Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ja mam kamerke w laptopie i mnie moga podgladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rozumiem😭 tak się całować aż do posikania ? czy co? bo chyba nie siki całować? chyba, że tam skąd siki...:P tyle, że ten mocz apetyt odbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Cal ,bo sie zesikam ,ale ze smiechu :D:D:D,no to jest jasne 'buzi ,buzi i w mocz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ,to moze tak Ci rozjasni - buzi ,buzi i wmocz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ,dobrze ,ze mam panty :D:D'siki calowac :D,bo zd....ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mh ,skądś to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam wszystkich. Wpadłam tylko na chwilkę, by powiedzieć że żyję ale zmęczona jestem okrutnie i raczej do jakiejkolwiek dyskusji się nie nadaję :O Miałam dziś bardzo pracowity dzień. Bardzo tak lubię, jak wszystko idzie zgodnie z planem. Tz węgiel przywieziony, ale nie zrzucony, nie było takiego planu:D Przesyłka doszła, sadzonki co prawda malutkie, ale pęcherznica podobno bardzo szybko rośnie:D Lekarz się nie spóźnił, wyniki dobre, więc jest oky:D Widzę, że gadulicie sobie dziś na wesoło, nawet Olivier łapką machnął i znów ruszył w drogę. Dziewczyny w dobrych humorach i tak trzymać 👄 Saam jak zawsze spragniony czułości choć żonkila w domku :D No dobra, uciekam pod prysznic i będę mogła tylko leżeć i pachnieć :D Dobrej nocy Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,toz kury jeszcze nie ida spac !!!:-) Co do Pecherznicy to podoba mi sie kalinolistna ,jest jej kilka gatunkow i kolorow . Wiesz ,mialam mała glupawke ,ale to od czasu do czasu dobrze robi na miesnie ,kazde miesnie ,bo moje sa malo r/u/c/h.a.w.e :-) Jesli juz sie nie pojawisz ,to zycze Dobrej Nocy i sle Ci te piosenke :-) Patrzac na te mordki ,schrupalabym te dzieciaczki z kostkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos podobnego :-o ,wcale nie musialam skakac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwcy już na białą salę się udają a ja dopiero z pracy wracam. A zmęczony też jestem okrutnie. Miałem jeszcze dzisiaj zgodniez planem dokończyć wczorajsze szlifowania ale nie bardzo mi się chcę drugi dzień pod rząd ruszać ręka :p może sobie odpuszczę i też pójdę wcześniej albo chociaż o normalnej porze do łóżka. l Niektórzy a częściej niektóre od młodości nie mogą przejść spokojnie obok wystawionych luf :p taka czołgowa to musi robić wrażenie. Panią z okazji Dnia Czołgisty mogę podpowiedzieć zabawę na nadchodzący wieczór : szukanie elementów czołgu :D oczywiście w zaciszu domowym. l Ja też dzisiaj miałem truskawkowy dzień. Wczoraj zakupilęm kilogram i zabrałem do pracy z myślą utrwalenia smaku. l Z budyniem to oczywiście żart. Wiekszość dzieci nie wie że do produkcji mleka potrzebne są krowy więc równie dobrze można im wmówić że budyń rośnie na polu :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Ja też ide pospaspać z godzinke jak się uda a potem prysznic bo czeka mnie maraton nocny😭 oby tylko nie przyśnił mi się mocz:-o Ferdzi :) wypoczywaj i sie wyśpij, wyniki dobre czyli wysiłek Ci służy:) tylko nie przeginaj i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Troche mnie choroba zmogla wiec bede rzadziej zagladac. Kolacja juz pewnie zjedzona , kawy na noc sie nie pije. Pozostaje poczytac co napisaliscie. Milego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,zycze aby szychta uplynela szybko i nocni goscie byli mili :-) Saam ,idziemy powoli w strone sypialni ? .Idziemy ,moze najpierw przejdziemy sie do łazienki cos tam opryskac wodą i przytulic sie do pusi :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuziu 🌻 a ja myślałem że Ciebie choroby się nie imają. Ale często tak jest że myślenie sobie a życia sobie. Szybkiego ozdrowienia życzę, choćby przez uzdrowienie. Myślę że uzdrowiciela masz pod ręką lub na oku. l Ja też myślałem że pójdę wcześniej spać. Ale gdy po powrocie do domu rzuciłem wzrokiem po podwórku poczułem zawstydzenie. Chwyciłem więc oburącz za kosiarkę i przystapiłem do akcji. Co prawda trawy było niewiele bo jest sucho ale mnóstwo sterczących badyli i różnego badziewia nasiennego. A poźniej obfite podlewanie bo nawet krzewy usychają. l Na dzisiaj już plan wykonany. Ale jeszcze trzeba się,do pracy przygotować l dobrej nocy wszystkim l kolorowych pancernych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) pusia dzisiaj niechętna na przytulanie więc trzeba będzie położyć główkę na poduszkę. dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) dzięki za wyjaśnienie na sms-ku tego czego nie rozumiałam z buzi buzi :D kafe to jednak niezwykły poradnik ;) Śpijcie smacznie, rankiem się zmienimy ;) będę miała już wygrzane poduszki :D spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowy dzień czas zacząć. Byłam wczoraj strasznie zmęczona, a w dodatku moja newralgia nasiliła się podwójnie:O W dodatku cały czas miałam bóle brzucha, jednym słowem dzień udany wieczór raczej nie. Noc przespałam spokojnie, ale po "rozluźniaczu", teraz czuję się wyspana, choć nadal obolała. Mam dziś z mamcią jechać na targ, a żonkil zabrał auto i musimy autobusem...kurcze nie wiem czy dam radę:O Dziś 18 czerwca Amanda, Elżbieta, Marek oraz Amand, Drogomysł , Drogoradz, Drohobysz, Dzirżysława, Efrem, Emil, Eufemiusz, Hipacy, Leoncjusz, Maryna, Miłobor, Ożanna, Paula, Przeborka, Teodul Przysłowie: „Upał w sianokosy, żniwa - zima ostra i dokuczliwa, a jeżeli słota - w zimie dużo błota”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Dzień Ewakuacji spodobał mi się też dzisiejszy cytat dnia; Do wszystkich warunków szczęścia brakuje najczęściej jednego, który trzeba przynieść ze sobą, daru umiejętności bycia szczęśliwym.” - Emanuel Wertheimer No właśnie, czy potrafimy poczuć szczęście, kiedy ono jest ? Czy wciąż czujemy niedosyt szczęścia, niezależnie czy ono jest ? Czy kiedykolwiek czuliśmy się choć przez chwilę tak szczęśliwi że radość rozrywała nam duszę ? A tak w ogóle co dla kogo jest szczęściem ? Myślę, że wyznaczników szczęścia jest tak wiele jak wiele jest ludzi i dla każdego szczęście znaczy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zapowiada się słoneczny ciepły dzień. Mnie raczej odpowiadałby chłodny, bo nie wiem czy wczorajsze opryski zadziałały, a w słońcu pewnie znów wszystko wyparuje. No ale trzeba się cieszyć z tego co jest, więc najwyżej wieczorem znów prysnę :D Poza tym mam jeszcze trochę pracy w ogrodzie, ale ten wyjazd niepotrzebnie rozwala mi dzień:O Niestety, obiecałam, więc pojadę. Bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i życzę pięknego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Droga Ferdzi ,chetnie moge zamienic sie z Toba pogodą,u mnie jest ponuro i siapi deszcz ,jest tylko 14 stopni . Ciekawe czy wsrod nas jest ktos kto obchodzi imieniny ;) Mysle ,ze SZCZESCIE dla kazdego moze oznaczac cos innego .Dla jednych bedzie to posiadanie wszelkich dobr ,a dla innych szczesciem bedzie usmiech meza ,zony gdy wracaja z pracy ,usmiech radosnego dziecka .W ogole szczescie jest trudne do zdefiniowania ,jest ulotne niczym motyl.Ja jestem szczesliwa gdy moge komus pomoc ,gdy odczuwam ,ze rodzinka mnie lubi :-p Ferdzi ,pokrzywe wypije ,obiecuje ,ale troche potem ,a teraz biore sie za kawe ,bo zaraz zasne na fotelu :-) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej to bym już ewakuował się z pracy. Nie dlatego że mi tu się nie podoba albo że mam jakieś ciekawe plany. Po prostu w domu czeka tyle roboty że najchętniej już bym ją zaczął. Ale dzisiaj prawdopodobnie w pracy normalna ilosć godzin więc zdążę trochę zrobić. l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Mnie z dzisiejszych solenizantów podoba się Przeborka. Ja imieniny obchodzę zawsze jak są w kalendarzu więc dzisiaj także. Jakby co to mam krówki, raczki, kukułki i orzezwiające. I jeszcze pół kilo ciastek "Smaczki z pysznej paczki" Będzie więc przy czym poświetować. ZAPRASZAM :) Ewentualnie skoczę do automatu o parę kroków po to co dostępne. l Jak wczoraj obficie podlalem moją posiadłość (kilka kroków kwadratowych) to w nocy wreszcie popadało. Ech ta pogoda. A dzisiaj bez słońca, chlodno. Przynajmniej rano tak było. Teraz to nie widzę, nie mam okna w zasięgu. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szcześliwy :classic_cool: nic złego się nie dzieje, wszyscy bliscy zdrowi i mamy co jeść i w co się ubrać. Reszta to tylko dodatek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×