Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

A co Ty Saam:) u okulisty byłeś ? oj to pewnie, że biegnij robić okłady piersiowe :P ponoć skutecznie przywracają dobry wzrok :D o Olivier :) rzeczywiście świetna ta rowerowa, przypomniało mi się jak jako dzieci woziliśmy się tak na kierownicy :D, czasem z opłakanymi skutkami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) jak by co to masz tu takie dyżurne topikowe( . )( . ) ;) a ja już się zbieram bo muszę jeszcze poczytać książkę "Przewodnik kursanta" Dobranoc Saam :) dobranoc Olivier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonsolidowane DOBRZNOC :) l kolorowych wyzwolonych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) Dzisiaj w kalendarzu wysyp poważnych świat - Międzynarodowy Dzień Mobilizacji przeciwko Wojnie Nuklearnej - Dzień Tolerancji Religijnej - Dzień Ochrony Danych Osobowych Jest też jedno mniej poważne , wspomniany wczoraj Dzień Konsolidacji. Kredytów nie mam aby je móc skonsolidować. Ciekawe co jeszcze można skonsolidować ? l Tymczasem udanego dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slownik Języka Polskiego podaje takie definicje konsolidacji 1. zjednoczenie, zespolenie, połączenie (się) w jedną całość; 2. w ekonomii: zamiana kilku dotychczasowych pożyczek na jedną nową o ujednoliconych warunkach spłaty; 3. w informatyce: łączenie skompilowanych modułów kodu programu w jeden plik wykonywalny l Najbardziej oczywiście podoba mi się pierwsze określenie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez najbardziej odpowiada pierwsza propozycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o kurcze!!!co jest, tracę wene ?:-o nie wiem co napisać oprócz miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko recepta na taką przypadłość jest prosta : powinnaś skonsolidować wewnętrzna potrzebę kontaktu z innymi naczelnymi (homo sapiens) z ******* rąk (głównie palców) a także posłać odpowiednie bodźce do najwyższych partii ciała (pozycja stojąca) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) nie byłem wczoraj u okulisty. Pieczenie oczu to skutek uboczny pracy polegającej na konsolidowaniu ze sobą dwóch elementów przy użyciu łuku elektrycznego :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo. Caly tydzien pracy przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna co z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co zawsze :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A nic. Dni mi sie pomylily. To z przemeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
wygramy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Polska w półfinale!! szampan na stół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygraliśmy? Naprawdę ? Słucham już trzecich wiadomości w radiu i nic nie mówią. Wywnioskowałem że przegraliśmy i nie ma o czym mówić. Ale fajnie że jest inaczej, cieszę się bardzo :) l dobry wieczór ! l cześć Zuziu 🌻 l hej Goscinna 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dotarłem do domu po ciężkim dniu. Po długiej pracy postanowiłem przeszukać pewien duży market (szwedzki podobno) w poszukiwaniu pewnego narzędzia. Niestety nie znalazłem dokładnie tego czego szykałem. Ale na pocieszenie kupiłem coś innego. l Widzę że kafeteria zaczęła lepiej dzialać. Wreszcie. Mnóstwo czasu na to potrzebowali. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) myślę że odetchnęłaś z ulgą dowiadując się że jest już środa. Zawsze to bliżej do weekendu :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o A ja dopiero niedawno dotarłam do domu po pracy, kończę kawę, zbożową oczywiście :) Saam :) próbuję zrozumieć Twoją receptę i jakoś nie mogę, widać dalej trzyma mnie brak polotu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) a może po prostu nie chcesz się zniżać do mojego poziomu :p jak by nie patrzeć zbożowej ostatnio nie pijam :D l dobryj nocy wszystkim :) l kolorowych popółnocowych ..... l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjorne
Witam serdecznie🌻 o Saam dlaczego złożyłeś nowy temat ? gdzie poprzedni ?! o Pozdrawiam bywalców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie przerwa śniadaniowa. Jeszcze trochę a bym się odzwyczaił jeść :D l dzień dobry ! :) l cześć Gość odpozdrawiam l hej Bjorne takich poufnych informacji udzielam tylko znajomym. A Ciebie nie mogę sobie przypomnieć. Albo skleroza albo dawno Ciebie nie było na filtrowni. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trzeci topikowy Dzień Powszedni czyli Święto Zwykłego Dnia. Moim zdaniem zwykły nie znaczy gorszy l Udanego zwykłego dnia życzę :) moze będzie mógł być uśmiechnięty. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o witamy nowy nick ;) poczułam się bywalczynią :D dzięki za pozdrowienia i wzajemnie :) o Saam :) smacznego!!! a więc nie tracąc czasu trzeba iść w ten zwykły rytm dnia, u mnie baaaardzo słonecznego :) o miłego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 u mnie słońca nawet na lekarstwo nie ma. Trudno wymagać by było w Zwykły Dzień. Ale nie przejmuję się tym bo jestem przekonany że widok lubianych osób może zastąpić z powodzeniem radość z widoku słońca płynącą. Nie muszę chyba przeprowadzać dowodu na twierdzenie że należysz do tego grona ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×