Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Ciekawe rozwiazanie. Mi sie najbardziej podobaja polaczenia ceglanego murku i drewna. I duzo zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że moje obawy były przedwczesne, temat płotu fajnie się rozwinął. Mój płot naprawiony ale za rok chyba trzeba będzie w nim drewno wymienić. Murek z pewnoscią mnie przeżyje. l cześć Zuziu 🌻 będziesz mogła się przekonać jak długo w końcu ten katar trwa, tydzień czy dwa? Ja dawno nie miałem wiec nie pamiętam. l Celinko :) pracowałem od strony ulicy ale przemieszczalem się po całym podworku. Mogłem więc zerkać w okno sąsiadki, oczywiście dyskretnie. Długo bo dzisiaj moim czterem kółkom zafundowałem SPA. Auto wygląda teraz jak nowe :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo . Juz do poludnia chcialam zagrac ponizsza piosenke ,odnosnie plotu ,ale zapomnialam :-( Tak wiec czynie to teraz z przyjemnoscia ,poniewaz z piosenkami Trubadurow ,szczegolnie z piosenka "Znamy sie tylko z widzenia "wiaza sie moje mlodociane wspomnienia 😭 https://www.youtube.com/watch?v=7iTOH_s5OFw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny mix z Kargulem i Pawlakiem :D sprytna Kasia też warta przypomnienia ;) Daa :) długo z M znaliście się tylko z widzenia? :) To ja też "zapłotkuję" muzycznie ale może nie słuchajcie do końca bo ogarnie Was śpiączka jako i mnie ogarnęła😭 coś mnie ciągnie do wyrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) mnie w młodości ominęła piosenka "Znamy się". To znaczy słyszałem ją ale nie robiła na mnie dużego wrażenia. Ale wróciłem do niej po trzydziestce i dość dlugo była u mnie na topie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) zagrałaś lekturę obowiązkową. Przez nią przechodzi się kilka razy w życiu. Raz gdy człowiek zaczyna edukację a potem to już zależy ile ma dziecii wnuków :D Też się śpiący zrobiłem po tej kolysance. Ale piję właśnie spóźnioną kawę to po niej jeszc trochę pociągnę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po łazience, czyściutka od stóp do głów legam :D na poduszkach. Jeszcze chwilę poduszki będą jedna na drugiej wysoko bo muszę przeczytać rozdział pewnej lektury nieobowiązkowej ale zalecanej;). Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz po lazienkach. Dlatego na poduszki bieżę na skróty, przez płot, niczym rasowy kot :classic_cool: ll*ll*ll*ll*ll*ll*ll*l dobranoc l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani dziś podwójne święto, czyli niedziela i Dzień Kobiet. W związku z tym wszystkim paniom i sobie też, życzę wszystkiego co najlepsze. Dnia z uśmiechem, pełnego relaksu i dobrego nastroju. 🌼 🌼 🌼 U mnie zapowiada się rzeczywiście piękny dzień. Na razie jeszcze lekki mrozik, ale słoneczko pięknie już operuje i obiecuje tak świecić przez cały dzień:D Mam nadzieję że wyjdę z domu, może sprawię sobie przyjemność i siądę dziś na rowerek ? któż to wie co mi jeszcze do głowy dziś strzeli :D Zostawiam kawusię, herbatkę zieloną , soczek jabłkowy, czekoladę na gorąco a nawet kakao. Zostawiam też kremówki wadowickie, które przywieźli wczorajsi goście z tego miasta. Zapewniam że są pyszne, świeżutkie i na dzisiejsze święto w sam raz:D Jeszcze raz dziewczyny, wszystkiego co najlepsze👄 Pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) 🌻 l Słońce od rana zrobiło dzisiaj paniom miłą niespodziankę. Ale skorzystają wszyscy z ciepłych promieni. Ja trochę zaspałem niemniej wszystkim topikowym koleżankom z okazji Święta Kobiet składam najserdeczniejsze życzenia dużo szczęścia, pomyślności,mało smutku, mnóstwo radości. Niech się spełniają Wasze marzenia i pragnienia. Dużo sukcesów tak na prywatnym jak i słuzbowym polu. I jeszcze życzę tego co najważniejsze: dobrego zdrowia i samopoczucia pozwalającego z uśmiechem wchodzić w każdy dzień. Także wiele wiele satysfakcji z racji bycia kobietą. Do życzeń dołaczam bukiecik pieknych róż 🌻 🌻 🌻 oczywiście czerwonych. A każda róża jest w komplecie z buziakiem 👄 👄 👄 Milego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,dziekuje za mile zyczenia ,na Ciebie zawsze mozna liczyc . Pogoda przepiekna ,chcialoby sie wyjsc z chaty ,ale niestety nie moge jeszcze 😭 Jestem troche ,a nawet wiecej anizeli troche zla ,bo spierniczylam poledwiczki .Chcialam inaczej niz zwykle ,i to byl blad . Poledwiczki trzeba przygniesc reka a ja tym razem potraktowalam je tluczkiem i sa za bardzo suche ,do kitu . Cal ,pytalas wczoraj jak dlugo znalam sie z M z widzenia :-) Prawde mowiac gdy sie poznalismy ,juz bylismy para ,od pierwszej sekundy :-p Milego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferdzi 🌻 dziękuje za kawę i kremówki. Takich z samych Wadowic jeszcze nie jadłem. Wracając rano z kościoła też pomyślałem o rowerze bo było ciepło. Ale plany na dzisiaj napięte a rowery po zimie pewnie trzeba trochę przygotować do jazdy wiec nie wiem to wypali. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 to Ty widzę że już nabralaś sił skoro władasz sprawnie młotkiem i zrobiłaś krzywdę mięsku :D A To co piszesz o sobie i mężu wygląda mi na to że wylosowaliscie siebie w odpustowej loteri fantowej :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieto, wiem że Ty rozumiesz To małe dziecko tkwiące w mężczyźnie Proszę, pamiętaj że moje życie jest w twych rękach I kobieto, trzymaj mnie przy swoim sercu Żadna odległość nie będzie w stanie nas rozdzielić W końcu wszystko mamy zapisane w gwiazdach" l John Lennon - Woman l http://www.youtube.com/watch?v=fpacVLR0UkE l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam jako jedyny przedstawiciel plci przeciwnej na tym topiku masz nie byle jakie zadanie jesli masz zadbac o wszystkie wypowiadajace sie tutaj panie. Dzieki za wspaniale zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Dziękuję za kwiaty i życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 jak widzisz dzisiaj monopolistą nie jestem i nie zabiegam o to. Ale i nie narzekam gdy nim bywam. Jest takie przysłowie: " Ile włożysz tyle wyjmiesz". Słyszałem też że inwestowanie w kobiety zawsze się opłaca. Oczywiście nie dotyczy to środków pieniężnych bo w ich przypadku nawet banki gwarancji nie dają. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Szarik czyzbyś zmienił na dzisiaj płeć ? każdy swieto chciałby chcieć ! lecz dziś do tego mieć trzeba kawałek piekła i trochę nieba schowane w ubraniu głęboko próżno prześwietlać na oko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - nie wiem gdzie i kiedy przeczytales , ze inwestowanie w kobiety zawsze sie oplaca. Ja mysle ze to jak z inwestowaniem w mezczyzn. Troche ryzykowna gielda. Ale jak ktos ma zamilowanie do ryzyka to dlaczego nie. Byc samemu wsrod wielu kobiet moze byc zabawne przez jakis czas. Jednak na dluzsza mete moze sie okazac nieco uciazliwe. Tak samo jak bycie jedyna kobieta w czysto meskim towarzystwie lub srodowisku po jakims czasie da sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Najlepszy tamponek to własny ogonek... "Jak smarujesz tak jedziesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarik jest bezplciowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Kaszanka? Ty tutaj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna ,mysle ,ze my jestesmy duze dziewczynki i same o siebie potrafimy zadbac ,a Saam wystarczy ,ze jest .Biedny bylby gdyby mial kazdej dogodzic ,wszak kazda z nas ma zapewne swoje 'zachcianki',prawda ? Saam ,jednak poledwiczki nie ucierpialy za bardzo i 'zeszly' jako pierwsze ,a byly jeszcze zeberka w sosie :-) Saam ,meza poznalam w przeddzien wesela mojego brata i meza siostry ,gdy to przyjechalismy na ten 'dziki zachod':-),spojrzelismy na siebie i trafila nas strzala Amora :D.Bylismy wtedy mlodzi i piekni ,a teraz pozostalo po tym to co ponizej w piosence :-) https://www.youtube.com/watch?v=9_lLzasVFlA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przepraszam jestem salceson :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - o tym wlasnie napisalam. Jesli Sam ma dogodzic kazdej pani na topie to czeka go nie byle jakie zadanie. Sam - pociesz sie ze za dwa dni Bedzie dzien mezczyzny i wtedy to Ty bedziesz zbierac zycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie !!! .Napisalam dosc dlugiego posta ,jak na moj pollezacy stan i go wcielo ,wszystko od 13 stycznia przeciwko mnie Napisze w skrocie o czym pisalam . Otoz ,Zuzanna ,jestesmy duzymi dziewczynkami i potrafimy sie soba zajac ,takze wystarczy ,ze Saam jest . Saam ,poledwiczki nie ucierpialy za bardzo ,poddusily sie w sosie i zeszly jako pierwsze ,a byly tez zeberka . Meza poznalam w przeddzien slubu mojego brata i meza siostry gdy to przyjechalismy tu na 'dziki zachod':D i spojrzelismy na siebie i trafila nas strzala Amora.Bylismy tacy mlodzi i piekni ,a teraz ,jak ponizej w piosence Lobaszewskiej ; https://www.youtube.com/watch?v=9_lLzasVFlA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym samusionek moze dogodzic:D chyba tylko rozyczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×