Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Daa niestety nie może dojść do siebie, wciąż jest źle i musi leżeć czasem zagląda tu ale nie ma siły pisać :( jeśli zaglądasz dziś Daa to pozdrawiam:) o Ja dzisiaj jeździłam Fordem Focusem, na kursie będzie Reno Clio albo Toyota ale chyba wybiorę ten pierwszy bo za Toyotę trzeba dopłacić trzy stówki. o Saam :) , nie, akurat ten kierowca uczył mnie dobrych nawyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Zuzia ja nim tylko jeżdżę :D nie wymagaj ode mnie takich szczegółów, ale ponoć jest niezbyt drogi w eksploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - najlepiej wybierz taki jakim bedziesz potem jezdzic. Albo zblizony parametrami. Rowniez pozdrawiam Daa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To inne pytanie - Dlugo nim jezdzisz? Jak sie sprawdza w ruchu? Bo kazdy samochod jest inny. I czy musial miec w tym czasie jakis dodatkowy przeglad i reperacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) ja jeżdżę seatem ale teraz to rodzina volkswagena. Ale podobno hiszpański temperament pozostał. To ważne bo "ona" :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - nie rdzewieje? Bo ty masz slone wiatr od morza wiec marke musisz wybierac pod katem dlugowiecznosci. Ile ma lat - jesli to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dopiero zasiadam do kolacji. Niestety będzie dość tlusto ale niezwykle pachnąco i smacznie. Kurcze pieczone miało być na jutrzejszy i wtorkowy obiad ale nie zdołałem się oprzeć :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) soli wiecej na drodze niż w morskim powietrzu :D na karoserii żadnych śladów rdzy. Pod spodem dawno nie byłem ale jestem spokojny. I tak dobrze się trzyma jak na 70 km dziennie po fatalnej drodze. Wiek ma dwucyfrowy już ale do pełnoletnosci dużo brakuje :D Ja mam zdanie że więcej nie od marki zależy a od egzemplarza na jaki trafimy i od mechaników którzy przy nim grzebią. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościnna :) na obecności wszystkich na topiku mi niezmiernie zależy ale nie mogę nalegać. Tym bardziej podważać wiarygodności usprawiedliwień czy L4. Ale umówmy się że w przypadku gdyby Celinki zbyt długo nie było to poślemy umyślnego celem zaciągnięcia języka ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano też o piątej wstaję. A może nawet wcześniej bo może być ślisko bo chwycił mróz. Dlatego już się żegnam na dzisiaj by rozpocząc stosowne przygotowania. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych lutowych.... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hop do łóżka :D oby tylko dało się zasnąć po dzisiejszych wrażeniach ;) miłych snów życzę :) dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l Dzisiaj kalendarz na bogato. My mamy święto Ofiarowania Pańskiegl czyli Matki Bożej Gromnicznej. W Stanach Dzień Świstaka a dokładniej dzień Świszcza.. Poza tym jest Dzień Handlowca oraz Światowy Dzień Mokradeł. Ale niestety czerwonej kartki w kalendarzu nie ma i trzeba pracować. W moim przypadku długo i do tej pory intensywnie. l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celince z okazji Dnia Pracownika Handlu życzymy sukcesów zawodowych odzwierciedlonych w comiesięcznych wpływach na konto. Także samych grzecznych i uśmiechniętych klientów .... znaczy osób robiących zakupy 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze doniosę że dzisiaj także Dzień Pozytywnego Myślenia. Przyjmujemy więc dziś jednomyślnie że szklanka jest do połowy pełna. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĄDŹ OPTYMISTĄ Uśmiechnij się do słońca, nawet gdy pada deszcz, ono przecież jest. Powiedz " dzień dobry" drzewom. Lecącym ptakom pokiwaj. Do smutku powiedz "bywaj". Kłaniaj się nieznajomym. Staruszce kwiatek daj, Wiarę, nadzieję, miłość przyjmij jak hasło dnia, i bądź optymistą jak ja. [Zofia Kobyłecka] l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was gościówa
Daa,Caal,Saam pozdrawiam i ściskam gorąco;) Saam😘 Dawno Was nie czytałam,muszę nadrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo. Caly tydzien pracy przed nami. A teraz czas na popoludniowa kawe i dyskusje kafeteryjne. Kto dzis robi kawe i cisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu jest do czytania :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
18.13 Napisz cos ciekawego , rozkrec dyskusje, to bedzie. Takich co by chcieli tylko przyjsc na gotowe i zalapac sie - jak to sie brzydko mowi - na krzywy ryj - mamy na kafe az za wiele. takich co tylko krytykuja - tez. Chetnie widzimy tych, ktorzy od siebie tez cos wniosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Dziękuję za wszystkie życzenia(oj na handlowałam się😭), pozdrowienia i ściskania :) :D o Gościówo :) szybkiego czytania :) o trochę się zmieniły plany i mam trochę luzu po pracy :) wykorzystałam to szybko i spełniłam swoją zachciankę a mianowicie nasmażyłam chrupiących placków ziemniaczanych...mniam :P Chodziły już za mną ;) o Zuzia :) dzisiaj kawa i ciasto już nie dla mnie. Może Ty jakieś ciasto zaserwuj dzisiaj dla filtrowni ;) o Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaa ta co duzo wnosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Kto dzis robi kawe i cisto? " noooooooooo..........wniosla:D i durne pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - nie podoba sie to nie czytaj. Nikt Cie tu na sile nie trzyma. Ca - luz w pracy fajna rzecz. Jak Twoj kurs na prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×