Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Informatyk poznał nową dziewczynę. Zaprosił do siebie na chwilę relaksu. Jednak w momencie najwyższego uniesienia panienka okazała się epileptyczką. Dostała ataku padaczki. Zdezorientowany informatyk dzwoni na pogotowie: - Przyjeżdżajcie szybko. Przyjaciółce zawiesił się orgazm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta bolał łokieć. Poszedł do lekarza ale lekarz kazał mu tylko przynieść mocz do analizy. Gość się wnerwił i do butelki wlał mocz żony, córki, swój i dodał jeszcze oleju silnikowego. Zaniósł lekarzowi i po dwóch dniach przyszedł po diagnozę. A brzmiała ona następująco: - Córka jest w ciąży, żona ma kochanka, olej w pańskim samochodzie nadaje się tylko do wymiany a pan niech przestanie walić konia w wannie to nie będzie pana bolał łokieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o :D:D:D Nie ma co :D jeśli dzieci nas dzisiaj czytały to dostały niezłą lekcję życia w rodzinie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płynie stado plemników jajowodem. Nagle jeden słabiutki, który płynie ostatni, krzyczy: - Panowie, zdrada, jesteśmy w odbycie - wracajmy! Całe stado w tył zwrot, a ten płynąc dalej mruczy pod nosem: - I tak rodzą się geniusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały chłopiec wchodzi do sypialni rodziców i widzi, że jego matka siedzi na jego ojcu i podskakuje. Matka zauważyła swego syna, gdy wyszedł zsiadła szybko z ojca, ubrała się i zaniepokojona tym, co mógł zobaczyć, poszła się dowiedzieć, co naprawdę widział. Syn spytał: - "Co robiłaś tatusiowi, mamusiu?" Mamusia odparła - "Wiesz, jaki twój tata ma wielki brzuch?" Chłopczyk odpowiedział: - "Tak, rzeczywiście ma". - "Widzisz, wiec czasami pomagam mu go spłaszczyć", wyjaśniła mamusia. Chłopczyk na to: - "Tylko marnujesz czas, to nigdy nie zadziała" Mamusia, skonfundowana, spytała - "Dlaczego tak uważasz, synku?" - "Bo za każdym razem, jak idziesz na zakupy, ta pani z drugiej strony ulicy przychodzi, klęka w sypialni przed tatusiem i pompuje go znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna kobieta miała 3 córki. Kiedyś wzięła je na rozmowę i mówi im. - Słuchajcie córki, jak się kiedyś wydacie się za mąż napiszcie mi, jak Wam się układa życie seksualne. Córki się zgodziły. Wyszła pierwsza za mąż i za chwilę przychodzi od niej kartka z napisem "NESCAFE". Matka nie wie, o co chodzi, ale przechodząc ulicą widzi bilbord - NESCAFE SATYSFAKCJA DO OSTATNIEJ CHWILI. Zadowolona po uzyskaniu odpowiedzi. Druga wyszła za mąż i dostaje matka kartkę z napisem "MARLBORO". Po chwili znajduje na paczce papierosów informację - MARLBORO EXTRA LONG, SUPER SIZE. Zadowolona, że córka trafiła dobrze. Po pewnym czasie najmłodsza wyszła za mąż i dopiero po miesiącu przychodzi kartka z napisem "BRITISH AIRWAYS". Znów szukanie po gazetach i reklamach i w końcu znajduje - BRITISH AIRWAYS TRZY RAZY DZIENNIE SIEDEM RAZY W TYGODNIU, W OBIE STRONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Byle co zjedzą,byle co powiedzą... lepsze to już moje wszy,prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szariczku, nie lubisz czytać, czy nie rozumiesz co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Jak to czytam to drętwieją me wszystkie członki... A ja lubię jak mi staje! Nic więcej nie dodaje... Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widacze jestes dzieciak, troche koltury nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest, pomyliłam temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Dla ciebie kultura to moja skóra... Proponuję sierść,nic wiecej nie jeść,nie wspomnę o piciu,boś ty tyciu,tyciu... Co ja tu Kurwa robię! Znowu na bramce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miały być dzisiaj dowc**y o dzieciach a nie o seksie. Ale widocznie postanowiliście sięgnąć kilka lat wcześniej :p To ja o dzieciach, podobny do pierwszego jaki pojawił się dzisiaj. l Kłótnia dwóch przedszkolaków (chłopak i dziewczynka): - A mój tata ma wieżę stereo! - A moja mama też ma! - rewanżuje się dziewczynka. - A mój tata ma kabrioleta! - dodaje. - A moja mama też ma! - A mój tata ma siusiaka! - Aaaa moja mama też! - Jak to przecież twoja mama nie może mieć siusiaka??!! - Ma w szufladzie!!!! :D l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dziecinnych .... l do jutra ll l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Najwięcej się dzisiaj uśmiłem z dowc/i/pu Danusi, tym z domofonem :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Każda szuflada się wyspowiada,kazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Nażarliście sie tekstów jak wieprze, wokół też nie... świerze powietrze... Wszystko tu jest zapisane! Statystyka szarika. Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszliscie juz spac :-( Mialo byc o dzieciach ,wiec jeszcze bedzie :-) Maz z zona uznali ,ze aby miec chwile dla siebie w niedzielne popoludnie ,jedynym wyjsciem jest wyslac syna na balkon i poprosic go o komentowanie tego co sie dzieje w okolicy . Chlopiec komentuje ,a rodzice robia swoje . Holuja samochod na parking - mowi ,przejechala karetka .Wyglada na to ,ze Kowalscy maja gosci -mowi po chwili - Mateusz jezdzi na nowym rowerze ,a Nowakowie uprawiaja seks . Mama i tata podskoczyli na lozku . A skad wiesz pyta zaskoczony ojciec . Ich dziecko tez stoi na balkonie ,odpowiada syn :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa strona sie szykuje ,to skocze jeszcze,hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
No j*******e! Tyle w temacie! Zawsze zbłądzę,bo jakiś leszcz "napisał"filtrownia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody idź spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Sik! Oczyszcze was i zabieram wasze teksty ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×