Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ty młódka jesteś, to musisz się strzec :D ja już staruszka:P , to sąsiadom do mnie nie po drodze. A tak szczerze ....to dla mnie też za ciency w uszach :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarik, dlaczego ? rogi to dobra rzecz, bardzo przydatna, samcom do obrony :D powiedziałbyś jeleniowi by chodził bez rogów ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Fetysze ludzie mają różne,niektórzy nawet uszy... A nóż widelec ktoś ich kiedyś ruszy,może nawet ktoś popieprzy...jakiś jeden pierwszy lepszy. Byle nie sąsiad co ma za dużo wad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, już, muszę uspokoić myśli :P Dziękuję za miły wieczór, przynajmniej pójdę spać w dobrym humorze :D Dobrej nocy Wam życzę, kolorowych, miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też już dobiega końca ta pikantna niedziela :P Kadrowa umówiła mnie na jutro do lekarza medycyny pracy na 6:30 :-O dobranoc Wam :) pikantnych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Obejrzałem Idę, cały film. Jestem pod dużym wrażeniem ilości wypalonych papierosów. Poza tym nic w filmie mnie nie zaskoczyło, nie ujeło i nie wzruszyło. Fabuła banalna, każdy jest w stanie taką wymyślić lub wziąć z historii. I opowiedzieć w kilka minut. Efektów żadnych. Dialogi ubogie. Słyszałem że film nie był drogi w produkcji ale i tak nie wiem na co wydano te pieniądze. Ale film warto zobaczyć. Choćby dla gry aktorskiej a dokładnie dla aktorek. I dla saksofonu też. Ale to nie powód by zapłacić za kinowy bilet. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o używaniu mocno miętowych cukierków do łóżkowych zabaw. Także o śmietanie i winie. Pieprz to raczej kojarzy mi się wyłącznie z kuchnią. Chyba że słowo pieprz nie odnosi się do czarnych ziarenek tylko do czynności to wtedy może zawędrować też do sypialni ;) i mieć walory zdrowotne :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękując za przychylne recenzje opisu leśnego spaceru wyjaśnię co wiem od dawna na temat sarniego lusterka. Otóż sarny przemieszczając się w niebezpieczeństwie biegną jedna za drugą. I właśnie ta biała plama pozwala się im nie pogubić w ciemnosciach, nie rozproszyć. Pierwsza sarna prowadzi stado a reszta wpatrzona goni białą plamę poprzedniczki. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych znalezionych ..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
A to są lusterka,żeby się przyglądać,czy przeglądać. Pytam bo wiem ,że łowczy mieli kiedyś bujną fantazję tworząc nomenklature leśną.Chwała im za to,co ty na to tato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się że lusterka mają nie tylko sarny. I nie tylko panie w swych torebkach. Dzisiaj będzie sposobność pomowić o tym bo jest Dzień Lustra. l dzień dobry ! :) To od nowa Polska Ludowa. Nowy tydzień, nowa lista obecności w pracy i nowe zadania przed nami. Dzisiaj także Dzień Dyskordii ale poki co wszystko w należytym porządku l W pogodzie bez rewelacji : nie leje, nie wieje i nie świeci. l Udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U sarny wydaje mi się że nazwa "lusterko" wzięła się od tego że biegnąc błyska tym jasnym placem sierści niczym ktoś lusterkiem w słońcu.Zwłaszcza w okresie zimowym kiedy plama jest zupełnie biała. Ale dlaczego ptaki na skrzydłach też mają lusterka to już trudniejsza sprawa. Może też nimi świecą w czasie lotu? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o dzisiaj do mojej pogody pasuje przysłowie: w marcu jak w garncu... raz słońce, raz wiatr z deszczem, tylko może zbyt ciepło nie jest ale mrozu nie ma. Właściwie 13 stopni to ciepło tylko wiatr zimny o Saam :) ptasie i sarnie lusterka to pikuś w porównaniu z moimi gdy muszę wykonać jazdę po łuku do tyłu, posługując się właśnie lusterkami. Żeby jeszcze nie myliły się strony prawa z lewą przy kręceniu kierownicą😭 to by było ok :D A w piosence Gosia śpiewa dokładnie to co ja znam :( ;) o miłego dnia Wam życzę :) bo mój mimo, że miły to trochę zajęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 to powinnaś się intensywnie uczyć bo jeszcze dodatkowo musisz opanować sztukę poprawiania makijażu w samochodowym lusterku tak by zdążyć na czerwonym. Gdybys była facetem to mialabyś lżej bo oni nie mają tego w programie:D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dowcip w temacie lusterek samochodowych. l Goła kobieta wieczorem na ulicy zatrzymuje taxi, wsiada i podaje adres. Kierowca cały czas zerka do lusterka. - Co gołej baby pan nie widział? - pyta kobieta. - Widziałem, widziałem, tylko cały czas zastanawiam się, skąd pani wyciągnie pieniądze za ten kurs? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Saam :) :D:D To ja dorzucę jeszcze w temacie lustra i lecę... - Przed lustrem stoi dwóch łysych. Który jest bardziej łysy? - Ten, który ma większą głowę :D Mężczyzna ogląda się nago w lustrze, nagle jego członek zaczyna się podnosić. - Spokojnie, spokojnie, to tylko ja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry po pracy. Dni coraz dluzsze i jest coraz przyjemniej. Na dworze pachnie wiosna. Chyba w tym roku wszedzie wczesniej zawita. Mamy globalne ocieplenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem czas było powrócić do domowych pieleszy, ale taki dzień wolności był mi potrzebny i czuję się znacznie lepiej:D Dziś dzień lusterka ? Jakoś tak mało w nie dziś patrzyłam, ale ogólnie to lubię lustra i lusterka. Nawet mam powieszone nad biurkiem, ale tak ustawione że kiedy podnoszę wzrok powyżej monitora komputera to widzę co leci w tv :D Oszczędzam w ten sposób swoje kręgi szyjne, bo często grzebię w necie a jednym okiem patrzę w tv:D Saam, co to dyskordia ? coś od religii ? filozofii ? Calinessa, ze stronami mam wciąż ten sam problem:O w głowie wiem o jaki kierunek mi chodzi, potrafię wskazać ręką , ale natychmiast nie potrafię nazwać, muszę chwilę się zastanowić by nazwać kierunek :O Nie martw się jednak, myślę że po prostu kobiety tak mają :D Faceci nie potrafią określić kolorów a kobiety nazwać kierunku :D Zuzanno Gość od Abby, przypomniałam sobie że Daa, lubi ten zespół, czyżby to miała być piosenka dedykowana Daa, czy może sama Daa , daje nam znać, że wciąż tu jest z nami i przypomina nam się tą piosenką ? buziaki dla Daa👄 😍 Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam, życzę miłego wieczoru. Dziś nie posiedzę, noc miałam ciężką, dzień intensywny, trzeba wreszcie odpocząć. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor . Moi Drodzy ,zagladam po wydaje mi sie bardzo dlugiej nieobecnosci i widze ,ze wspominaliscie mnie ,dzieki bardzo .Tak naprawde trudno mi pisac .Podczas operacji (2) cos stalo sie z moimi oczami i widze zygzaki w nich . Rozmawialam z Cal i juz zlozylam jej zyczenia urodzinowe i tym samym informuje ,ze Nasza kolezanka ma swieto 🌻 Pozdrawiam bardzo goraco i na tym zakoncze ,wybaczcie ,ale ja jeszcze nie siedze .Caluje kazdego z osobna 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z okazji imienin🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Call masz dzisiaj imieniny czy urodziny? Wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Lustereczko,lustereczko powiedz przecie,kto jest najpiękniejszy na świecie... Ty,odpowiedziało zwierciadło...bo na szarika wpadło,a szarik ma chwyt jak imadło i obsikał fałszywe zwierciadło.Więc milczy dziś czyściutkie zwierciadło,co skłamało ...to zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Danusia nasza widzę że wreszcie się pojawiła. Bardzo mnie to ucieszyło bo już się obawiałem że po narkozie zapomniała drogę na filtrownię albo lekarz zabronił wiekszych wrażeń ;) serdecznie witam po długiej przerwie, pozdrawiam, sciskam i życzę szybkiego powrotu do dobrej kondycji :) 🌻 p.s. Bardzo dziękuję za poufne wiadomości :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dokładnie nie wiem jakie Celinka ma swięto ale nie zaszkodzi obstawić podwójnie. W kalendarzu są damskie imieniny a znak zodiaku jak najbardziej do Celinki pasuje więc urodziny jeśli nie dzisiaj to w pobliżu. Celince zatem serdecznosci moc przesylam z naciskiem na zdrowie, urodę, miłość, szczęście, bogactwo oraz na spełnianie marzeń i zachcianek. Do gorących życzeń piękny bukiecik róż 🌻 🌻 🌻 oczywiście czerwonych w komplecie z 👄 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×