Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens do niego pojechac?

Polecane posty

"gość dziś Ty musisz byc no life ROR" xx przyganial kociol garnkowi;-) xx "Nie trzeba czytac, wystarczy rzucic okiem na ilosc i dlugosc twoich wypocin heehehe" xx wiedzialam ze czytanie cie meczy - nie stresuj sie to nie ejst dla wszystkicj, a z pewnoscia nie dla takicj jak ty;-) xx "Nice Sunday, innit? Buahahahah" x jasne i nastepna co lekcji nie odrobila ;-) ;-) ;-) ;-) x "Siedz i kopiuj wklej plus wypociny" x robie to dla ciebie zabciu - takie jak ty tylko na to czekaja;-) x "Na ra no lifie" x no to sie panna dowartosciowala i tak wroci zeby z wupeikami na twarzy przeczytac co ja na to ;-) zawsze wraca;-) ale ja mam duzo litosci dla "takich";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd wiesz, że takie wracają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaVita
Jak to zwykle na forum, kazdy ma troche racji. Mnie tylko dziwi dlaczego autorka tak sie ciagle tlumaczy przed wszystkimi. Czyzby jednak nie byla pewna swoich zamiarow? Niby prosi o porade, ale pisze, ze decyzje podjela i nic tego nie zmieni. Obojetnie kto co napisze, ona zostaje przy swoim. Wiec o co tak naprawde chodzi? Bo chyba nie o to, kto ma racje a kto nie. Jezeli ma sie na wszystko gotowa odpowiedz i czeka tylko na to, co sie samemu chce uslyszec to wystarczy wybrac sobie jednego adwersarza i z nim pisac. Czy to cwiczenie statystyczne_ ile osob mnie poprze, ile bedzie przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR za to podnosi topa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR podnosi przede wszystkim swoje ego. Inaczej po tych wszystkich uwagach by podziekowala i sobie poszla...ale to nam nie grozi. Ona lubi biczowanie, to jej fetysz :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby skały srały to ROR nie odejdzie chociaż nikt tu jej nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi sie wpisami...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat o żadnej ROR , także skupcie sie lepiej na temacie postu, a nie na jakiejs taniej sensnatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na czym to sie skupiac?? Juz wszystko zostalo powiedziane w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro wszystko już zostało powiedziane to kończymy temat, a nie rozpisujemy się o jakiejś zakompleksionej pannie, która próbuje zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgoscgosc
Malo tego, ze wszystko zostalo juz powiedziane, wrecz wszystko zostalo juz powiedziane przynajmniej z piec razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Ciekawe skąd wiesz, że takie wracają? smiech.gif" xx bo widze jak zebrza o moja uwage, z reguly to jedna fustratka piszaca z kazdej strony, ot moja psycho-fanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"laaVita dziś Jak to zwykle na forum, kazdy ma troche racji. Mnie tylko dziwi dlaczego autorka tak sie ciagle tlumaczy przed wszystkimi. Czyzby jednak nie byla pewna swoich zamiarow? Niby prosi o porade, ale pisze, ze decyzje podjela i nic tego nie zmieni. Obojetnie kto co napisze, ona zostaje przy swoim. Wiec o co tak naprawde chodzi?" xx moim zdaniem - ona podjela decyzje, i probuje zagluszyc glosy ktore wiadomo ze do niej docieraja (nawet bez forum), nie wiem moze liczyla na forum ze jej ludzie dodadza skrzydel, "umocnia" w tej decyzji ? xx Bo chyba nie o to, kto ma racje a kto nie. X jak zawsze kazdy ma swoja racje;-) xx "Jezeli ma sie na wszystko gotowa odpowiedz i czeka tylko na to, co sie samemu chce uslyszec to wystarczy wybrac sobie jednego adwersarza i z nim pisac. Czy to cwiczenie statystyczne_ ile osob mnie poprze, ile bedzie przeciwko mnie" xx mysle ze tego wlasnie szuka wiekszosc osob - poparcia (choc pewnie tego sie czepi zraza ta psychofanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie to tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR-mistrzyni kopiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes moze z Kanady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie jedna szerloczko od siedmou bolesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz się głupie baby jeszcze kłócić będą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR za to podnosi topa hihi" xx a glupiemu radosc ;-) xx "ROR podnosi przede wszystkim swoje ego. Inaczej po tych wszystkich uwagach by podziekowala i sobie poszla...ale to nam nie grozi. Ona lubi biczowanie, to jej fetysz" xx tu nie ma zadnych uwag - to sa jakies zale frustratki ktora przezywa interlokutorki, a tobi radze skupic sie na wlasnych fetyszach niz fantazjowac na temat moich;-) zobaczcie znowu sie wypowiada co ROR "lubi" - no mowilam psychofanka moja;-) xxx "eby skały srały to ROR nie odejdzie chociaż nikt tu jej nie czyta" xxx a ta dalej nawija o mnie;-) i spija kazde moje slowko - a masz - niech bedzie twoja uczta;-) xx "Karmi sie wpisami...porazka" xx a ta dalej do mnie gada....;-) xx "To nie jest temat o żadnej ROR , także skupcie sie lepiej na temacie postu, a nie na jakiejs taniej sensnatce" xx nie jestem sensatka - zleciala sie jedna co nie rozumie o czym mowa a jedyne czego ja matka nauczyla to wyzwisk i zasmieca przestezn wokol siebie xx "Ale na czym to sie skupiac?? Juz wszystko zostalo powiedziane w temacie" x kafeteria to zbior roznej paplaniny na dowolny temat - to nie ejst miejsce szukania rowiazan itd. xx "No to skoro wszystko już zostało powiedziane to kończymy temat, a nie rozpisujemy się o jakiejś zakompleksionej pannie, która próbuje zwrócić na siebie uwagę" xxx ale to nie ja zminieam temat - to moja psychofanka gada ciagle o mnie lub do mnie, a czy jest zakompleksiona - mysle ze raczej nieszczesliwa xx "Malo tego, ze wszystko zostalo juz powiedziane, wrecz wszystko zostalo juz powiedziane przynajmniej z piec razy" xxx wiekszosc ludzi trawi jedna sprawe na kilka sposob - ale po co uskuteczniac taki masochizm jak ty? Nie interesuje cie? nudzi? za duzo czytania? wpisy nie na tym poizomie? zmien strone - proste - juz polecalam np forum o tipsach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka juz od dluzszego czasu nic nowego do topicku nie wnosi dlatego wszyscy rzucili sie na ROR. Koziol ofiarny musi byc, inaczej zabawa sie konczy :-) Wystarczy ze ROR sie to znudzi i topik zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR-mistrzyni kopiowania" xx a psychofanka dalej o mnie nawija;-) xx "Autorko jestes moze z Kanady?" xx szkoda ze Twoje pytanie jest zasmiecone przez tamta frustratke xx "No chyba nie jedna" xx owszem jedna;-);-) x "A teraz się głupie baby jeszcze kłócić " x mowie ci idz na tipsy - bedzie ci tam dobrze ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorka juz od dluzszego czasu nic nowego do topicku nie wnosi dlatego wszyscy rzucili sie na ROR. Koziol ofiarny musi byc, inaczej zabawa sie konczy usmiech.gif Wystarczy ze ROR sie to znudzi i topik zginie" xx Autorka pisala niedawno (inne strefy czasowe), przeciez pisala ze nie mieszka w PL, a chyba nawet w Europie. Co do reszty - to ja wychodze z zalozenia ze frustraci (ktorzy nie pisza na temat tylko do mnie - zebrzac o moja uwage) to mnie wiel nie kosztuje odpisac na poziomie adekwatnych do frustrata -a glupiemu radosc;-) ;-) wiesz dla jednych to jedyna rozrywka ze moga sobie w necie do kogos napisac "jestes idiotka" ;-) po mnie to splywa cieplym moczem - wielkie mi "wyzwiska", a taka moze sobie ulzyc moze w realu bedzie mniej zlosliwa akurat tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka sobie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, dziewczyno nie masz nic do powiedzenia to chociaż przestań bezmyślnie kopiować to co napisali inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Autorka sobie poszła" xx nie sadze - wraca - no nikt nie pisze 24h/dobe - choc wiem ze niektorzy chca powiedziec ze ja tak robie - jasne;-) ;-) ;-) - mamy roznice czasowe na swiecie - dlatego kazdy pisze kiedy indziej, proste;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Jezu, dziewczyno nie masz nic do powiedzenia to chociaż przestań bezmyślnie kopiować to co napisali inni" xx no towja "wypowiedz" za to wiele wnosi;-) ;-) ;-) przyganial kociol garnkowi, nie podoba sie to nie czytaj - sama sie dostosuj a nie zawracasz gitare swoim "problemami" innym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedz do mnie znowu tak jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam autorkę, minęło 12 lat a ona nadal czuje chemię do tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×