Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Celinko :) ciekawy jestem czy już policzylaś rzeczywisty koszt jednego chleba. Oczywiście amortyzację urządzenia też powinnaś wliczyć. Z drugiej strony jeśli to prezent to nie wypada pytać o cenę. Zresztą koszty nie zawsze są na pierwszym miejscu. Zapach chleba i ciasta to najprzyjemniejsze zapachy jakie mogą pojawić się w domu. Z dzieciństwa i domu rodzinnego właśnie najbardziej zapamietujemy i wspominamy te zapachy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj możemy świętować : - Światowy Dzień Psa, - Światowy Dzień Nerek, - Dzień Paniki, - Dzień Polskiej Statystyki l Ja macham z uśmiechem :) szerokim w stronę wszystkich nerek. A to dlatego że podobnie jak my filtrują codziennie z zapałem ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, dzięki za opis, widzę że rzeczywiście łatwo jest upiec chlebuś w takim urządzeniu. Pewnie super smakuje, zresztą , na pewno jest super smaczny, zwłaszcza z takim dodatkami. Jednak czas też się tu liczy, bo jeśli cały czas urządzenie jest włączone, to jakie jest zużycie prądu? Ma napisane jaką ma moc ? Widziałam w gazetce z Lidla, że mają w ofercie takie urządzenie, chyba nawet od dziś, koszt około 200zeta. Muszę taki zakup przemyśleć. Na razie jakoś odechciało mi się piec chleb, bo jak kiedyś pisałam, sam zapach powoduje ślinotok i ciężko się oprzeć pokusie a ja mam słabą wolę :P i mogłabym połknąć taki chlebuś w całości :D Saam jak zawsze masz rację, dziś kości się odzywają :( Nie tyle mięśnie nóg, co kość ogonowa :D Wczoraj tak mocno nie odczuwałam, ale z ledwością dojechałam do domu. Oczywiście, nie miałam treningów zimą i takie są skutki. Dziś jakaś taka wypluta jestem, choć słońce na dworze i nawet dość ciepło. Calinessa, jesteś już po jeździe ? zdaj proszę relacje, jak Ci się jeździło z nowym instruktorem? Muszę iść zapalić w piecu CO, bo choć w miarę ciepło było, ale wietrzyłam cały dom i teraz się trochę wystudziło, a wieczór pewnie zacznie mnie telepać, więc muszę to zrobić wcześniej. Nie mam dziś weny do pisania, więc zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Zuzia:) a Tobie przeszło już podziębienie? o Ferdzi :) wiem co cierpisz bo kiedyś też nie zmierzyłam sił na zamiary i za daleko pojechałam rowerem. Kilka dni byłam potem sflaczała:( i też czułam, że posiadam kość ogonową :D A co do pieczenia to powiem szczerze, że nie czuć za bardzo w domu zapachu pieczonego chleba. Z piekarnika chyba bardziej by pachniało. Trochę czuć drożdżami gdy ciasto rośnie. A może mi się nos przyzwyczaił do stopniowego zapachu i nie czuję. Dzisiaj wstawiłam chleb ze zwykłej ale pełnoziarnistej mąki i już tak nie urósł wysoko jak wczorajszy z popędzaczami. Już zaczął się właśnie piec, ostatnie pół godziny. Myślę, że tylko wtedy pobiera najwięcej prądu. Z tyłu ma napisane 600W, a tu na obrazku dokładnie mój piekarz:D http://www.xsonic.pl/images/BBA260501brot.jpg A co do nowego instruktora to było troche inaczej ale też jest to niezwykle spokojny człowiek, trochę za gadatliwy i często zjeżdżał z tematów kursu na jakieś d**erele co tam w tv mówili itd. ale dawał mi wolną rękę bym sama decydowała co mam w danych momentach robić dopiero w ostatniej chwili poprawiał. Coś tam nowego wyłapałam dla siebie ;). Z kolei mój p. Jacek za dużo robi za mnie, sam poprawia kierownice, łapie mnie za rękę na biegach i razem przerzucamy biegi gdy się trochę zgapię. Chyba za dużo mi "tatusiuje";) o Chwile paniki przeżyłam gdy skręcałam na zielonym na skrzyżowaniu a tu na mnie karetka na sygnale pod prąd zasuwa :-o o Pobawiłam się z pieskiem w jego ulubioną zabawę czyli rzucanie szyszką lub piłeczką gdziekolwiek jak najdalej by za chwilę szyszka była znów obok mnie...i tak bez końca😭 o Wiola :) gdzie jesteś? Twoja piętka wyschnie na amen ;) o Saam :) a co Ty masz do naprawiania ? tylko się nie biczuj za to, że czasem więcej pojesz :( :D no ale jak tak mówisz to ja już nic nie mówię ;) :D o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha....zapomniałam jeszcze dopisać, że "piekarza" można zaprogramować tak by zaczął piec np. w nocy i na rano na śniadanie było już pieczywo. Trzeba tylko wieczorem wrzucić mu składniki. o kończę pisaninę, idę się testować :) dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniżając się lotem koszącym na poduszkowe lądowisko zdążę jeszcze do centrali przesłać dobranockę *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) i mooocno męski ;) Dzień Mężczyzny mamy dzisiaj w kalendarzu!!! Z tej okazji składam najlepsze życzenia miłości, zdrowia, kondycji, powodzenia w życiu oraz u płci przeciwnej ;), grubego portfela i spełnienia najskrytszych marzeń :) 👄👄👄 o program artystyczny później bo teraz jadę na długie(6godz.) szkolenie bhp w innym miejscu niż moja praca. o miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Widzę, że już Calinessa rozpoczęła Filtrowanie od życzeń dla naszych panów. Przyłączam się do życzeń... Drodzy mężczyźni, życzę Wam byście zawsze mieli z kim, mieli gdzie, i mieli za co...:D Wszystkiego najlepszego dla wszystkich topikowych mężczyzn👄 🌼 🌼 🌼 Przeczytałam dziś na fejsie, że ustanowiono dzień mężczyzny w 69 dzień roku, bo panowie lubią ten numerek :D pewnie coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów zapowiada się piękna pogoda, słońce lampi na całego, choć jeszcze zimnawo, ale myślę, że z każdą godziną będzie cieplej. Korzystając ze sprzyjającej aury, wybieram się na rundkę spacerową, no powiedzmy połączoną z szybkim marszem:D Zostawiam na stoliku, kawę, herbatkę zieloną i soczek dla Daa🌼 Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę udanego pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ferdzi :) czekam na te szkolenie bo ze trachu, że się spóźnię przyjechałam za wcześnie. A dość daleką drogę miałam bo aż w centrum City w Galerii o pięknen nazwie Magnolia :) 69 to przybliżony symbol zjednoczenia pierwiastka żeńskiego z męskim więc widać , że Panowie cenią sobie naturę ;):P ale czy wszyscy ? przydałoby się założyć taki temat na kafe to by się okazało co w trawie piszczy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l Bardzo dziękuje koleżankom za trafne, wyszukane życzenia. Ja bym jeszcze oprócz "z kim, gdzie i za co" dodał "czym". Do tej pory sądziłem że Dzień Mężczyzn powiązany jest z męczennikami A tu koleżanki mówią że 69. Jakoś bardziej ta druga opcja bardziej mi się podoba chociaż z drugiej strony mężczyzna nieźle się umęczy w swoim życiu :p l udanego dnia wszystkiem życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madziu 🌻 bardzo dziękujęza kartkę życzeniową :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,dobrze mowisz ,ze Dzien Mezczyzn jest powiazany z dniem 4o meczennikow ,a to dla lepszego zapamietania tego dnia ,ktore jeszcze do konca u nas sie nie przyjelo . Oprocz Dnia Mezczyzn ,panowie maja takze Dzien Chlopaka obchodzony 30 wrzesnia . Zycze naszym topikowym chlopakom aby spelnily im sie niewyszukane marzenia ,w seru radosci ,szczescia w milosci . Zycze rowniez abysie byli sympatyczn jak maskotka i slodziutcy jak szarlotka . Madzia 👄 Sympatycznego dnia wszystkim zycze 🌻 Nie potrafie trzezwo myslec ,tak mnie boli po dlugim czasie globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 dziękuję bardzo za to że przyszlaś z życzeniami :) Chłopak a mężczyzna to jednak różnica. Trzeba się zdecydować które święto się celebruje. Dziewczyny też mają swoje święto, chyba 22 października. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :-) bylismy tak blisko siebie ,a nawet powiewu nie poczulam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Święcie Mężczyzn jedna (a może nie jedna) prośba do kobiet. Mianowicie, jeżeli mężczyzna mówi że coś w domu naprawi to on to zrobi. I nie trzeba mu o tym przypominać co pól roku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pol roku ? O to musi byc kobieta o anielskiej cierpliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) motylem jestem ...... la ...lalla ..laaa.la...laaa.. motylem jestem ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) dziękuję także za muzyczno - obrazkowe życzenia l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa mam nadzieję że szkolenie przebiegło bezboleśnie i już jesteś wyuczona perfekto :D Do domu wracasz za to bez pośpiechu, bo pogoda sprzyja, więc pół dystansu może na piechotkę ? Saam, ale masz nosa :D szczerze mówiąc napisałam " i żeby zawsze miał czym" ale stwierdziłam, że to może za bardzo obcesowe i usunęłam tą część :D:P ale jak najbardziej też tego wszystkim panom życzę :D Daa, masuję Twoje skronie, żeby choć trochę ulżyć ci w bólu.👄 Ma gda napisz, czy przeziębienie mija i czym się leczysz? Nie wiem czy o tym pisać, ale przeszłam 4 km pieszo i to dość szybko. Robiłam przegląd wszystkich sklepów ze złodziejkami :D Niestety nie było nigdzie:( Kiedy wyszłam już z ostatniego sklepu, stwierdziłam, że mam dość , nie wracam do domu, idę do żonkila do pracy, bo kończył dziś o 13. U mnie nadal słonecznie i dość ciepło, jak dla mnie może tak zostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ale mam farta, znów rozpoczynam nową stronkę :D No to po tą nową stronkę i pod to męskie święto, stawiam dziś drinki dla wszystkich :D Y Y Y Y Y Y Y Y mohito i titanka do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć :) I ja bardzo dziękuje za piękne życzenia Liness 🌼 Ferdzi 🌼 Daa 🌼 Magdo miło Cię było zobaczyć ...:) no i piękną karteczkę zostawiłaś ....:) rownież Tobie zdrowia życzę ...:) mnie niestety niewiele lepiej ...wciąż ta wysoka gorączka ....:( osłabia bardzo ... Liness :) znam tę galerię ...podobała mi się bardzo ...:) ja stamtąd na Rynek chodzę ...;) Pozdrawiam wszystkich i miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Magdo 🌼🌼🌼 Wybacz, już się poprawiam ...to przez tę gorączkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×