Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Badania psychologiczne po utracie prawa jazdy???

Polecane posty

Gość gość

Czy robił ktoś z was takie badania? Czy są trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko słyszałam od bliskiej osoby, kogoś kto stracił za alkohol. I pomimo zapewnień, że to był przypadek jedno piwko i akurat go zatrzymali pani psycholog doskonale odgadła, że to alkoholik i nie wydała zgody. Więc pewnie nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś raz siada po alkoholu za kierownicę powinien mieć dożywotnio zabrane prawko.zycze ci żebyś nie przeszedł tych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życz sobie co chcesz pijany nie byłem tylko uzbierało mi sie 26 punktów karnych prowadziłem kebab i rozwozilem jedzenie lubiłem szybko jeździć i pare czerwonych świateł też było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wogóle to mam znajomego policjanta czesto mu sie zdarza pić i prowadzić samochód kiedyś jechałem z nim jechał pijany swoim prywatnym samochodem i go zatrzymywali do kontroli pokazał tylko odznake i go puścili i to ma być sprawiedliwość ja nigdy nie jechałem po alkocholu tylko ze mi sie uzbierało tych 26 punktów. Jak ktoś jest miły na tym forum to niech mi życzy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wolno wojewodzie to nie.... ;) Tak już jest. Szerokiej drogi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest88
Jeśli chodzi o badania dla kierowców samochodów uprzywilejowanych to zdecydowanie Ireneusz Ślęzak będzie dobrym psychologiem. Ma duże doświadczenie zwłaszcza w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colter

Jeżeli jesteśmy normalni i nie mamy nic na sumieniu to przejdziemy takie testy bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredddy

Ja przechodziłem takie badania i nie miałem większych problemów z nimi. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach to polecam wam wybrać się do www.autosugestia.com Tam zajmują się przeprowadzaniem badań psychologicznych dla kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Oesie w Krakowie można zrobić szybko i bezproblemowo badania dla kierowców. Można się umówić na dogodny termin. Obsługa jest miła i sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż ostatnio robił badania psychologiczne dla kierowców w Autodrive. Super ośrodek robiłam tam tez prawo jazdy. Są dobrze zorganizowani. Pełen profesjonalizm. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×