Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy macie typowo kobiece zainteresowania?

Polecane posty

Zawsze sie zastanawiałam, co powoduje, że kobiety ogladają masowo np. M jak Miłośc, albo Klan, a nie robi tego żaden facet, mimo iż wśród nich głupich tez nie brakuje. Przeciez te seriale są tak nędzne intelektualnie i miałkie, nic nie wnoszace i nieciekawe, że nikt, kto widział w swoim życiu coś lepszego, obcował z "sztuką" ambitniejszą nie będzie mógł tego znieść. Podobnie ma sie sprawa z tymi bzdurami, takimi jak "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?". Wszystkie te widowiska telewizyjne cechują sie badziewnym odwzorowaniem codzienności, tej o której kobiety tak namiętnie plotkują, tak jakby było w niej coś ciekawego. a więc uważacie mnie za snobkę intelektualną, uważajacą sie za lepszą, po tym co napisałam, czy przyznajecie mi racje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci za to podniecają się dennymi meczami albo właśnie też oglądają "dlaczego ja" albo "trudne sprawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i też nie oglądam tych durnych seriali i programów, o których wspomniałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny czyta te wypociny kasiszatanistki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema kasia co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat seriale czy filmy traktujące o związkach, miłości etc. to chyba oczywiste, ze to domena kobiet. to, że faceci nie przepadają za np. komediami romantycznymi też cię dziwi i uznasz przez to ich za "mądrzejszych"? mylisz pojęcia. po prostu kobiety mają naturalny pociąg do czego innego niż faceci. wielu facetów np. lubi nie mniej "tępe" napier/dalanki, walki, oglądanie przemocy fizycznej (nie tylko boksu) itd. co wiele kobiet również uważa za nudne czy głupie. odmienna biologia mózgu, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaki ciernistych krzewow
przyjmijmy ze niekoniecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą ale nie oglądam seriali - to dla mnie strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w porządku - facet poogląda płytkie i prymitywne mordobicie, a potem z pasją będzie projektował samoloty, remontował silniki spalinowe albo budował drapacze chmur. Kobieta po trudnych sprawach i komedii romantycznej zasiądzie do malowania słoików zgodne z jakże pchającej świat do przodu sztuce decoupage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, gdzie jedziesz na kolonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet poogląda płytkie i prymitywne mordobicie, a potem z pasją będzie projektował samoloty, remontował silniki spalinowe albo budował drapacze chmur. xxxx Tak, tym właśnie zajmuje się przeciętny polski mężczyzna :D Gdzie nie spojrzysz tam konstruktorzy i architekci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście masz racje że kobiety oglądają tandetne seriele ale facetom też można przypiąć łatke gdyż są tacy co siedzą z kolegami i piją piwo oczywiście nie wszyscy (mój mąż tego nie robi) ale jest ich sporo. Zgadzam się z tobą również że mężczyźni częściej mają zainteresowanie chodziłam do szkoły technicznej większość to byli chłopcy i pamiętam duża część interesowała się fotografiką do dziś zostały mi fajne zdjęcia z tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zajmuję się typowo kobiecymi sprawami, ale przeglądam komiksy i oglądam bajki, to tak jakbym nie doszła do etapu kobiecego :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala32na
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet poogląda płytkie i prymitywne mordobicie, a potem z pasją będzie projektował samoloty, remontował silniki spalinowe albo budował drapacze chmur. xxxx Tak, tym właśnie zajmuje się przeciętny polski mężczyzna smiech.gif Gdzie nie spojrzysz tam konstruktorzy i architekci hahaha" x no dokładnie, nie ma to jak dowartościowywanie się własną płcią, pochwal się tym co TY ROBISZ, a nie zasłaniaj się rzekomą większością własnej płci - że niby większość to konstruktorzy i architekci? tiaaa jasne i co jeszcze? poza tym to, że to facetów ciągnie do takich technicznych spraw, jest uwarunkowane biologicznie, kobiety są bardziej "socjologiczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie socjologiczne, a głupsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupszy to jesteś ty, nie rozumiejąc odmiennych biologicznych uwarunkowań każdej z płci i to, że wszystko ma jakiś cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie pochwalił się tym, co on robi, ale do durnych przechwałek to pierwszy :D pan zenio spod budki z piwem, osiedlowe dresy albo studenci nie-ścisłych kierunków też pewnie pchają świat do przodu (pod względem technicznym) hahaha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się zgodze waszym celem jest kuchnia i płodzenie bękartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to był cel twojej starej kobiety ciągnie do bardziej socjalnych zawodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów szmato bo pan zaraz wraca z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że twoja stara miała "pana i władce" to nie znaczy, ze każda jest na tyle durna żeby być z kimś takim haha kolejny tępy chooy, który myśli, że jest lepszy tylko dlatego, że ma kootacha między nogami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie potrafią porozmawiać ze sobą bez obrażania się na wzajem moim zdaniem każdy jest inny i to jest właśnie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat,ale nie ominą żadnej okazji,żeby sobie naurągać!Banda kretynów, chamów i głupców już wielu przepędziła z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcf

Żeby w-q-urwić co po niektórych na tym temacie powiem tak:

Kobiety są warte tyle ile ich sromy czyli 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×