i też dlatego wybierają "słodkie " blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś chciałabym poznać jakiegoś faceta w Twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po związku z rówieśniczką, z którą nie wyszło tylko dlatego, że była w moim wieku x Czyli rozumiem że w dziewczynie było wszystko ok, kochałeś ją, była idealna, ale nie wyszło bo za stara :P pustak z ciebie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety poniżej 30 nie nadają się na poważne związki. Uwieszają się na mężczyźnie, myślą tylko o sobie, ciągle piją, mają wygórowane wymagania, są bierne, są zmanierowane i używają szantażu emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden lubi mlodsze drugi starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×