Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens do niego pojechac?

Polecane posty

"Milo bylo sie spotkac.przeprosilem chociaz nie wiesz za co sam z soba czuje sie lepiej.mialem przeczucie aby wstac jeszcze raz po tel. Chociaz logika podpowiadala co innego Czasami warto isc za instynktem to tak w kontekscie calego tematu i problemuautorki" xxx a czasmi nie warto, na dwoj***abka wrozyla - z reszta z tego co ty piszezs to tez sukcesu nie bylo - autorce nie chodzi opogadanki, ona bierze pod uwage zwiazek (pisala ze sprobuje go odzsykac, a potem zmienial zdanie i napisala ze jednak nie ma oczekiwan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zy dziś " ROR dziś aaa ok. tylko ty taka wyjatkowa oczko.gifchapeau bas!" xx wykatkowa? jesli tak mnie widzisz i jestem wyjatkowa w twoich oczach to ok, mnie tam rybka ze tak gornolotnie powiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
no to o 6.44. Wiem ze nie rozumiesz alemoze ci sie kiedys w glowie pouklada a moze nie i napisalem to z wlasnego egoizmu bo czulem ze sie nalezy.wyjasnic nie moge napisalem ze to prywatne przeprosiny za prywatne rozmowy.zrozumialem cos bo zmienil mi sie punkt widzenia kiedys tego nie moglem zrozumiec bo nie bylem na twoim miejscu i nie wiedzialem co czlowiek mysli.w pewnych sytuacjach czlowiek zachowuje sie specyficznie.Ech no nie bede tlumaczyl ogolnie bo tylko zakrece jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś Ech no nie bede tlumaczyl ogolnie bo tylko zakrece jeszcze bardziej" xxx a gdybys mial taki przedmiota jak logika w szkole byloby ci o niebo latwiej ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
ror jedyne co do ciebie napisze to kup sobie zwierzaka bo cierpisz na deficyt uwagi.ja do ciebie nicnie pisalem a ty cytujesz mnie i sie wcinasz do rozmowyy.nie cytuj mnie bo nie chce mi sie tego czytaca i czasu nie mam na tozrozum.masz tytle temstow moze ktos z toba pogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
ror po jaka cholere odpisujesz na pytania nie do ciebie:D? o ile sa pytania do ciebie to ok., ale po cholere sie wcinasz w czyjas rozmowe:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
" ROR dziś "zy dziś " ROR dziś aaa ok. tylko ty taka wyjatkowa oczko.gifchapeau bas!" xx wykatkowa? jesli tak mnie widzisz i jestem wyjatkowa w twoich oczach to ok, mnie tam rybka ze tak gornolotnie powiemoczko.gif " V no taka niby madra, a nie wie co to sarkazm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
" ROR dziś "Brak pomyslu na nick dziś Ech no nie bede tlumaczyl ogolnie bo tylko zakrece jeszcze bardziej" xxx a gdybys mial taki przedmiota jak logika w szkole byloby ci o niebo latwiej" ooo :D i tu sie zgodze :Don z logika to ma malo wspolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
ona musi, bo inaczej sie udusi:D a tak w ogole to pokasuj te posty, bo faktycznie zasmiecamy temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
znowu te twoje podejrzenia mozna ci cos mowic 5 lat a do ciebie nie dotrze. To jest logiczne co napisalem tylko nie rozumiesz bo nie dopasowalas do tego tego co trzeba a czego napisac sie nie dalo.ech chyba tylko jak lapalas dola to bylo mi sie z toba latwo dogadac tykko wtedy tez nie rozumislem tego za co przeprisilem moze tak bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś ja do ciebie nicnie pisalem a ty cytujesz mnie i sie wcinasz do rozmowyy" xxx klamiesz - nie pierwsze raz - pisales wczesniej do mnie o i o mnie, a teraz mi zrzucasz deicyt uwagi - hahahaha ;-) ;-) ;-) chmastwa w kombinacjie z klamstem nie toleruje;-/ xx "ie cytuj mnie bo nie chce mi sie tego czytaca i czasu nie mam na tozrozum" xxx rozkazywac to mozesz swojej mamusi skoro ci nie nauczyla zasad dobrych manier;-) ja na rozkazy osobo ktorych nie powazam jestem nie czula. Nie ty bedziesz decydowal do ktorej "rozmowy" bede sie wtracac, proste;-) aha - masz zcas pisac ale nie masz zcasu czytac - dobre;-) i to ty zdaje sie mowiles cos o logice?:-) xx "masz tytle temstow moze ktos z toba pogada" xx mierzysz swoja miarka ktora jak widac jest za krotka - poza tym smiecisz ten topik, t jedyne co umiesz jak widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
jakie podejrzenia? ta twoja logika, a raczej jej brak :p ech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ror po jaka cholere odpisujesz na pytania nie do ciebiesmiech.gif ? o ile sa pytania do ciebie to ok., ale po cholere sie wcinasz w czyjas rozmowesmiech.gif ?" xx a to wy rozmawiacie?:-) ;-) ;-) bo wygladalo jak wzykla paplanina, jak chcesz z kims rozmawiac prywatnie proponuje to robic poza publicznym forum, proste;-) xx "no taka niby madra, a nie wie co to sarkazmsmiech.gif" xx a moze wie tylko byle bzdury - nieudacznie napisanej - nie klasyfikuje jako sarkazmu tylko wlasnie jako byle bzdure;-) ale to milo ze zestawiasz z przymiotnikami "wyjatkowa" i "miadra" akurat mnie;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zy dziś ona musi, bo inaczej sie udusismiech.gif a tak w ogole to pokasuj te posty, bo faktycznie zasmiecamy tematoczko.gif" xx no i wreszcie jakas rzeczowa konkluzja;-) xx "To jest logiczne co napisalem tylko nie rozumiesz bo nie dopasowalas do tego tego co trzeba a czego napisac sie nie dalo.ech chyba tylko jak lapalas dola to bylo mi sie z toba latwo dogadac tykko wtedy tez nie rozumislem tego za co przeprisilem moze tak bedzie latwiej" xx oj taka, tak - bardzo "logicznie" pisiesz ;-) ;-) ;-) toz to taki odlam logiki reprezentujesz w ktorej muisz cos przypasowyac;-) ;-) ;-) nie rozumiales tego za co przeprosiles?? ;-) ;-) ;-) jak cie strach dopada i nie wiesz co robic to przepraszasz?;-) hahaha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zy dziś jakie podejrzenia? ta twoja logika, a raczej jej brak jezyk.gif echpechowiec.gif" xx nie pograzaj juz go z ta logika - bo zapomni co to slowo znaczy;-) i tak juz ledwo dyszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
masz tego maila starego na x jak tak to wyjasie jedna rzecz wprost.jestem winien bedziesz chciala to sobie kiedys przeczytasz a ja napisze jak sobie poukladam aby nie bylo ze pisze pod wplywem czegos bo to nie tak czasami aby cos zrozumiec trzeba sie tam znalezc. Ew. Zaloz sobie jakiegos maila tymczasowego i napisz one sa anonimowe.wazne aby byl dluzszy niz godzine moj znasz.powoli musze konczyc bo na moim tel. Nie da sie pisac jedna reks a druga bede mial zajeta. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
och ;) tylko ty tu rozmawiasz, a nie paplasz:D gdyby nie ty to ten topick by umarl :D skasuj te posty ty bez nicku:P no i gdzie sie podziala twoja kreatywnosc:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
podejzenia o kasowanie.jestem bardzo logiczny serio.ech no wiem ze nie rozumiesz ale logika jest.sorry w sumie za tezagadki to bylo troche egoistyczmne chcialem sie lepiej poczuc a ci tylko dalem do myslenia a chciakem tylko przeprosic.wuec sorry bez wchodzenia za co moze tak bedzie najprosciej.trzymaj sie i nie siedz po nocach tylko do spania 3x🖐️ nie napisze marudo bo dzisiaj to ja jestem maruder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
da sie pisac na telefonie jedna reka:D nawet wygodniej niz dwoma:P a tak notabene to cos bredzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem winien bedziesz chciala to sobie kiedys przeczytasz a ja napisze jak sobie poukladam aby nie bylo ze pisze pod wplywem czegos bo to nie tak czasami aby cos zrozumiec trzeba sie tam znalezc." xxx nie skadze;-) to nawet nie brzmi jakbys pisal pod wplywem..;-) ;-) xx " Nie da sie pisac jedna reks a druga bede mial zajeta. Milego dnia" xx a co ta druga w tym czasie bedzies robil, hm? ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
nie rozumiem o co chodziz ta kreatywnoscia albo nawiazujesz do tego ze ktos sie pode mnie podszyl to nie to samo co posty tam kreatywnosc wystarcza mam magiczny nick ktorego jak ktos chce zahaslowacto powoduje jego blokade nikt inny nie wie jak to dziala. Masz logiczne wyjasnienie to moge wyjasnic wprost bo tyczy sie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ta druga w tym czasie bedzies robil, hm? oczko.gifoczko.gifoczko.gif" V wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś podejzenia o kasowanie.jestem bardzo logiczny serio.ech no wiem ze nie rozumiesz ale logika jest" xxx az sie samo na usta cisnie zes "logiczny";-) ;-) ;-) xx "sorry w sumie za tezagadki to bylo troche egoistyczmne chcialem sie lepiej poczuc a ci tylko dalem do myslenia a chciakem tylko przeprosic" xxx co z za "logika" - chciales przeprosic i zamiast przepraszam wyszla ci zagadka - serio?????? ;-) ;-) ;-) ;-) xx "wuec sorry bez wchodzenia za co moze tak bedzie najprosciej" xx co za Mr Tejmniczy - przeprasza ale nie chce powiedziec za co;-) xx "rzymaj sie i nie siedz po nocach tylko do spania 3xlapka.gif nie napisze marudo bo dzisiaj to ja jestem maruder" xx oj trudno sie nie zgodzisz - maruder straszny i jeszcze po nocach do kogos chce pisac;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
to wyzej to ja, zeby nie bylo, ze sie ukrywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
nie siedze po nocach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś nie rozumiem o co chodziz ta kreatywnoscia albo nawiazujesz do tego ze ktos sie pode mnie podszyl to nie to samo co posty tam kreatywnosc wystarcza mam magiczny nick ktorego jak ktos chce zahaslowacto powoduje jego blokade nikt inny nie wie jak to dziala" xxx fajna masz interpunkcje;-) ;-) ach i ten magiczny nick;-) i ta ataki hackerow na tejmniczy nick - oj ktos chyba poplynal i odplynal zupelnie;-) ;-) ;-) czasem wystarczy sie wylogowca i isc na spacer;-) xx "Masz logiczne wyjasnienie to moge wyjasnic wprost bo tyczy sie mnie" xx czekam z wypiekami az bedziesz wyjasnial logczne wyjasnienie tyczace sie wprost ciebie;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
na moim sie nie da bo potrzebuje rysik do nety jedna reks tylko smsa da sie sklecic i to tez ciezko z moimi niezdarnymi oaluchami. mniejsza o to po prostu za cheile nie bede mial jsk.nspisze jak sobie poukladam bedziesz chciala to wywalisz albo przeczytasz za 30 lat.zreszta jeszcze to przemysle czy na pewno nie bedzie dziwnie odebrane po prostu kiedys mialem pewne pretensje i bylem niemily teraz rozumiem twoje zachowanie i przepraszam za moje chamstwo wtedy czulem sie troche wykorzystany a wirm ze tonie tak bylo.ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szy dziś nie siedze po nocachsmiech.gif" xx na pewno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
ooo juz masz nick "Mr tajemniczy":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nspisze jak sobie poukladam bedziesz chciala to wywalisz albo przeczytasz za 30 lat.zreszta jeszcze to przemysle czy na pewno nie bedzie dziwnie odebrane po prostu kiedys mialem pewne pretensje i bylem niemily teraz rozumiem twoje zachowanie i przepraszam za moje chamstwo wtedy czulem sie troche wykorzystany a wirm ze tonie tak bylo.ech" xxx ty niemily???? niemozliwe;-) ;-) ;-) przeprosiny za chamstwo za to przyjete - amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×