Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WOJTek1974

Jakie miejsce polecacie na romantyczny wypad weekendowy z żoną tylko we dwoje ?

Polecane posty

Gość gość
my ostatnio byliśmy w hotelu unitral w Mielnie i bardzo nam się podobało, na takie wspólne wypady jednak preferujemy miejsca na wysokim poziomie żeby nie musieć się niczym martwić i faktycznie w unitralu jedyny o czym możesz myśleć to relaks, a zabiegi w klimacie morza martwego jak dla mnie nie do pobicia i ciekawszej oferty w różnych ośrodkach w których byłam jeszcze nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraabelkaa
Miesiąc temu mój chłopak zabrał mnie do Hotelu Dana do Szczecina, bardzo, ale to bardzo elegancki hotel i przepiękne SPA. jedzenie naprawdę pyszne, wyjazd był mega romantyczny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Kraków. W tym mieście, nie sposób się tam nudzić. Zawsze chętnie do niego wracam, a tym bardziej chętnie, bo zawsze zatrzymuję się w hotelu Best Western Old Town, gdzie wszędzie mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najlepiej zdecydowanie sprawdzają się na romantyczne weekendy nad morzem i to w sumie niezależnie od pory roku, w sumie nawet bez okazji zdarza mi się na taki wypad wyskoczyć, najchętniej wracamy do Ustki do http://www.hotel-lubicz.pl/ bo standard i poziom obsługi zawsze robią wrażenie, a do tego zawsze można utrafić atrakcyjne pakiety, teraz na stronie już widziałam, że na listopadowy weekend jest bardzo fajna oferta więc ciężko będzie się nie skusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaZawalich
Na takie romantyczne wypady też właśnie mogę podpowiedzieć QHotel w Krakowie, Kraków romantyczne miasta, ma piękne okolice, centrum, zawsze jest tam co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Gościniec Turaj? Nam się tam bardzo podobało... romantyczne miejsce za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula899
My staramy sie choc raz na dwa miesiace gdzies wyjezdzac na weekend. Ostatnio bylismy w hoteliku Złote Runo. Bardzo ladny, czysty pokoj, obsluga przesympatyczna, restauracja tez godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę za jakiś czas w Orlicy w Szczawnicy to napiszę jak było. Moi znajomi tam nocowali w wakacje i bardzo sobie chwalili. Na stronie orlica.com jest opis ośrodka. Podoba mi się lokalizacja, nie ma problemów z dotarciem do przystani flisackiej, która jest parę kroków stąd, ogólnie warunki na nartki wyglądają tutaj bardzo dobrze. Dam znać jak już wrócę z urlopu, to napiszę więcej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwóch synów i córkę. Ciężko czasami wyjechać na wakacje ze względu na ograniczoną infrastrukturę przeznaczoną najmłodszym. Uważam, że nad morzem świetną robotę pod tym względem robi Ośrodek Imperiall. Przede wszystkim menu w restauracji pod dzieci i dodatkowy lunch, plac zabaw statek na piasku, istnieje możliwość wyświetlenia ulubionych, znanych bajek. Moje dzieci nauczyły się w hotelu pływać na basenie. Efektywnie prowadzone zajęcia. Żona zazwyczaj przebywała w SPA, a ja w klubie fitness i w lounge barze. Poza tym praktycznie obok hotelu rozciąga się świetna trasa rowerowa. Warto się wybrać, bo kompleks udostępnia rowery i inny sprzęt sportowy. Moje dzieciaki pokochały ogromną salę z kulkami. Hotel jest bezpieczny, pracownicy ogarnięci. Plaża najczystsza, jaką dane mi było zobaczyć nad polskim morzem. Wierzę, że kontakt ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysłów jest bardzo dużo, ale myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd do Krakowa, ja się tam bardzo dobrze czuję, a że zawsze zatrzymuję się w Hotelu Regent to mam blisko, żeby pójść do dobrej restauracji albo po prostu pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałem Mazury, ostatnio wyjechałem z żoną na romantyczny weekend tutaj http://folwarklekuk.pl/pakietyn/aktywnie-i-spa/raj-dla-par/. Polecam Wam, bo odpoczęliśmy z dala od zgiełku i mogliśmy poczuć się jak dawniej. W folwarku mają poza rewelacyjną bazą noclegową wiele ciekawych atrakcji. Super pomysł na rocznicę ślubu lub inną okazję do świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszzka88
A może na przykład Gródek nad Dunajcem? Fajna miejscowość, bardzo spokojna i przyjemna. My w wakacje zorganizowaliśmy sobie całkiem fajny, przyjemny weekend, zarezerwowaliśmy sobie domek https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-grodek-nad-dunajcem/apartament-sloneczny-19-z-atrakcjami-lemon-resort-spa-nad-samym-jeziorem-roznowskim-ID15702, był naprawdę fajny i przyjemny, a sam pobyt bardzo miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARMIŃSKA WINNICA - cudze chwalicie, swego nie znacie :) Można zamówić romantyczną kąpiel w dużej balii z goraca woda na zewnątrz, do tego jeszcze winko z winnicy albo jeszcze lepiej nalewke (55% ! :) romantyczna kolacja w altance na wyspie albo nad jeziorem, byłam tam z chłopakiem - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może SPA Unitral w Mielnie? Rewelacyjne miejsce, sama byłam tam trzy razy - za każdym razem wracałam zachwycona! Myślę, ze żadna kobieta nie może się tam źle czuć ;) A i dla faceta znajdzie sie tam całkiem sporo atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbert

ja swoja zonę zabieram czesto do hotelu na Zamku w Rynie na Mazurach, super miejsce na romantyczne wypady 😄  jest spa, winarnia, przepyszne jedzenie i miła obsługa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damira

To koniecznie hotel Imperium, to jest w Rzeszowie. Mnie tam mąż zabrał na taki weekend i bardzo mi się podobało, ustronne fajnie zlokalizowane miejsce. Bardzo wygodne pokoje, super komfort, no i są jacuzzi 😄 także bierz koniecznie stroj kąpielowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Damira napisał:

To koniecznie hotel Imperium, to jest w Rzeszowie. Mnie tam mąż zabrał na taki weekend i bardzo mi się podobało, ustronne fajnie zlokalizowane miejsce. Bardzo wygodne pokoje, super komfort, no i są jacuzzi 😄 także bierz koniecznie stroj kąpielowy 

Nie jedzcie tam, syf, kiła, mogiła. W jacuzzi grzyba można dostać a od jedzenia sraczka gwarantowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×