Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich filtrujacych. Koniec stycznia. Pierwszy miesiac nowego roku uplynal wyjatkowo szybko. Nastepny ma byc troche zimniejszy ale damy rade. Tak sie zastanawiam ile zwyklych dni zawiera jeden miesiac. Takich zupelnie zwyklych, nie wyrozniajacych sie niczym. Moze zaczniemy liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Zuziu 🌻 myślę że wiele zależy od miesiąca a przede wszystkim od kryteriów jakie przyjmujemy. Na ten przykład sobota to zwykły dzień ? Na topiku natomiast taki całkiem zwykły dzień jest tylko raz w roku, właśnie dzisiaj. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jest zwykl ale wyjątkowo pracowity. Uczciwie dzisiaj pracowałem i to bardzo długo. Cały ten tydzień jakiś mrówkowy. Myślę że weekend będzie przez to lepiej smakował. Jeszcze tylko jutro trzeba wcześnie wstać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Do fontanny wrzucam grosz Na rowerze ktoś rekord bije swój Ktoś oczyścił brudny staw Ktoś przekroczył wpław Rzekę wspomnień złych Dzień, zwykły dzień Deszcz na twarzy Czarno-biały film, komedia Lud******inie tłum. l Myslovitz - zwykły dzień l http://www.youtube.com/watch?v=2dCAC799-p4 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
ale pusto, wszyscy ciężko zapracowani i nie w nastroju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
to pogadaliśmy :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościnna 🌻 pusto to w moim portfelu jest :p a na zapracowanie się jeszcze dziś raczej szansy nie mam ;) idę więc grzecznie spać. l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
nie bądź rozrzutny to i portfel będzie pełniejszy a o zapracowanie to raczej Celinka jest przeze mnie podejrzewana, Spokojnych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Celinka pracuje sama czy w duecie ? :p W duecie to też bym chętnie popracował zamiast spać ;) I ostatnie dobranoc (na dziś oczywiście) :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l Weekend się zbliża szybkimi krokami. Jeszcze tylko trzy godzinki i będzie można odpocząć od pracy, rzecz jasne tylko zawodowej. Miało pod koniec tygodnia sypnąć śniegiem ale póki co to czuć tylko zimny wiatr. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Oczekiwań ! I niekoniecznie chodzi o wygórowane oczekiwania jak w poniższym przykładzie. l l Zasadził dziadek RÓŻĘ w ogrodzie Inny kwiat rosnąć w nim nie był godzien. Wyrosła RÓŻA smukła i duża, Gotowa wszystko wonią odurzać, Okryta cała liści przepychem, Zwieńczona ciemno-krwawymkielichem, Co się do słońca wdzięcznie otworzył. Dziadek w zachwycie rzekł: - Jam cię stworzył, Swoim talentem uczynił piękną, Przy tobie inne RÓŻE ...???... wymiękną ! (Tu mógłbym zwieńczyć wątek tematu, Niestety dziadek zapragnął światu Zaprezentować swą piękną RÓŻĘ, Skoro mam powód - wątek przedłużę). Przesadził dziadek RÓŻĘ z ogrodu (Ze wzmiankowanych wyżej powodów) Do parku, po czym w krzakach ukryty Wpierw nikt z przechodniów nie dostrzegł RÓŻY. - A to ci ślepcy - dziad się oburzył, Lecz czekał dalej aż kwiat ujrzała Pani, co z pieskiem spacerowała. Ta rozpłynęła się w swych zachwytach, Za to jej piesek - skarlały brytan Nogę swą RÓŻY uniósł w salucie, Oddał honory, a potem uciekł. Nim dziadek wyrwał się z osłupienia- Świat jakoś RÓŻY nie chciał doceniać - Zdeptała RÓŻĘ dzieci gromada (Tędy gonitwy tor im przypadał) Przebiegły szybko - jak gromu mgnienie, Z RÓŻY zostało tylko wspomnienie. Rzekł: - Brak tej RÓŻY - dla parku - zyskiem Zresztą, mężowie oraz niewiasty, Większość RÓŻ tutaj to zwykłe chwasty Trzeba by przejrzeć owych RÓŻ dużo By znaleźć RÓŻĘ, która jest RÓŻĄ To koniec bajki, z worka banałów Wyciągam truizm - zamiast morału: Świat, choć z nadzieją w krzakach się skrywasz, Nie zadowoli twych oczekiwań. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekiwania- to, czego się pragnie i spodziewa; przypuszczenie, nadzieja, pragnienie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o zaraz będzie wieczór a ja dopiero "dzień dobry"😭 dzisiaj jest duże oczekiwanie na...mecz piłki ręcznej ;) a ja bardziej oczekuję na szczypiorek bo właśnie wsadziłam cebulki na parapecie. o Gościnna :) powiem tak: ostatnio bardziej jestem zajęta niż zapracowana a może i jedno i drugie :) o Saam :) wczoraj akurat pracowałam grupowo :D osobliwy wiersz o róży moim ulubionym kwiatku zamieściłeś tylko nie ciekawie się skończył :( puente/pointe zrozumiałam tak, że najlepiej jeśli ma się coś fajnego to lepiej trzymać to dla siebie:classic_cool: o miłej reszty dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zasadził dziadek RÓŻĘ w ogrodzie Inny kwiat rosnąć w nim nie był godzien." od razu przypomniała mi się Rzepka Tuwima :) Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę... idealnie pasuje do tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry już wieczór :) l cześć Celinko 🌻 historia pięknego kwiatka niezbyt ciekawa ale zapewne autorowi nie chodziło o hymn pochwalny na cześć róży i ogrodnika. Przekonuje za to że trudno zachwycić innych naszymi osiągnięciami a praca nie zawsze jest doceniana l l hej An_Grey 🌻 witaj na naszym topiku :) Już jest nas dzisiaj troje do rzepki. Jeśli nikt więcej nie dołączy to będziemy musieli sobie poradzić w takim składzie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Katarem niestety nie możemy sobie poradzić. Przegrywamy bo zawodzi skuteczność ataku. A właśnie teraz na przekór moim słowom nasi strzelają dwie bramki. DOPINGUJEMY dalej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze oczekiwania przerosła smutna rzeczywistość. Możemy teraz pograć o brąz. Szkoda. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie wyjątkowo niskie się zrobiło. Ciągle spada i może dojść do rekordowo niskich wartości. U mnie nie ma to póki co wpływu na saamopoczucie ale profilaktycznie kawę trzeba jeszcze przyswoić. Byle do rana, od ósmej będzie rosnąć. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo przed weekendem. Pusto troche na kafe, pewnie wszyscy zycie wygrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Witam, widzę, że już nikt nie kibicuje naszym skoczkom, nieładnie a Stoch póki co najlepszy, trzymam kciuki, może jemu dzisiaj się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o no niedobrze😭 niedobrze, że szczypiorniści nie wygrali tego meczu i niedobrze, że ciśnienie spada bo ja kawy nie piję a dyżur nocny mnie czeka :( cześć Zuzia :) właśnie myślałam o tym ciśnieniu i myślałam, że zdrzemnęłaś się pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 a nie można i jedno i drugie ? Ja na ten przykład kończę ten post pisać i idę na nocny spacer. l l hej Goscinna 🌻 dziękuję za informację.,Słucham cały czas radia ale oni ciągle jeszcze o katarze. Trzymam w takim razie i ja nl l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie, jeszcze sie nie zdrzemnelam ale pewnie sie zdrzemne. Nawet filmu nie chce mi sie ogladac. Duzo pracy mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Hurraaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) to może zamiast kawy czekoladę? Ale nie pamiętam dokładnie co podnosi. Ale ma moc bo czasem mnie nawet z łóżka podniesie, zaprowadzi do barku i mimo mojego czynnego oporu każe siebie konsumować. Oczywiście ulegam :p Spokojnej nocnej Ci życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×